Media Market Elektrikli Scooter Servisi

Xiaomi scooter Pro 2 güncelleme

Media Market Elektrikli Scooter Servisi

Media Market Elektrikli Scooter Servisi

Çağımızın en gözde icatlarından biri olanelektrikli scooter’larla başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde ve tatil beldelerinde oldukça sık karşılaşıyoruz. Trafiğe girme, park etme derdinden kurtaran elektrikli scooter’lar çevreci ve ekonomik yakıt tüketimi sayesinde de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Elektriki scooter’ların bu derece popülerliği satış noktalarının da çoğalmasında neden oldu. Bunlardan biri olan Alman elektronik satış mağazaları zinciri Media Markt dünya çapında bir markadır.

Türkiye’de birçok kişi tarafından Media Market olarak telaffuz edilen markanın ülkemizde 100’e yakın mağazası bulunmaktadır. Media Markt İstanbul’da ise Axis AVM, Bahçeşehir Migros AVM, Beylikdüzü, Brandium AVM, Capacity AVM, Emaar AVM, Forum İstanbul AVM, Hilltown AVM, İstMarina, Levent, Mall of İstanbul AVM, Marmara Forum AVM, Marmara Park AVM, Metrogarden AVM, Metropol İstanbul AVM, Meydan AVM, Optimum AVM, Özdilek Park AVM, Pendorya AVM, Piazza AVM, Torium AVM, Trump AVM, Üsküdar Nev Çarşı, Vega AVM, Viaport AVM ve Zorlu AVM olmak üzere 26 tane mağazaya sahiptir. Dolayısıyla Media Markt mağazalarından elektrikli scooter satın alan birçok kullanıcı olduğunu söyleyebiliriz.

16 yıllık teknik servis deneyimi ve bilgi birikimine sahip TEKNOWAY’e Media Markt’tan satın aldığınız tamir ve bakım ihtiyacı olan elektrikli scooter’larını getirebilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan teknik servisimizde uzman teknik personeli tarafından ileri teknoloji ekipmanlarla hızlı ve kaliteli scooter tamiri hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Anadolu yakasının esnaf yoğunluğu ve ulaşım kolaylığı ile en merkezi noktalarından biri sayılan Kadıköy’de bulunan beş katlı mağazamız TEKNOWAY’e toplu taşımayla gelme şansınız var. Kendi aracınızla mağazamıza gelmeyi tercih ettiyseniz aracınızı park etmek için mağazamızın hemen karşısındaki katlı otoparka rahatlıkla aracınızı bırakabilirsiniz. Kadıköy’e yabancıysanız ve mağazamızın yeriyle ilgili hiçbir fikriniz yoksa konum göndererek size yardımcı da olabiliriz.

Media Market En İyi Scooter Tamiri

Özellikle büyük şehirlerde bir yerden bir yere hızlı ve kolay bir şekilde gidebilmek yani ulaşım şartları insanlar için oldukça önemlidir. Ulaşım şartlarının yeterli olmadığı noktada insanların hayatlarını kolaylaştıran ürünlerden biri elektrikli scooter’lar oldu. Günümüzde bir yerden bir yere trafiğe takılmadan seri bir şekilde gidebilmenin en garantili yöntemlerinden biri scooter kullanmak. Yakın zaman içerisinde sayısının daha da fazla artacağına kesin gözüyle bakılan scooter’lar da her cihaz gibi zaman zaman arızalanabilmekte; böyle durumlarda da scooter tamiri gerekmektedir. Scooter tamiri gerektiren durumlar istenmeyen küçük veya büyük çaplı kazalar neticesinde ortaya çıkabileceği gibi düzenli olarak yapılması gereken scooter bakımı gibi önemli konuların aksatılması veya hiç yapılmaması sonucunda da meydana gelebilir.

