Elektrikli Scooter Tamiri Okulu: Teknoway

Elektrikli Scooter Tamiri Okulu: Teknoway

Elektrikli scooter tamiri ile ilgilenen veya elektrikli scooter teknik servisi açmak için araştırma yapan birçok kullanıcı son zamanlarda elektrikli scooter tamir okulu var mı veya eğitimi nasıl alınır konusunu merak ediyor. Elektrikli scooter’lar son beş yıldır hayatımızda olan ancak pandemiyle birlikte satış rakamları oldukça üst seviyelere gelmiş yeni nesil taşıtlar olarak tanımlanabilir. Fakat gerçek şu ki elektrikli scooter satan yerler ile paralel şekilde elektrikli scooter servisleri aynı anda artmadı ve özellikle ilk zamanlarda birçok kullanıcı servis sıkıntısı çekti. Teknoway olarak her ne kadar biz elektrikli scooter satışı ve teknik servis hizmetlerimizi paralel olarak başlattıysak da özellikle İstanbul dışı olan birçok kullanıcı bölgesindeki servis eksikliğinin sıkıntısını oldukça fazla derecede çekti. Teknoway şimdi de bu sorunların çözülmesi için yeni hizmetini sizlere tanıtıyor: Elektrikli Scooter Tamir Okulu: Teknoway

İstanbul’da teknolojinin merkezi olarak gösterilen Kadıköy Söğütlüçeşme’de hizmet veren Teknoway, şehir dışında olan kullanıcılar için uzun süredir elektrikli scooter periyodik bakım ve teknik servis hizmetlerini kargo ile de sunmaktadır. Müşterilerimiz teknik servisimizden alacağı ücretsiz kargo kodu ile elektrikli scooter’larını bize kargo yapmakta ve gerekli bakım / onarım işlemlerinden sonra aynı gün iade kargo kodlarını almaktadır. Teknoway profesyonel teknik servisi ve uzman teknisyenleri ile her gün onlarca elektrikli scooter’ın tamir ve bakım işlemini gerçekleştirmiştir; Söğütlüçeşme Caddesi üzerindeki beş katlı binasının bir katını elektrikli scooter teknik servisi olarak kullanmaktadır. Mağazamızda ayrıca elektrikli scooter ikinci el alım-satım, yedek parça ve aksesuarlara dair hizmetler de sunulmaktadır.

Elektrikli Scooter Servisi Açmak Mantıklı mı?

Elektrikli scooter’lara yatırım yapmak özellikle cep telefonu alanında faaliyet gösteren birçok firma için avantajlı bir sektördür. Cep telefonu nasıl ki günümüz için olmazsa olmazların arasındaysa elektrikli scooter’lar da artık emin adımlarla günlük yaşamın bir parçası haline gelmektedir. Park ve trafik sorunu ile uğraşmadan, ayrıca ekonomik olarak seyahat etme şansı veren elektrikli scooter’lar bu yüzden birçok kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Normal şartlarda bir kullanıcı cep telefonu satın aldığında kullanıcı hatası olmadığı sürece dükkanınızı tekrardan ziyaret etmez ancak elektrikli scooter’larda durum biraz daha farklıdır. Elektrikli scooter’lar diğer birçok taşıt gibi belirli aralıklarla bakım görmelidir. Aksatılan bakımlar genelde arızaya dönüşmektedir. Bunların dışında elektrikli scooter kullanımına henüz tam alışılmadığından kullanıcılar ister istemez kullanıcı hatası olan sorunlar nedeniyle de servis ihtiyacı duyabiliyor.

Elektrikli Scooter Servisi Açma

Teknoway olarak elektrikli scooter servisi ihtiyacı duyan kullanıcıların en fazla anakart ve batarya tamiri gibi teknik konularda, lastik tamiri, balata değişimi ve fren ayarı gibi mekanik konularda destek ihtiyacı olduğunu belirtebiliriz. Kabaca bir fren balatasının 1000 km boyunca kullanılabildiğini varsayarsak bu elektrikli scooter servisi olan işletmelerin müşterilerini sıkça göreceği anlamına geliyor. Elektrikli scooter’ların zayıf olan yönlerinden biri de lastikleridir. Fabrika çıkışlı olarak neredeyse her elektrikli scooter şişme lastikle gelir ve bu lastiklerin her sürüş öncesinde basınç değerlerinin kontrol edilmesi ve hava basılması gerekmektedir. Elektrikli scooter lastikleri en ideal şekilde akaryakıt istasyonlarının yüksek basınçlı pompalarında şişirilebilmektedir. Bazı kullanıcılar farkında olarak veya olmayarak inik lastikle scooter kullanarak lastik patlamasına neden olabiliyor. Dolayısıyla elektrikli scooter servisi olan bir yerde en çok yapılacak işlemlerden bir diğeri de lastik tamiri işlemleridir. Sözün özü elektrikli scooter servisi olmak müşterilerinizle her zaman iletişimde kalmanızı sağlayan bir sektördür ve günümüz için oldukça karlıdır.

Elektrikli Scooter Servisi Nasıl Açılır?

Elektrikli scooter servisi nasıl açılır, elektrikli scooter tamirleri nasıl öğrenilir, elektrikli scooter tamir kursu var mı, elektrikli scooter tamircisi nasıl olunur şeklinde birçok soruya sahip olduğunuza eminiz. Teknoway olarak Türkiye’de elektrikli scooter teknik servis hizmetlerini ilk olarak başlatan ve de bu alanda en profesyonel hizmeti sunan işletmeyiz. Servis ve ürün çeşitliliğimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştirerek yetkili servislerde bile sunulmayan birçok hizmeti müşterilerimize vermekteyiz. Özellikle lastik patlaması sıkıntısıyla uğraşmaktan sıkılan ve dolgu lastiğe geçmeyi düşünen kullanıcılarımız için geçtiğimiz zaman diliminde Teknoway markalı kendi özel dolgu lastiklerimizi de piyasaya çıkardık. Tamamen yerli üretim ve yüzde 100 kauçuk olan Teknoway dolgu elektrikli scooter lastikleri şişme lastiklerin sürüş performansıyla dolgu lastiklerin dayanıklılığını bir araya getiriyor. Şimdi de elektrikli scooter servisi nasıl açılır diye merak eden ve bu hizmet kolunda atılım gerçekleştirmek isteyenler için yeni Elektrikli Scooter Tamiri Okulu hizmetimizi gururla sunuyoruz.

Teknoway İstanbul’un kalbi Kadıköy’de en büyük ve en güvenilir elektrikli scooter servisidir. Bu alanda beş yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir ve oturmuş bir müşteri profili vardır. Özellikle her gün İstanbul içi ve İstanbul dışı kargoyla gelen onlarca marka ve model elektrikli scooter’ın çeşitli arızalarını gidermekteyiz. Teknoway elektrikli scooter tamir eğitimleri teorik ve pratik bilgilerin yanı sıra aynı zamanda marka ve model bazlı tamir videolarından oluşmaktadır. Teknik servisimize gelen ve tamiri yapılan tüm elektrikli scooter’ların farklı tamir işlemleri elektrikli scooter servisi olmak istiyorum diyen müşterilerimiz için kaydedilmekte ve Elektrikli Scooter Tamiri Okulu kapsamında paylaşılmaktadır. Teknoway’in bu konudaki yoğun müşteri ve cihaz trafiği aynı zamanda en yeni modellerin de tamir ve bakım videolarını üretebilmesine olanak sağlamaktadır. Siz de Teknoway Elektrikli Scooter Tamiri Okulu’na başvurarak elektrikli scooter tamiri nasıl öğrenilir ve elektrikli scooter servisi nasıl açılır gibi sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamiri Okulu İçeriği

Elektrikli Scooter Tamiri Okulu Teknoway bayiliği almak isteyen firmalara özel sunulan ücretsiz bir hizmettir. Teknoway bayilik şartlarına teknoway.com.tr/bayilik sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğer Teknoway bayiliği almadan sadece Elektrikli Scooter Tamiri Okulu içeriği düşünüyorsanız bu eğitim paketinin bedeli de 20.000 TL’dir. Teknoway Elektrikli Scooter Tamiri Okulu teorik ve pratik birçok bilgiden oluşmaktadır. Çamurluk değişimi, fren ayarı, lastik değişimi / tamiri, ekran (dashboard) tamiri, anakart tamiri, batarya tamiri / değişimi, motor tamiri, göbek-gidon tamiri ve diğer parça değişimi gibi birçok eğitim paket içerisinde yer almaktadır. Teknoway Elektrikli Scooter Tamiri Okulu eğitiminin farklı olduğu nokta ise sürekli güncellenen ve model bazlı tamir videolarının da düzenli şekilde eğitim alanlarla paylaşılıyor olmasıdır. Yaklaşık olarak bir aylık bir eğitim sürecinin sonrasında siz de elektrikli scooter tamircisi olabilir ve bölgenizde elektrikli scooter teknik servisi hizmeti vererek oldukça karlı olan bu alanda bir ilki gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli scooter teknik servis hizmetlerine adaptasyon konusunda hali hazırda cep telefonu teknik servisi olan firmalar oldukça şanslı sayılabilmektedir. Hali hazırda teknisyene sahip olan işletmeler bu süreci çok daha kısa sürede tamamlayabilmektedir. Teknoway Elektrikli Scooter Tamiri Okulu ayrıca oldukça zor olan anakart ve batarya tamiri gibi işlemlerde Teknoway genel merkez ile entegre şekilde çalışmanızı sağlayarak müşterilerinize bölgede sizden başka hiçbir kimsede bulamayacakları hizmetleri sunma avantajı sağlayacaktır. Elektrikli scooter teknik servisi açmak, özellikle müşteri hareketliliği sağlayacağından satış yaptığınız diğer cep telefonu ve aksesuar gibi alanlarda da karlılığın yükseleceğini kısa zaman içerisinde fark eder hale gelirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş