iPhone Pil Değişimi

iphone Garanti Pil Değişimi İstanbul iPhone Pil Değişimi

iPhone Pil Değişimi

iPhone Pil Değişimi

Her akıllı telefon pili gibi iPhone pilleri de özellikle aktif kullanım söz konusuysa belirli bir süre sonra değişmesi gerekmektedir. Pil performansının iyi olması bir akıllı telefonun olmazsa olmazıdır. Bu sebeple uzun süre kullanım sonucunda performansını yitiren iPhone pil sorununu çözmenin yolu iPhone  pil değişimi işlemidir. iPhone pili ne zaman değiştirilmeli pil sorunuyla karşılaşan iPhone kullanıcılarının aklını kurcalayan sorulardan biridir.

Cep telefonu pilleri cihaza gücünü veren parçadır ve bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de pil değişimi öncesinde cihazınızın pilinin ölçümü yapılmakta ve gerekli işlem hakkında size bilgi verilmektedir.

Piller bir telefonun genel performansına etki etmez. Fakat çok yaşlanmış ve zayıflayan batarya yeteri kadar güçlü değilse telefonun sistemi genel olarak yavaş çalışabilir. Ayrıca pil çok eskidiğinde ve ömrünü tamamladığında cihaz artık açılmamaya başlar.

İlk zamanlar yoğun kullanımda bile en az 1 tam günü geçirebildiğiniz iPhone’nuzu, pil doldurulma sayısının artmasıyla, kullandığınız saat süresi azalmaya başlayacaktır. Apple tarafından iPhone pilleri 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin yüzde 80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Buna göre 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsamaktadır. Garanti süreniz dolduğunda veya garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilmektedir. Hizmetin fiyatı ve şartları değişiklik gösterebilmektedir.

iPhone 13 Pil Değişimi

Pil sorunu yaşadığınız iPhone 13 pil değişimi TEKNOWAY’in alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında pil değişimi işlemleri en fazla 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. iPhone 13 pil değişimi işleminde orijinal 3227 mAh Li-ion pil kullanılmaktadır.

Pil değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla iPhone pil değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da TEKNOWAY  teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz.

iPhone 12 Pil Değişimi

iPhone 12pil değişimi alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. Ayrıca orijinal parçalarla sağladığımız tamir hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunmamız sayesinde müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

iPhone 12 pil değişiminde orijinal 2815 mAh li-ion pil kullanılır. Pil değişimi sonrası pil orijinal kapasitesine geri döner. iPhone 12 pil değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPhone 11 Pil Değişimi

iPhone batarya kullanım süresi telefonu ilk aldığımız dönem itibariyle kullanım yoğunluğuna bağlı olarak zaman içerisinde azalacaktır. Örneğin ilk zamanlar yoğun kullanımda bile en az 1 tam günü geçirebildiğiniz telefonunuzu, batarya doldurulma sayısının artmasıyla, kullandığınız saat süresi azalmaya başlayacaktır.

TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi yapılan iPhone 11’iniz tekrar orijinal performansına ve pil ömrüne kavuşacaktır. Batarya değişiminin en iyi tarafı, işlemin kolay olmasıdır. iPhone 11 pil değişimi işleminde orijinal 3110 mAh değerinde pil kullanılır. Pil değişimi en fazla 1 saat içerisinde tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın pil değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Iphone Pil Değişimi

iPhone X Pil Değişimi

Pil şişmesi iPhone telefonlarda rastlanan bir diğer sorundur. Bu sorunun sebebi telefonun çok fazla ısınması veya kullanım kaynaklı arklı hatalar olabilmektedir. Pil şişmesi telefonun pilin ömrünü etkileyerek, normalden çok daha kısa sürede tükenmesine yol açmaktadır.

Pil şişmesinin anakarta ve ekrana baskı yapması sonucunda çok büyük hasarlara sebep olma ihtimali vardır. iPhone pil şişmesinin tespitini ancak profesyonel bir Apple uzmanı, cihazı açıp test ederek yapabilir. Pil şişmesi kasada tümsek oluşturarak ve hatta ekranın kasadan ayrılmasına yol açarak cihazın dış görüntüsünü deforme edebilecek kadar ciddi bir sorundur.

iPhone X pil değişimi işleminde orijinal 2716 mAh pil kullanılmaktadır. Pil değişimi için iPhone X cihazınızı bize ulaştırmanın iki yolu var. İlkinde cihazınızı pil değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi oldukça kısa sürecek zaman zarfında merkezimizde ağırlarız.  İkinci yol olarak ise teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün pil değişimi yapılmaktadır.

iPhone 8 Plus Pil Değişimi

Orijinal olmayan şarj aletlerini kullanmak da pil ömrünü kısaltan etkenlerden biridir. Apple telefonların şarj aletlerinin kendilerine özgü teknolojileri ve amper değerleri vardır. Bu yüzden orijinal olmayan şarj aletleri ve araba şarj aletlerini kullanmak iPhone telefonlarda pil ömrünü kısaltan yanlış davranışlar arasındadır.

iPhone 8 Plus telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

TEKNOWAY’de iPhone 8 plus pil değişimi, orijinal yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. iPhone 8 Plus pil değişimi işleminde orjinal 2675 mAh pil kullanılmaktadır Pil değişimi en fazla 1 saat içerisinde tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir.

iPhone 8 Pil Değişimi

Kullanıcı hataları aslında neredeyse herkes tarafından teoride bilinse de zaman zaman yapılmak durumunda kalınan hatalardır. Batarya ömrünü kısaltan ve bununla birlikte şarjın çabuk bitmesine sebep olan hatalar arasında telefonun bataryası tam bitmeden şarj edilmesi, cihazın şarjda uzun süre bırakılması, batarya yüzde 100 olmada telefonun şarjdan çıkarılması yer almaktadır.

iPhone 8 telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

TEKNOWAY’de iPhone 8 pil değişimi, orijinal yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. iPhone 8 pil değişiminde orjinal 1821 mAh pil kullanılmaktadır.

Pil değişimi sonrası veriler silinir mi endişesi çoğu pil değişimi yaptıran akıllı telefon kullanıcılarında bulunmaktadır. Pİl değişimi işlemini telefonunuzdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. iPhone 8 pil değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da TEKNOWAY teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Pil Değişimi

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY’de  iPhone 7 Plus pil değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Pil sonrası cihazın pil dayanıklılığı ilk günkü haline döner. Servisimizde Apple pil değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon sıfırlanmaz. iPhone 7 Plus pil değişimi işleminde orijinal 2900 mAh pil kullanılır.

Telefonunuzun pili değiştikten sonra verilerde kayıp olur mu diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 7 Plus pil değişimi ardından verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.  Cihazınızdaki verileri dilerseniz kendiniz yedeğe alabilir, dilerseniz TEKNOWAY teknisyenlerinden sizin için yedeğe almalarını talep edebilirsiniz.

Iphone Pil Değişimi

iPhone 7 Pil Değişimi

2006 yılından bu yana telefon teknik servisi hizmeti veren TEKNOWAY’de  pil değişimi için ulaşan iPhone 7, herhangi bir işleme girmeden önce uzman Apple teknisyenleri tarafından arıza tespit işleminden geçer. Bu işlem neticesinde sizden aldığımız onay doğrultusunda pil değişimini hayata geçiririz.

iPhone 7 pil değişimi işleminde orijinal 1960 mAh pil kullanılmaktadır. Pil değişimi için iPhone 7 cihazınızı bize ulaştırmanın iki yolu var. İlkinde cihazınızı pil değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi oldukça kısa sürecek zaman zarfında merkezimizde ağırlarız.  İkinci yol olarak ise teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün pil değişimi yapılmaktadır.

iPhone 6s Plus Pil Değişimi

iPhone 6s Plus pil değişimi alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. Ayrıca orijinal parçalarla sağladığımız tamir hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunmamız sayesinde müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

iPhone 6s Plus pil değişiminde orijinal 2750 mAh li-ion pil kullanılır. Pil değişimi sonrası pil orijinal kapasitesine geri döner. iPhone 12 pil değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPhone 6s Pil Değişimi

Pil sorunu yaşadığınız iPhone 6s pil değişimi TEKNOWAY’in alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında pil değişimi işlemleri en fazla 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. iPhone 6s pil değişimi işleminde orijinal 1716 mAh Li-ion pil kullanılmaktadır.

Pil değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla iPhone pil değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da TEKNOWAY  teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Pil Değişimi

TEKNOWAY olarak 16 yıllık teknik servis deneyimimizle uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından ileri teknoloji ekipmanlarla ve orijinal parçalarla iPhone 6 Plus pil değişimi yapıyoruz. TEKNOWAY’e ulaşan cihazınıza uygulanan arıza tespit işlemi ardından hem kaliteli hem garantili pil değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz..

iPhone 6 Plus pil değişiminde orijinal 2915 mAh li-ion pil kullanılır. Pil değişimi sonrası pil orijinal kapasitesine geri döner. iPhone 6 Plus pil değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPhone 6 Pil Değişimi

2006 yılından bu yana telefon teknik servisi hizmeti veren TEKNOWAY’de  pil değişimi için ulaşan iPhone 6, herhangi bir işleme girmeden önce uzman Apple teknisyenleri tarafından arıza tespit işleminden geçer. Bu işlem neticesinde sizden aldığımız onay doğrultusunda pil değişimini hayata geçiririz. iPhone 6 pil değişimi işleminde orijinal 1810 mAh pil kullanılmaktadır.

iPhone 6 pil değişimi, deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından 1 saat içerisinde  tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. İstanbul içindeki pil değişimi ihtiyacı olan kullanıcılar cihazlarını İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendileri getirebilirken, İstanbul dışındakiler Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla gönderip, 1 iş günü sonra teslim alabiliyorlar. Bunun için müşterilerimizin ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmaları yeterli oluyor.

iPhone SE Pil Değişimi

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY’de  iPhone SE pil değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Pil değişimi sonrası cihazın pil performansı ilk günkü haline döner.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında pil değişimi işlemleri en fazla 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. iPhone SE pil değişimi işleminde orijinal 1821 mAh Li-ion pil kullanılmaktadır.

TEKNOWAY’e pil değişimi için ilettiğiniz iPhone SE pil değişimi sonrası veriler silinir mi, pil değişimi yaptıran kullanıcıların aklını kurcalayabiliyor. Pil değişiminde telefonunuzdaki veriler veya uygulamalar silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz. TEKNOWAY’de sadece istisnai durumlara karşı, pil değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

Iphone Pil Değişimi

iPhone Garanti Pil Değişimi

Bataryalar bir telefonun genel performansına etki etmez. Fakat çok yaşlanmış ve zayıflayan batarya yeteri kadar güçlü değilse telefonun sistemi genel olarak yavaş çalışabilir. Ayrıca batarya çok eskidiğinde ve ömrünü tamamladığında cihaz artık açılmamaya başlar.

iPhone garantili batarya değişimi tamamlanan cihaz her zaman olduğu gibi orijinal performansında çalışmaya devam eder. Kullandığımız AAA kalite bataryalar sayesinde batarya patlaması, erimesi veya kolay arızalanması gibi problemlerle karşılaşma riskini en aza indirmekteyiz.

iPhone pil değişimi işlemlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPhone Pil Değişim Ücretleri

Servisimizde iPhone’un en yeni modelleri olan iPhone 14’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin pil değişimi hizmetleri verilmektedir. 2022 yılı iPhone pil değişimi fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetleri devam ettiriyoruz.

iPhone pil onarımı fiyatları modele ve pil gücüne göre farklılık göstermektedir. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli pil değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Döviz kurları sebebiyle fiyatlar değişebilmektedir. Bu sebeple iPhone pil değişimi ücretleri hakkında en doğru fiyat bilgilerini 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan bize telefon açarak ya da WhatsApp üzerinden danışarak öğrenebilirsiniz

iPhone Pil Değişimi Sonrası

TEKNOWAY’de  AAA kalite batarya değişimi yapılan iPhone cihazlar tekrar orijinal performansına ve pil ömrüne kavuşur. Bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıl olarak belirtilmektedir. Bu süre bataryanın doldurulma sayısının sıklığına göre farklılık gösterebilir. Çoğu telefonun bataryası bu süre sonunda %40 seviyelerine iner. Batarya değişiminin en iyi tarafı, işlemin kolay olmasıdır. TEKNOWAY’de iPhone modellerinin batarya değişimi en fazla 1 saat sürmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş