iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

İphone 11 Hoparlör Sesi Az Çıkıyor

iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

2006 yılından bu yana telefon teknik servisi olarak hizmet veren Cep Market’te iPhone 11 Pro Max ekran değişimi, son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Tüm işlem 15 dakika ila 1 saat arasında gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Cep Market’te cihazınızın verileri önceden yedeklenerek kaybolmasının önüne geçilir. Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS Kargo hizmetimiz sayesinde iPhone 11 Pro Max ekran değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor.

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Serinin en güçlü modeli iPhone 11 Pro Max, diğer Apple modellerinde olduğu gibi ana model ile birlikte piyasaya 2019 Ekim ayında sunulmuştu. iPhone 11 Pro Max’ın en dikkat çeken özellikleri 6.5 inç büyüklüğündeki OLED teknolojili Super Retina XDR ekranı, yüksek pil kapasitesi ve kameraları olmuştu.

iPhone 11 Pro Max ekran özelliklerini irdeleyecek olursak Super Retina FHD+ ekranın 1242×2688 piksel çözünürlük ve 458 PPI piksel yoğunluğu sunduğunu görüyoruz. Ekran parlaklığı 1200 nit seviyesine çıkabiliyor. Bu arada cihazda Apple’ın True Tone teknolojisi de mevcut. Bu sayede ekranın renk sıcaklığı ortamdaki ışığa göre otomatik olarak ayarlanıyor.

iPhone 11 Pro Max düşme, çarpma veya darbe alma sonucu ekran çatlaması, ekran kırılması veya suyla temas etmesiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir.

iPhone 11 Pro Max telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde iPhone 11 Pro Max ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kadıköy iPhone Servis iPhone Ekran Tamir Servisi

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

Kullanıcılar cihazlarındaki ekran kırılması, ön cam çatlaması veya ekran çatlaması gibi hasarlar karşısında komple ekran değişimi talep edebilirler. iPhone 11 Pro Max ön cam çatlaması benzeri bir hasarınız varsa, dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. Bu işlem ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir.

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden biri dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. Cep Market’e iPhone 11 Pro Max dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle getirdiğiniz cihazınızın sorununu ekran değişimi yapmadan çözebiliyoruz.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak iPhone 11 Pro Max ekran değişimi kapsamındadır.

İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır Fiyatları Ne Kadar? Cepmarket com tr

 Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

iPhone 11 Pro Max Onarım Fiyatları

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi3250 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi700 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi500 TL
iPhone 11 Pro Max Face ID Değişimi1200 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Kamera Camı Değişimi249 TL

Bu gönderiyi paylaş