Media Markt’tan herhangi bir marka elektrikli scooter alır almaz scooter periyodik bakım nasıl olmalı ve scooter arızası durumunda ne yapılmalı hakkında TEKNOWAY’e gelerek bilgi alabilirsiniz. Bakımları doğru yapılmayan scooter kullanımı sizi beklemediğiniz bir anda zorda bırakabileceği gibi scooter’ınızda hasara yol açabilir hatta yaralanmanıza da sebep olabilir. Sürüş güvenliğini sağlamak için scooter’ınızı düzenli bakıma sokarak aşınan veya yıpranan scooter parça değişimi işlemlerini aksatmamalısınız. Bu şekilde scooter bozuldu, elektrikli scooter açılmıyor, scooter gaz almıyor, açılıyor ama ilerlemiyor şeklinde scooter tamiri gerektirebilecek sorunlarla karşılaşma ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz. Bakımlarına özen gösterseniz bile ummadığınız zamanlarda kaza yapmak veya düşmek de maalesef ihtimaller dahilinde. Böyle durumlar zaman kaybetmeden scooter tamiri için teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tamir işlemlerini gerçekleştirdiğimiz scooter markaları arasında Xiaomi,Volta, Nitro, Voit, Onvo, Citymate, INTOUCH, Meka, Cybersoul, Bood,Frugal, Renault, Citycoco, Ninebot Segway, WalkerBug ve Rampage gibi önde gelen elektrikli scooter markaları ve daha fazlası yer almaktadır.

Media Market İstanbul Scooter Teknik Servisi

Sürüş esnasında elektrikli scooter arızası en can sıkıcı durumlardan biridir. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde scooter teknik servisine ulaşmak daha büyük bir sorundur. Fakat bildiğiniz ve güvendiğiniz bir scooter tamircisi ile iletişime geçerek arıza ya da kaza anında haberleşebilmek çok büyük bir ayrıcalıktır. TEKNOWAY olarak size ihtiyacınız olan her zaman destek vermeye hazırız.

Media Markt mağazasından satın aldığınız elektrikli scooter için arıza tespiti hizmeti ile birlikte çamurluk değişimi, dış lastik değişimi, şambrel tamiri, fren diski yenileme, fren teli ayarı ve değişimi, lastik yama yapımı gibi tamir işlemlerini ve daha fazlasını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz.

Kullandığınız scooter’ın kendi teknik servisi de scooter arızası veya scooter bakımı gerektiğinde bir alternatif olabilir. Ancak scooter markalarının uzun prosedürleri, kargo ile scooter tamiri imkanı olmaması, scooter parça tamiri yerine scooter parça değişimi yapmayı tercih etmeleri ve nispeten daha yüksek fiyatları kullanıcıları alternatif profesyonel scooter tamircileri aramaya mecbur edebiliyor. Profesyonel scooter servisleri kategorisinde hizmet veren TEKNOWAY olarak kullanıcılara aynı gün scooter tamiri, ücretsiz scooter arıza tespiti gibi memnuniyet odaklı yaklaşımlar ile hizmet vermekteyiz. Teknik servisimizde müşterilerimize uygun fiyatlı orijinal yedek parça sağlamanın yanında istenirse çıkma, ikinci el scooter parça fiyatları olarak da en ucuz scooter servisi hizmeti verebilmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası scooter servisi olan TEKNOWAY, müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya özen göstermektedir.

Media Market Elektrikli Scooter ServisiHızlı Scooter Tamircisi

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY İstanbul’un en bilinen scooter tamircileri arasında yerini almıştır. Teknik servisimizin bu başarısında hızlı ve kaliteli hizmetinin payı en fazladır. TEKNOWAY en ucuz scooter yedek parçaları ile scooter kullanıcıları için güzel fırsatlar sunmaktadır. Merkezi bir nokta olması sebebiyle scooter kullanıcıları için kolay ulaşılabilen bir adres olan firmamızda elektrikli scooter tamiri konusunda uzman teknisyenlerimizle her gün onlarca elektrikli scooter bakımı, scooter arıza tespiti, scooter lastik değişimi, scooter batarya testi gibi işlemler yapılmaktadır.

