iPhone 14 Kasa Değişimi

iPhone 14 kasa Değişimi

iPhone 14 Kasa Değişimi

iPhone 14 Kasa Değişimi

iPhone cihazların kasaları düşme, ezilme, çizilme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, batarya şişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı hasar alabilmektedir. iPhone 14 kasasındaki bu ve benzeri deformasyonları gidermenin yolu iPhone 14 kasa değişimi işlemidir.

iPhone 14 ve serinin diğer modellerinin hasar durumuna göre kasa değişimi zorunluluğu doğabilmektedir. iPhone 14 modellerinde arka camı ağır derecede hasar almış cihazlara kasa değişimi yapmaktayız.

Cam yapısı sebebiyle iPhone kasa değişimi iPhone telefonların en kritik işlemlerden biridir. Bu nedenle tamir işleminin mutlaka tecrübeli bir firmada bu işte uzman biri tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde yeni takılan kasa eskisi gibi kaliteli olmamaktadır.

TEKNOWAY’de iPhone 14 kasa değişimi, iPhone 14 Plus kasa değişimi, iPhone 14 Pro kasa değişimi ve iPhone 14 Pro max kasa değişimi işlemleri, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji lazer makinelerle yapılmaktadır. Kasa değişimlerinde cihazınızdaki verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Cihazın görüntüsü ve kalitesi telefonu ilk aldığınız günkü haline döner. Telefonunuzu teslim aldıktan sonra dilediğiniz kadar inceleyebilir, herhangi bir tereddüttünüz olması halinde bizimler paylaşabilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 8 serisi ile beraber iPhone telefonlarına kablosuz şarj özelliğinin gelmesiyle birlikte kasaların arka kapakları cam olarak üretilmeye başladı. Apple’ın arka kapakları cam yapmaya başlaması görüntü olarak kullanıcıların beğenisini toplasa da bununla beraber cihazın düşmelere ve darbelere karşı hassasiyeti arttı. Bu durum iPhone kullanıcılarının telefonlarını kullanırken daha dikkatli olmalarına yol açsa da, elde olmayan sebepler ve ufak kazalar yüzünden iPhone 14 kasa hasarlarıyla da çok defa karşılaşıyoruz. Kullanım şartları ile bağlantılı olarak iPhone 14 kasası üzerinde zaman içerisinde çizikler olabilir, çarpma ve darbelerle çatlayabilir. iPhone kasa değişimi işlemiyle bu sorunu çözmek mümkündür.

iPhone 14 kasa kırıldı, çatladı veya hasarlar karşısında vakit kaybetmeden uzman bir teknik servise giderek iPhone 14 kasa değişimini yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi takdirde kırık ve hasarlı kullanmaya devam ettiğiniz iPhone 14 kasasının cam parçaları zamanla birbirinden ayrılıp koparak hem cihazınızda başka hasarlara sebep olabilir hem de sizi ya da başkasını yaralayabilir.

iPhone 8 itibariyle artık arka panelleri cam olan iPhone’larda kasa değişimi de iPhone telefonların en kritik işlemlerden biri haline gelmiştir. iPhone 14 kasa değişiminin uygun maliyetli olması için Apple teknik servisleri yerine TEKNOWAY gibi deneyimli ve güvenilir teknik servislerde yaptırmanızı öneriyoruz.

iPhone 14 Kasa Değişimi Sonrası

2006 yılından beri cep telefonu teknik servisi hizmeti veren TEKNOWAY olarak iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max kasa değişimi işlemlerini tamamen orijinal yedek parçalarla yapıyoruz. iPhone 14 kasa değişimi teknik servisimizdeki eğitimli Apple teknisyenleri tarafından ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Değişim işleminin ardından iPhone 14 modelleri orijinalinden farksız bir şekilde müşterimize teslim edilmektedir.

iPhone 14 kasa değişimi sonrasında cihazınızdaki verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Cihazın görüntüsü ilk aldığınız günkü haline döner. Telefonunuzu teslim aldıktan sonra dilediğiniz kadar inceleyebilir, herhangi bir tereddüttünüz olması halinde bizimler paylaşabilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Kasa Değişimi Kablosuz Şarj Özelliği Çalışır mı?

iPhone 14 kasası hasar aldığında kablosuz şarj özelliği olumsuz etkilenebilir. Ancak kablosuz şarj özelliği kasa hasar aldığında hala çalışıyorsa, kasa değişimi işlemi sonrasında da sorunsuz çalışmaya devam eder. Bu sebeple servise vermeden önce kablosuz şarj özelliğinin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek gerekir.

Telefon Garanti Şartları

Kasa değişimi işlemini cihazınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır. Apple firmasının garanti şartlarına göre de kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir.

Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır. Yine de birçok kullanıcı kasa değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı kasa değişimi arayışına girmektedir. Bu hususta genellikle tercih edilen TEKNOWAY gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Birçok akıllı telefon sahibi, TEKNOWAY gibi üçüncü parti telefon onarımları yapan servislerde daha uygun fiyatlara kasa değişimi yaptırarak tasarruf yapmayı tercih etmektedirler.

Iphone 14 Kasa DeğişimiYeni Telefon Almak Yerine Mevcut Olanı Onarmak

Günümüzde cep telefonlarına ödenen yüksek rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında yenisi almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. TEKNOWAY olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Her Markaya Özel Hizmet Anlayışı

TEKNOWAY’de Apple iPhone’un yanı sıra Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile, Oppo, Realme, OnePlus gibi markalar başta olmak üzere piyasada yer alan tüm cep telefonu markaları ve modelleri için tamiri hizmeti verilmektedir. 2023 yılı telefon tamiri fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetleri devam ettiriyoruz.

TEKNOWAY’deki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her model için hızlı ve garantili tamir hizmeti vermektedir. Telefon tamiri işlemlerinde marka ve modele özel orijinal parçalar kullanmamız, hem işimize hem de müşterilerimize verdiğimiz değerin ve önemin bir göstergesidir.

Bu gönderiyi paylaş