iPhone Servis Kadıköy

iphone 12 yeşil ekran oldu

iPhone Servis Kadıköy

iPhone Servis Kadıköy

Kullanıcıların gerek günlük gerek iş hayatlarının vazgeçilmezi haline gelen cep telefonlarında meydana gelen arızalar, telefonlarını kullanmalarını engelleyebiliyor. Birçok alanda faydalandıkları cep telefonlarını kullanamamak, bazı kullanıcıları oldukça zor durumda bırakabiliyor. Bu noktada cep telefonlarına bir an önce kavuşabilmek için yapılması gereken, vakit kaybetmeden cihazı teknik servise götürülerek tamir ettirmektir. Ancak şu bir gerçek ki kullanıcıların çoğu telefonlarını tamir ettirmek için teknik servise götürdüklerinde tamir süresi hakkında bir fikirleri olmuyor veya günlerce telefonlarından ayrı kalacaklarını düşürüyorlar. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ve kaliteden ödün vermeyerek iPhone servis Kadıköy denildiğinde akla gelen ilk firmalardan TEKNOWAY’de iPhone tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır.

Günümüzde özellikle de iPhone gibi yüksek fiyatlı telefonlara ödenen fiyatlar, kullanıcıları cep telefonları hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Tabii bu onarımı yaptırırken de neredeyse cihazın fiyatına yaklaşacak fiyatlar ödemek yerine uygun fiyatlı iPhone tamiri yaptırmak isterler. TEKNOWAY’de donanım ya da yazılım kaynaklı arızası bulunan iPhone telefonunuzu Apple teknik servislere kıyasla daha uygun fiyata tamir yaptırabilirsiniz.

iPhone Tamir Hizmeti

TEKNOWAY’de Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 14’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modelleri için tamir hizmeti verilmektedir. Servisimizde iPhone tamiri, son teknoloji özel üretim ekipmanları sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

TEKNOWAY’de başta iPhone ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişiminden arka kapak değişimine, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimlerinin yanı sıra cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

iPhone tamir fiyatları 2022 ise modelden modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı iPhone’un ekran değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanın ekran değişimi yine aynı oranda yüksek olmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışımız çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli tamir hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Apple Garanti Şartları

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Özetlemek gerekirse iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantiniz devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Ancak bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozduğu, dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ekran değişiminin garantiyi bozduklarını bilmelerine birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun fiyatlı iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY, iPhone tamirinde  bilinen ve aranan teknik servislerden biridir. Aynı hizmeti daha yüksek fiyata almak istemeyen ve bütçesine dikkat eden iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti servislerde iPhone tamiri yaptırmaktadırlar.

iPhone Ekran Değişimi

TEKNOWAY olarak 2006 yılından beri Kadıköy İstanbul’da cep telefonu teknik servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde iPhone ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsayan iPhone ekran değişimi, servisimizde 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Ekran değişimi işleminde cihazınız sıfırlanmaz ve cihazınızdaki rehber, mesajlar, müzikler ve videolar gibi veriler silinmez.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Iphone Kadıköy Servis

iPhone Ön Cam Değişimi

Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone telefonların ön cam değişimi yapılabilmektedir. Böylece çok daha düşük bir fiyata ekran onarımını yapabiliyoruz.

Akıllı telefonlardaki en sık karşılaşılan problemlerden biri de dokunmatik ekran çalışmıyor hatasıdır. TEKNOWAY’de ekran değişimine gerek kalmadan dokunmatik fonksiyonlar kısa sürede düzeltilerek cihazınız ilk günkü performansına döndürülebilmektedir.

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekranın dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır.

Ön cam değişimi için tercihinizi Apple servisleri yönünde kullanırsanız açıkçası pişman olabilirsiniz. Çünkü Apple servisler ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. TEKNOWAY’de iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapabiliyoruz. TEKNOWAY’e iPhone telefonunuzun cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz.

iPhone Arka Cam Değişimi

Apple’ın iPhone 8 ile beraber arka kapakları cam yapmaya başlaması görüntü olarak kullanıcıların beğenisini toplasa da bununla beraber cihazın düşmelere ve darbelere karşı hassasiyeti arttı. Bu durum iPhone kullanıcılarının telefonlarını kullanırken daha dikkatli olmalarına yol açsa da, elde olmayan sebepler ve ufak kazalar yüzünden iPhone arka cam hasarlarıyla çok defa karşılaşıyor ve iPhone arka cam değişimi yapıyoruz

2006 yılından beri Kadıköy’de teknik servis hizmeti veren TEKNOWAYde iPhone arka cam değişimini AAA kalite yedek parçalarla yapmaktayız. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone arka cam değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamerasının hasar alması, çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunlarda arıza tespiti neticesinde, kamera değişimi gerekebilir. Kamera değişiminde telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera ile tekrar ilk günkü orijinal performansına ulaşır. Kamera değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmakta, işlem sırasında cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemektedir.

Iphone Kadıköy Servis

iPhone Batarya Değişimi

iPhone bataryaları her akıllı telefon bataryası gibi özellikle aktif kullanım söz konusuysa belirli bir süre sonra değişimi gerekmektedir. Akıllı telefonlar için batarya performansının iyi olması çok önemlidir. Uzun süre kullanım sonucunda performansını yitiren iPhone batarya sorununu çözmenin yolu batarya değişimidir. Batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve yapılması gereken işlemle ilgili size bilgi verilmektedir.

Lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’te AAA kalite batarya değişimi yapılan telefonunuz, tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Garantili iPhone Tamiri

Kullanıcıların en büyük endişelerinden biri, telefon tamiri sonrası sorun yaşamaktır. TEKNOWAY olarak ilkemiz, tamir sonrası cihazınızda yaşayabileceğiniz sorunları engellemek için kalite kontrol yapmak ve garantili şekilde memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. iPhone tamiri sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek parçalarlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz.

Diğer taraftan TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Bu gönderiyi paylaş