Scooter tamirciliği ciddi bir iştir ve lütfen tanımadığınız veya referans bilgisine sahip olmadığınız herhangi bir scooter tamircisine güvenerek scooter’ınızı emanet etmeyin. Yeterli bilgi birikimi olmayan kişiler tarafından yapılan yanlış müdahaleler scooter’ınızda çok daha büyük arızalara yol açabilir. Kısaca daha ucuz hizmet daha iyi hizmet anlamına gelmez ve yapılan yanlış müdahalelerin telafisi size büyük maliyetler çıkarabilir. TEKNOWAY bugüne kadarki başarılı scooter tamirleri ve müşteri memnuniyeti garantili hizmeti ile scooter arızası çözümleri için en iyi adreslerden biridir.

Media Markt Elektrikli Scooter Tamiri Nerede Yapılıyor?

İstanbul nüfus yoğunluğunun da etkisiyle elektrikli scooter kullanıcısının en fazla olduğu şehirdir. Şarjlı scooter özelliğine sahip bu cihazların şehir içinde kısa mesafelere gitmek ve hafta sonu gezintilerinde kullanmak için ideal olduklarını söyleyebiliriz. Kullanıcı sayısının günden güne artmasıyla scooter bakım ve tamir ihtiyaçları da beraberinde artış gösterdi. İstanbul scooter servisi açan sayısı da her geçen gün biraz daha fazla olmaya başladı. Scooter tamiri yapan teknik servis sayısının artması güzel fakat bunların arasından elektrikli scooter hakkında bilgi birikimi fazla, orijinal elektrikli scooter yedek parçaları, teknik donanımı ve hizmet kalitesi iyi olan bir teknik servis seçmelisiniz.

İstanbul elektrikli scooter tamiri konusunda birçok alternatife sahip ancak doğru arıza tespiti ve scooter tamiri için İstanbul’da en iyi scooter servisi nerede; herhangi bir arıza ile karşılaşmadan önce araştırıp bulmanız en kısa sürede scooter arızası çözümü için gereklidir. Elektrikli scooter tamiri nasıl yapılır konusunda deneyimi çok fazla olmayan yerler elektrikli scooter arızası sorununun daha da büyümesine neden olacak teknik müdahalelerde bulunabilirler. Güvenilir scooter teknik servisi olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmadığınız yerlere ücretsiz scooter arıza tespiti hizmeti sunsalar scooter’ınızı emanet etmeyin. İlk başta avantajlı gibi gözüken bu tip servislerin yanlış müdahaleleri ve doğru yalıtım yapmamaları elektrikli scooter sıvı teması sorunu veya benzeri sorunlara sebep olabilir.
Media Market Elektrikli Scooter Servisi

Media Markt Scooter Tamir Yerleri

İstanbul birçok konuda farklı alternatifleri barındırdığı gibi scooter tamir yerleri olarak da birçok alternatife sahiptir. Scooter tamir yerleri genellikle herkesin ulaşabileceği merkezi yerlerde olurlar. Media Markt mağazasından elektrik scooter alan kullanıcılar Kadıköy merkezdeki TEKNOWAY’e toplu taşımayla ya da özel araçlarıyla rahatlıkla gelebilirler.

İstanbul dışından elektrikli scooter tamiri yaptırmak isteyenler için de TEKNOWAY güvenilir bir adrestir.  TEKNOWAY scooter tamiri servisi, yedek parça, aynı gün teslim ve garantili işçilik anlayışı ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. 16 yıllık teknik deneyimiyle  yerinde scooter tamiri, ücretsiz kargo ile elektrikli scooter tamiri, internetten scooter arıza tespiti ve scooter ilk kurulumu nasıl yapılır gibi konularda ileri teknoloji ekipmanlarla çalışan teknisyen kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0 (537) 958 02 02  no’lu telefonumuz üzerinden TEKNOWAY müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ile görüşebilir; elektrikli scooter tamiri ve scooter tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. TEKNOWAY olarak 360 derece müşteri hizmeti çerçevesinde kaliteden ödün vermeden ucuz scooter servisi olmayı benimsiyor  ve müşterilerine teknik servis hizmeti dışında ikinci el scooter ekspertizi, ikinci el scooter alımı ve satımı gibi konularda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş