KUGOO GORILLA Tamiri Servisi

KUGOO GORILLA Tamiri Servisi

Bu yazıda KUGOO GORILLA tamiri servisi ihtiyacı duyan kullanıcılara rehberlik edecek bazı başlıkları ele alacağız. KUGOO GORILLA, özellikle güçlü elektrikli scooter modelleri arayan kullanıcılar için günümüzde oldukça iyi bir seçenek olmayı başardı. Yaygın şekilde kullanılan elektrikli scooter modellerinin çok ciddi anlamda hayata kolaylık kazandırdığı bir gerçek; ancak bu modellerin zaman zaman eksik kalan yönleri kullanıcıları “daha iyi bir elektrikli scooter” arayışına sürüklüyor. KUGOO GORILLA özellikle yeni nesil elektrikli scooter’lar arasında dikkat çeken bir model. Ayrıntılı şekilde incelendiğinde 1300W motor ve buna bağlı artan kabiliyetler sayesinde bir elektrikli scooter’dan beklenen tüm isteklerin KUGOO GORILLA ile karşılanabilmesi mümkün diyebiliriz. Öncelikle genelde 15 derece olan ve zaman zaman kullanıcıları zorlayan yokuş tırmanma açısı KUGOO GORILLA’da tam 45 derece. Ayrıca toplam taşıma kapasitesinin 130 kg seviyesinde olması iki kişinin bindiği durumlarda bile yokuş yukarı rahat bir kullanım sağlıyor. Birçok kullanıcının yokuş yukarı kullanımda şikayet ettiği dur-kalk sırasında ayakla ilk kalkışı verme zorluğu da KUGOO GORILLA için bir sorun değil çünkü gaza basıldığı anda yola çok iyi tutunan 10 inç lastikleriyle KUGOO GORILLA ivmeli bir kalkış gerçekleştirerek sürüş rahatlığını en zor koşullarda bile elden bırakmamanızı sağlıyor. Elbette KUGOO GORILLA’da motor gücüne bağlı olarak daha yüksek kapasiteli bir batarya, 65 km/s en yüksek hız ve 110 km menzil gibi ileri düzey özellikler mevcut. Ayrıca ön ve arka amortisör sistemleri sayesinde bozuk yol geçişlerinde bile titreşim en aza indirgeniyor.

Her elektrikli scooter’da olduğu gibi KUGOO GORILLA periyodik bakımı da yetkili serviste yapılmalıdır. KUGOO yetkili servisi ortamında yapılan tüm işlemlerde yalıtım şartları her zaman göz önünde bulundurularak elektrikli scooter’ın kontrol ve parça değişimi işlemleri yapılmaktadır. Özellikle günümüzde KUGOO elektrikli scooter arıza yaptı veya kendi kendine duruyor, sürerken kapanıyor, menzil azaldı, batarya tam şarj olmuyor, hızlı gidemiyor gibi şikayetlerin sebebi sıvı temasına bağlı ve bu sıvı teması da tecrübeli olmayan teknik servislerin yaptığı müdahalelerin sonunda olmaktadır. Özellikle iyi kapatılamayan veya yalıtımı yapılmayan elektrikli scooter’larda temizlik veya yağışlı günlerde alttan su girişi olmakta ve anakart, batarya ve birçok aksam zarar görmektedir. Sıvı temasına bağlı problemler özellikle elektrikli scooter’ın suya girmesi sonucu ortaya çıkabileceği gibi zamanla oksitlenme sonucu da belirebilir. Bu nedenle elektrikli scooter tamiri servisi ile iletişim kurularak yapılmalıdır. İstanbul Kadıköy’de KUGOO elektrikli scooter tamiri servisi olarak hizmet veren firmamız Teknoway’den periyodik bakım, yedek parça, anakart tamiri, batarya tamiri, park ayağı değişimi, lastik değişimi ve dolgu lastik geçişi gibi konularda destek alabilirsiniz. Teknoway’de tüm bu işlemleri elektrikli scooter’ınızı getirerek veya size vereceğimiz ücretsiz çift yönlü kargo kodu ile Türkiye’nin her yerinden göndererek yaptırabilirsiniz.

KUGOO Elektrikli Scooter İstanbul Servisi

KUGOO elektrikli scooter servisi Teknoway’de periyodik bakım aşamalarında scooter’ın mekanik ve elektronik tüm aksamlarının detaylı kontrolleri yapılmakta, yıpranan ve değişmesi gereken parçalar hakkında tarafınıza bilgi verilerek işlem gerçekleştirilmektedir. Bizler genelde fren balatası değişimi süresi olan her 1000 km’lik periyodlarda elektrikli scooter bakım zamanı geldi şeklinde düşünmenizi öneriyoruz. Elbette fren balatası değişim zamanı sizin freni ne kadar kullandığınız ile de alakalıdır. Servisimizde bakım sırasında fren balatasının değişimini yaptırabilir veya kaç km daha kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yaklaşık 1 TL’lik bozuk para görünümünde olan KUGOO elektrikli scooter fren balatası bittiği durumda kaliper ve fren diskleri üzerinde hasar oluşturacağından yüksek masraflı bakım süreçleri yaşamamanız için periyodik bakımları atlamamanızı öneririz. Belirli aralıklarda motor temizliği, mekanik aksamların yağlanması, lastik diş derinliği kontrolü, batarya kalibrasyonu, balans ayarı ve modeline göre yapılması gereken başka adımlardan da bahsedebilmek mümkündür ancak KUGOO elektrikli scooter bakımı genelde bu şekilde düşünülmelidir ve kaza veya herhangi bir arıza söz konusu değilse düşük fiyatlı şekilde işlemi Teknoway’de aynı gün gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway İstanbul içi moto-kurye ile elektrikli scooter bakımı / tamiri hizmeti de sunmaktadır. Bunun için müşteri hizmetleri yetkilimizden bilgi almanız yeterlidir.

Teknoway’de KUGOO elektrikli scooter yedek parça ve aksesuar seçenekleri en ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Eğer sürüş rahatlığını biraz daha üst seviyeye taşımak istiyorsanız servisimizde KUGOO amortisörlü scooter koltuğu taktırabilir veya yine bir güncelleme olarak dolgu tekerlek geçişi yaptırabilirsiniz. Teknoway’in kendisinin geliştirip tamamen yerli elektrikli scooter lastiği olarak ürettirdiği Teknoway markalı dolgu lastikler şişme lastiklerin yol tutuşunu dolgu lastiklerin dayanıklı yapısı ile bir araya getiriyor. Eğer KUGOO elektrikli scooter lastik basıncı PSI değeri takip etmek gibi sorunları geride bırakmak istiyorsanız veya zaman zaman karşılaşılabilen lastik patladı, tekerlek hava kaçırıyor, tekere çivi battı gibi sorunları tamamen ortadan kaldırmak istiyorsanız dolgu tekerlek geçişini servisimizde aynı gün gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway dolgu lastikler Türkiye şartlarına göre geliştirilen özel yüzde 100 kauçuk hamurla üretilmiştir ve KUGOO modellerine tam olarak uyum sağlamaktadır.

Kadıköy KUGOO Tamiri Yapan Yerler

Teknoway Kadıköy’de KUGOO elektrikli scooter tamiri yapan yerler arasında en güvenilen ve en çok tercih edilen yer durumundadır. Servisimize getirilen tüm elektrikli scooter’ların periyodik bakım, küçük çaplı parça değişimi ve tamir işlemleri aynı gün birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmekte ve garantili olarak teslimi yapılmaktadır. Sorunun tekrarlaması durumunda hiçbir ek ücret ödemeden arızanızı garanti kapsamında Teknoway’de giderebilirsiniz. Kadıköy KUGOO servisi yapılan işlemleri listelemek gerekirse dashboard ekran koruyucu taktırma, dolgu tekerlek montajı, çamurluk değişimi, amortisörlü koltuk taktırma, scooter altı modifiye ışık bağlatma, fren diski değişimi, fren teli yenileme, iç lastik (şambrel) yama yaptırma, kopça değişimi, anakart değişimi, fren balatası değişimi, dashboard ekran tamiri, menteşe değişimi, şarj aleti tamiri, ön far-arka stop lambası değişimi, zil değişimi, reflektörü montajı veya çamurluk üstü sepet taktırma gibi bir listeleme yapabiliriz. Teknoway’in hizmet anlayışında öncelikle tamir etmek, çok maliyetli oluyorsa veya tamiri mümkün değilse değişim yapmak vardır. En yeni teknik servis cihazlarımızla elektrikli scooter batarya tamiri ve hücre değişimi işlemleri bile servisimizde gerçekleştirerek kullanıcıları yeni bir batarya satın almaktan kurtarıyoruz. Servisimizde batarya tamiri hücrelerin tek tek kontrol edilmesi ve arızalı hücrelerin yenisi ile değiştirilmesi yoluyla yapılmaktadır.

Kugoo Gorilla Tamiri Servisi

Teknoway İstanbul’da yaklaşık 20 yıldır cep telefonu tamiri servisi olarak hizmet vermekte ve Kadıköy’ün bu açıdan en köklü kuruluşu olma özelliğine sahiptir. Kendi beş katlı binasında hizmet veren firmamızda ikinci el KUGOO elektrikli scooter alımı satımı da yapılmaktadır. KUGOO İstanbul servisi olarak her gün onlarca elektrikli scooter’ın tamir, bakım, parça değişimi ve aksesuar ihtiyaçlarına hizmet veren firmamız her zaman müşteri kazanma odaklı hareket etmekte ve en ucuz parça fiyatı ile en düşük işçilik anlayışı ile işlem yapmaktadır. KUGOO gibi üst sınıf elektrikli scooter’larda kaliteli ve orijinal yedek parça kullanımı oldukça önemlidir ve yan sanayi parça kullanımı ilk etapta işi ucuza çözmek gibi görünse de kısa olan ömürler nedeniyle kullanıcılara yeniden masraf çıkartabilmektedir. KUGOO elektrikli scooter yan sanayi şarj aleti gibi parçalardan uzak durulmasını öneririz çünkü elektrikli scooter batarya arızası yaşanmasına en çok sebep olan unsurların başında kalitesiz adaptörler de gelmektedir. Ayrıca yine düşük kaliteli yedek parçalar ömrünü erken tamamlayarak yeniden servis ihtiyacı ortaya çıkmasını sağlayacağından daha karlı olması adına orijinal yedek parça kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Orijinal KUGOO yedek parçaları için servisimiz Teknoway ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş