iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

Şüphesiz çoğu iPhone sahibi telefonlarını tıpkı bir mücevher kılıf içerisinde koruyarak özenli kullanmaya çalışmaktadır.  Fakat maalesef kullanıcılar cihazlarına ne kadar iyi bakmaya çalışırlarsa çalışsınlar kullanım hatası veya dış kaynaklı bir sebep yüzünden ekranları hasar alabilmektedir. iPhone ön camı çoğunlukla sert darbe alma, yüksekten düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme neticesinde kırılabilmektedir. Ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterlidir ancak ekranın dokunmatik gibi diğer özelliklerinde problem varsa ekran değişimi gerekebilmektedir.

iPhone ön cam değişimi İstanbul Kadıköy’de 16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY firmasında uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. TEKNOWAY’de iPhone 5’ten iPhone 14’e kadar tüm iPhone modellerinin ekran camı değişimi hizmeti verilmektedir. 2022 iPhone ön camı değişimi fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetleri devam ettiriyoruz.

iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

TEKNOWAY’e ekran ya da ön cam değişimi için ulaştırdığınız iPhone cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde ekranda mı camda mı hasar var ve bu hasarın nasıl giderileceği belirlenir. Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ekran camı yani ön cam birbirine yapışık haldedir. iPhone’larda ekran ve ön cam ayrılabiliyor ve ön cam tek başına değişebilmektedir. Sadece ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, bu iyi bir haber çünkü cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli olmaktadır. Yalnız bazı durumlarda hasarın derecesine göre iPhone cam ve ekran değişimi birlikte yapılabilmektedir.

iPhone cihazınızın ön camında çizik, çatlama, kırılma sonucunda ön cam değişimi yapılması gerekmektedir. Ön cam değişimi için Apple servisleri de bir seçenektir fakat Apple servislerinde ön cam ile birlikte ekran değişiminin de zorunlu olarak yapıldığını bilmeniz gerekir. Bu durum markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da yükseltmektedir. Oysaki TEKNOWAY gibi alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece ön cam değişimi yaptırarak iPhone telefonunuzu tıpkı orijinal hali gibi kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.

TEKNOWAY’de iPhone ön cam değişiminde dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz. Ayrıca verilerinizde hiçbir kayıp yaşamazsınız. Yine de önlem almak kapsamında ön cam değişimi öncesinde uzman teknisyenlerimiz tarafından bütün verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Ön cam değişiminin cihazınıza hiçbir zararı olmaz. Fakat düşük kalite veya kalın camlar takılırsa ekran kalitesi ve dokunmatik olumsuz olarak etkilenir. TEKNOWAY’deki iPhone ön cam değişimi işlemlerinde cihazınızı ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

iPhone telefonlarınızı ön cam değişimi işlemi için cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla TEKNOWAY’e gönderme şansına sahipsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodunu kullanmak yeterli. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi süresi 1 iş günüdür.

Ön Cam Değişimi Yaptırmak Faydalı mı Zararlı mı?

Piyasadaki teknik yeterliliği olmayan özel servisler, iPhone ön cam değişimi olmaz mutlaka ekran değişimi gerekmektedir diyebilir. iPhone ekranlar gerek özellikleri gerekse büyüklükleri açısından yüksek maliyetlidir. Fakat eğer ekranınız kırılmadıysa veya sıvı teması gibi bir nedenden ötürü bozulmadıysa iPhone telefonunuza sadece ön cam tamiri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ön cam değişimi yapmayan, bunun ilerde sorun yaratacağını söyleyen teknik servisler, sağlam orijinal ekranınızı alarak cihazınıza yan sanayi ekran takmış olurlar. Bu nedenle ekranı çalışan iPhone telefonunuz için sadece ön cam değişimi yapabilen TEKNOWAY gibi güvenilir teknik servislerle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ön Cam Değişimi Videoları İzleyin

Kafanızda ekran değişimi ve ön cam değişimi arasındaki farkın ne olduğu ile ilgili soru işaretleri olabilir. Buna ek olarak ön cam değişiminin nasıl yapıldığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu merakınızı gidermek için çeşitli ön cam değişimi videoları izleyin. TEKNOWAY Cep Market’in YouTube kanalında iPhone ön cam değişimi videolarını izleyebilir. Uzman ekibimiz ve kullandıkları profesyonel ekipmanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Apple Teknik Servisleri Yerine TEKNOWAY

iPhone ön camında çizik, çatlama, kırılma sonucunda ön cam değişimi yapılması gerekmektedir. Ön cam değişimi için kullanıcıların akıllarına ilk gelen Apple teknik servisleri olabilmektedir. Fakat Apple servislerde sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır. Ön cam değişimi ile birlikte ekran değişimi de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarının daha da artmasına sebep olur. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece iPhone ön cam değişimi ile telefonunuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

TEKNOWAY’de iPhone telefonunuzu cam değişimi işlemini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi gibi profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde tamamlamaktayız. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

Cam Değişimi Sonrası Diğer Parçaların Kontrolleri

iPhone cam değişiminin ardından kasanın aralık kalma, dokunmatiğin hassasiyetinde azalma, yakınlık sensörünün, ön kameranın, ahizenin yani ön yüzde bulunan teknolojilerin çalışmama veya aksak çalışma, home tuşunun düzgün basmama parmak izi okuyucu sorunu, ekranın içine toz kaçma gibi ihtimallere karşı ilgili parçaları kontrolünü sağlıyor ve sorunsuz çalışacak şekilde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Iphone Ön Cam Değişimi İstanbul

iPhone Ekran Camı Değişimi Ne kadar?

Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple servisleri olabilir fakat Apple servislerde ön cam ile birlikte ekran değişimini de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırıyor. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece ön cam değişimi ile iPhone telefonunuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

iPhone ön cam değişimi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı iPhone’un ön cam değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanın ön cam değişimi de yine aynı oranda yüksek olmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışımız çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cam değişmi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

iPhone Ekran Camı Değişimi Garantisi Var mı?

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Garantinizi varsa işlemleri yetkili servislerde yaptırın. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamadığını unutmayın.

Diğer bir önemli konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ön cam değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır.

Buna rağmen, kullanıcılar ön cam değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı ön cam değişimi arayışına girmektedirler. Bu hususta genellikle tercih edilen TEKNOWAY gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran ve ön cam değişimi yaptırmaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş