Teknoway Bayisi Olmak İstiyorum

Konya'da Toptan Elektrikli Scooter Satışı

Teknoway Bayisi Olmak İstiyorum

Teknoway bayisi olmak istiyorum diyenler için artık yeni bir dönem başlıyor. İstanbul Kadıköy’ün en iyi cep telefonu mağazası olan Teknoway’in bayisi olarak siz de bölgenizdeki hizmet anlayışında yeni bir dönemi başlatabilir, hizmet çeşitliliği ve kalitesi ile müşteri profilinizi geliştirebilirsiniz. Teknoway cep telefonu sektörünün merkezi olan Kadıköy’de yaklaşık 20 yıl geçmişe sahip bir markadır. Özellikle ikinci el cep telefonu alım-satım ve teknik servis hizmetleriyle müşteri güveni kazanma odaklı olan Teknoway’de günümüzün trendinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan elektrikli scooter’ların da alım-satım ile tamir-bakım hizmetleri sunuluyor. Teknoway’in müşteri profili elektrikli scooter’lara da ilgi duyan kullanıcılardan oluşuyor ve karşılıklı kazanılmış olan güven elektrikli scooter teknik servisi ihtiyaçlarında da sürdürülüyor. Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde kendi beş katlı binasında hizmet veren mağazamızda aksesuar seçenekleri olarak da cep telefonu ve elektrikli scooter’lar için birçok seçenek sunmaktayız. Eğer siz de Teknoway bayisi olmak istiyorum diyorsanız bayilik paketleri kapsamında cep telefonu ve elektrikli scooter servis hizmeti başta olmak üzere birçok yenilikçi iş kolunu bölgenizde uygulamaya başlayabilirsiniz.

Telefon Tamiri Bayilik

Cep Telefonu Tamircisi Nasıl Olunur?

Cep telefonu tamircisi olabilmek için bir dizi eğitimden geçmeniz ve bazı ekipmanlara sahip olmanız gereklidir. Her şeyden önce ise tecrübeye ve hangi modele nasıl yaklaşacağınızı bilmek en önemlisidir. Teknoway bayisi olduğunuzda cep telefonu tamircisi nasıl olunur sorusu da cevap bulacaktır. Bayilik programı kapsamında uzmanlarımızın hazırladığı eğitimler ve tamir püf noktaları tarafınıza aktarılacak ve nasıl bir teknik servis ortamı kurmalıyım, cep telefonu tamircisi aletleri nelerdir gibi sorularınız yanıt bulacaktır. Teknoway bayiliği sayesinde kolay bir şekilde kısa sürede cep telefonu tamircisi olabilirsiniz. Teknoway bayilik programının en önemli avantajlarından biri de cep telefonu tamir gereçlerine ve yedek parçalarına piyasadan çok daha uygun fiyata sahip olabilmenizdir. Teknoway’in tedarikçilerle olan özel anlaşmaları sayesinde ihtiyaç duyacağınız tüm ekipman ve parçalar size piyasada bulabileceğinizden çok daha düşük fiyata sağlanır. Böylece tamir fiyatlarında teknik servis kazancınızdan taviz vermeden müşterilerinize daha düşük fiyat sunma şansınız olur ve zamanla tamir odaklı müşteri hareketliliğiniz artacağından dükkanınızda her iş kolunda daha fazla kazanç elde edersiniz.

Teknik Servis Çok Para Kazandırır mı?

Cep telefonu dükkanıyım kazançlarımı nasıl artırırım, cep telefonu dükkanı karı artırma yolları, cep telefonu dükkanı ciro artırma gibi birçok araştırma yapıyor olabilirsiniz. Teknoway Türkiye çapında bir markadır ve size daha fazla iş kolu açarak müşteri sayınızı ve dolayısıyla cironuzu artıracak bayilik hizmetini mutlaka değerlendirmenizi önermektedir. Teknoway’e Türkiye’nin neredeyse her ilinden ikinci el elektrikli scooter alımı, cep telefonu tamiri veya takas gibi sebeplerle her gün onlarca cihaz gelmektedir. Bu nedenle Teknoway markasını bulunduğunuz bölgede taşımanız size otomatik olarak yüksek bir marka ve hizmet bilinirliği kazandıracaktır. Günümüzde teknik servis hizmetleri sıfır cihaz satışına göre daha fazla kazanç getirmektedir. 4-5 bin TL’lik sıfır cep telefonu satarak birkaç yüz TL kazanıldığını hesaba katarsanız tamir ve teknik servis hizmetlerinde çok daha kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu noktada hızlı servis sağlayabilmek ve uygun fiyata parça tedariği önemli olmaktadır. Teknoway bayilik hizmeti size bu noktada altın anahtarları sağlayacaktır. Teknoway bayilik hizmeti kapsamındaki cep telefonu tamircisi eğitimleri ile garantili ikinci el satış hizmetini de kolaylıkla bölgenizde sunarak fark elde edebilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamiri Nasıl Yapılır?

Elektrikli scooter’lar artık başta büyükşehirler olmak üzere birçok bölgede sıklıkla tercih ediliyor. Artan kullanıcı sayıları ile birlikte teknik servis ve yedek parça ihtiyaçları da paralel şekilde artış gösteriyor. Elektrikli scooter tamircisi olmak bu noktada yeni bir hizmet kolu olarak bölgenizde avantajlı duruma gelmenizi sağlayacaktır. Teknoway bu alanda büyük yatırımlar yapmış ve Türkiye’nin en iyi elektrikli scooter teknik servisi olmuş durumdadır. Bugün müşterilerimize Türkiye şartlarına göre üretilmiş Teknoway markalı ve yüzde 100 yerli scooter dolgu lastik seçenekleri dahi sunarak tam anlamıyla profesyonel bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Teknoway aynı zamanda elektrikli scooter pil tamiri, anakart arızası onarımı ve aksesuarlar konusunda da çok kapsamlı hizmet seçeneklerine sahiptir. Bulunduğu bölgede lastik patlaması gibi basit sorunlarda bile çözüm bulamayan birçok kullanıcı elektrikli scooter’ını ücretsiz kargo hizmetiyle mağazamıza göndererek onarımı sağlamaktadır. Teknoway bayiliği kapsamında elektrikli scooter tamiri nasıl yapılır konusunda eğitim alacağınızdan bu ayrıcalıklı hizmeti de müşterilerinize sağlayarak avantaj elde edebilirsiniz. Elektrikli scooter kullanıcıları aynı zamanda cep telefonlarını da önemsediklerinden bu çok daha kapsamlı bir kazanç haline dönüşebilmektedir.

Bayilik Sartlari 768X1199 2

Cep Telefonu Bayilik Kazancı Nedir?

Günümüzde cep telefonu bayilik hizmeti veren birçok kuruluş bulunmaktadır ancak özellikle büyük firmaların ağır mekanizmaları ve bazı kısıtlamaları tam anlamıyla müşteri odaklı bir hizmet verilmesinin önüne geçmektedir. Teknoway cep telefonu bayiliği bu noktada sektör alanınızı genişleterek size çok daha karlı bir yatırım yapma fırsatı sunmaktadır. Cep telefonu bayilik kazancı yaklaşık olarak bellidir ve alternatif hizmetler sunmak artık çoğu firma için bir gereklilik haline gelmiştir. Günümüzde fiyatların yüksek olması nedeniyle artık sıfır cep telefonuna olan ilginin de büyük çoğunluğunun garantili ikinci el cep telefonlarına kaydığını çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu noktada da dükkanınıza getirilen ikinci el cep telefonlarının iyi şekilde incelenerek alınması ve yeni sahiplerine de “garantili” şeklinde satılabilmesi için çok iyi bir teknik servis bilgisine sahip olmak gerekmektedir. İkinci el cep telefonu alım-satım kar oranları sıfır cep telefonu satışındaki kar ile kıyaslandığında çok daha yüksek olduğu için sektörde artık bu şekilde yenilenmelere ihtiyaç vardır. Teknoway size bayilik paketi kapsamında cep telefonu ve elektrikli scooter teknik servisi eğitimleri ile çok daha tatminkar bir kazanç yolu oluşturacaktır. Teknoway bayilik avantajları ayrıca çok ileri düzey olan anakart tamiri gibi işlemlerde Teknoway genel merkezi ile irtibatta olmanızı sağlayarak bölgenizde hiçbir servisin yapamadığı işlemleri çok hızlı bir şekilde müşterilerinize sağlamak olacaktır.

Teknoway Bayilik Fiyatları

Teknoway bayiliği size ülke çapında bilinen Teknoway markasını kullanarak hizmet sunma avantajını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra teknik servis hizmetleri, uygun fiyatlı aksesuar ve yedek parça tedariği, cep telefonu ve elektrikli scooter satış imkanları ile daha canlı ve müşterilerin ilgi gösterdiği bir mağazaya kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Teknoway bayiliğinin bir diğer çok önemli avantajı da size uygun fiyatlı yedek parça ve aksesuar gibi seçeneklerin temini için zaman harcamanızı ve sipariş süreçleriyle uğraşmanızı ortadan kaldırmasıdır. Teknoway olarak popüler cep telefonu aksesuarlarını ürünlerin piyasaya çıkmasıyla birlikte tedarik ederek bu konuda araştırma yapan kullanıcılara her daim en geniş aksesuar seçeneklerini sunuyoruz. Siz de bu konuda trendleri takip etmeyle uğraşmadan tüm popüler ve en çok satan aksesuar seçeneklerini kolay bir şekilde dükkanınızda sergilemek istiyorsanız Teknoway bayisi olmanız yeterlidir.

Teknoway bayilik fiyatları m²’ye göre belirlenmiştir. Detaylar için teknoway.com.tr/bayilik sayfasını inceleyebilirsiniz. Bayilik başvuru formu da aynı sayfada yer almaktadır ve dükkanınızın konumu, büyüklüğü gibi bilgileri bize form aracılığı ile doğrudan ulaştırarak bayilik konusundaki ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş