iPhone Orijinal Ekran Ne Kadar?

İstanbul İkinci El Telefon Sat İkinci El telefon Satarken IMEI

iPhone Orijinal Ekran Ne Kadar?

iPhone Orijinal Ekran Ne Kadar?

Akıllı telefonların en hasar almaya meyilli parçaları camdan üretilmeleri dolayısıyla ekranlarıdır. Neredeyse her iPhone kullanıcısının en fazla dikkat ettiği konu da düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılabilme ihtimalidir. Bunun nedeni artan ekran gövde oranının iPhone’lara görüntü olarak avantaj sağlasa da onları hasarlara daha açık bir duruma getirmesidir. Ekranında hasar ya da sorunla karşılaşan iPhone kullanıcılarının en merak ettiği konu iPhone orijinal ekran ne kadar olmaktadır.

15 yıla yaklaşan teknik servis tecrübesine sahip Teknoway, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone orijinal ekran değişimi için en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi fiyatları da uygun seviyededir.

iPhone ekran değişimi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı iPhone’un ekran değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanın ekran değişimi yine aynı oranda yüksek olmaktadır. Teknoway olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışımız çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cam değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmeti verilmektedir. Teknoway servisimizde iPhone ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

iPhone Orijinal Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Apple’ın iPhone ekranlarında kullandığı Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranları tam olarak koruyabilmek için yeterli değildir. Apple’ın ekran korumayla ilgili bir diğer atağı da iPhone 12 serisi itibariyle Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile ekranlarını koruma altına alması oldu. Bu yeni teknoloji sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla artık daha az karşılaşmaya başlayabileceğinizi varsayabilirsiniz. İşte iPhone orijinal ekran kullanmanın ayrıcalığı bu gibi noktalarda kendini göstermektedir. Tabii bu tip ekran koruyucu teknolojiler sayesinde ekran veya camınız bundan sonra hiç zarar görmeyecek anlamına gelmiyor. Bu yüzden iPhone kullanıcılarının her durumda dikkatli olmaları gerekmektedir.

Piyasadaki en pahalı telefonları üreten Apple’ın ekran değişimi veya diğer her türlü onarım işlemleri de yetkili servislerinde çok yüksek rakamlara yapılmaktadır. iPhone kullanıcıları ise zaten satın alırken oldukça yüksek rakamlar ödedikleri için çoğu kez ekran tamirini yüksek fiyatlara yaptırmak istemezler. Bu sebeple kaza sonucunda ya da elde olmayan yazılım kaynaklı sorunlar yüzünden ekran değişimi gerekmesi durumunda kullanıcılar, iPhone orijinal ekran değişimi için Teknoway gibi güvenilir ve tecrübeli servislere başvurmaktadırlar. Teknoway’de iPhone ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılmaktadır.

iPhone ekran değişim ihtiyacı ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması, ekranda yeşil çizgi veya iPhone ekran basmıyor gibi farklı birçok sorun yüzünden doğabilir. Böyle bir durumda çoğu zaman ekran değişimi yapılmadan sorun çözülemez. Ekran değişimden takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızdaki problem kısa süre sonra tekrar ortaya çıkabilir ya da geri dönüşü olmayan başka problemlerle de karşılaşma ihtimaliniz vardır.

Ekran değişimi yapılırken iç ekran, ön cam, dış panel ve dokunmatik alan gibi unsurların tamamı değiştirilmektedir. iPhone ekran değişimi işlemi, yalnızca 15 dakikada gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu işlem gerçekleştirilirken, günlerce telefonunuzdan uzak kalmanız ve işlerinizin aksamaya uğraması gibi bir durum söz konusu değildir. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan telefonlarda ise, değişim süresi 1 iş günüdür.

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS Kargo hizmetimiz sayesinde iPhone orijinal ekran cam değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 (CEZERİ BİLİŞİM) sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir.

Değişimini sağladığımız parçaların tamamı orijinal parçalardır. Kişilerin bu açıdan tereddüde düşmelerine gerek yoktur. Orijinal olmayan parçaların cihazlara verdikleri zarar da, kişilerde meydana getirdikleri maliyet kaybı da bilincimiz dahilindedir. Bu sebeple orijinal parça kullanımına özen gösterdiğimizi söylememiz mümkündür.

Ekran değişimi sonrasında, mevcut telefonunuzu incelemeniz ve herhangi bir sorun olması durumunda bizlere iletmeniz mümkündür. Sorun olarak görülen ya da doğrudan sorun yaratan detaylar, tarafımızca iyileştirilecek ve cihazınız sizlere öyle teslim edilecektir.

iPhone ekran değişimi, garantili bir işlemdir. Cihaz size teslim edildikten sonra 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda bizler ile iletişime geçmeniz ve sorunun giderilmesini talep etmeniz mümkündür. Ancak değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmemiz için, mevcut sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olması gereklidir.

Ekran değişimi yaptıktan sonra herhangi bir sorun meydana gelmesini önlemek için, ekran koruması olarak ücretsiz kırılmaz cam takıyoruz.

Ekran Değişiminde Verilerde Kayıp Yaşanır mı?

Ekran değişiminden sonra cihazınızda kayıtlı olan verilerinizde herhangi bir kayıp olmaz. Cihazınızdaki rehber, mesajlar, fotoğraflar, videolar veya müzikler ekranla ilgili değildir. Servisimizde tedbir almak için cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır. Dilerseniz mağazamıza uğramadan önce iPhone‘unuzu kendiniz yedekleyebilir veya talebiniz doğrultusunda Apple teknisyenlerimizden sizin için yedekleme yapmalarını isteyebilirsiniz.

Kullanıcı Soruları;

  • İphone X Ekran Değişimi Orjinal Ekran İle Değiştiriceksiniz
  • Apple iPhone ekran değişimi kaç tl
  • iPhone Ekran Değişimi Fiyatı
Okuyun:  Çakma iPhone Ekran Sorunu

Garantiniz Varsa İşlemleri Yetkili Servislerde Yaptırın

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Garantinizi devam ediyorsa onarım işlemlerini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozmasıdır. Buna rağmen çoğu iPhone sahibi ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı ekran değişimi arayışına girmektedir. Bu hususta genellikle tercih edilen Teknoway gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Birçok iPhone sahibi, Teknoway gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde daha uygun fiyatlara ekran değişimi yaptırarak tasarruf yapmayı tercih etmektedir.

iPhone 12 Orijinal Ekran Değişimi Tamiri Servisi | Türkiye’de İlk

iPhone Orijinal Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 8 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone X Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 7 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 7 Plus Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 6s Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 6 Plus Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 6s Plus Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 5 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 5s Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 5c Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 4 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 4S Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone SE Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone XS Max Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone XS Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone XR Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 11 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 11 Pro Max Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 11 Pro Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone X OLED Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone SE 2 2020 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 6 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 12 Mini Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 12 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 12 Pro Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 12 Pro Max Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz
iPhone 13 Orijinal Ekran DeğişimiFiyat sorunuz

Bu gönderiyi paylaş