Citymate Tekerlek Lastik Değişimi

Citymate tekerlek lastik değişimi

Citymate Tekerlek Lastik Değişimi

CityMate Tekerlek Lastik Değişimi

CityMate farklı renkte, güçte ve özellikte üretilen modelleriyle dikkat çeken bir elektrikli scooter markasıdır. Her elektrikli scooter’da olduğu gibi CityMate elektrikli scooter bakımı da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Bakımların zamanında ve düzgün şekilde yapılması, ayrıca biraz da kişisel dikkat ile scooter’ınızı çok daha uzun bir süre verimli olarak kullanabilirsiniz. Elektrikli scooter’ların en önemli parçalarından biri ise lastikleridir. Yazımızda CityMate tekerlek lastik değişimi işlemlerinin uygun fiyata en kolay ve en profesyonel şekilde nerede yaptırabileceğinizden bahsedeceğiz.

CityMate Scooter Lastik Çeşitleri

Elektrikli scooter tercihi söz konusu olduğunda CityMate en fazla ismi geçen alternatifler arasındadır. Bunda firmanın farklı güç, renk ve özelliklerdeki modellerle kullanıcıların beklentilerine tam anlamıyla cevap verebiliyor olması etkili olmaktadır. CityMate şişme teker elektrikli scooter, dolgu teker elektrikli scooter, 250W elektrikli scooter, 350W elektrikli scooter, 450W elektrikli scooter ve 500W elektrikli scooter gibi seçenekler sunmaktadır. Ek olarak 5.5 inç tekerlekli scooter’lar, 8.5 inç tekerlekli scooter’lar ve 10 inç tekerlekli scooter’lar gibi farklı bir ürün yelpazesine de sahip.

Genellikle elektrikli scooter’lar şişme lastiklerle satılmaktadır. Yani bisikletlerdeki gibi iç ve dış lastiklerden bahsedebiliriz. CityMate ise birçok rakibinden farklı olarak dolgu lastik ile de tercih edilebiliyor. Bildiğiniz gibi standart iç ve dış lastiklerden oluşan düzeneklerde daha fazla sorun çıkabilir. Örneğin lastik havası indi, lastik patladı, lastik şişmiyor, lastik yarıldı, lastikte çatlaklar var gibi şikayetler genelde standart lastiklerle alakalıdır. Dolgu lastiklerde ise bu tip sorunlarla karşılaşamazsınız fakat bu kez de titreşim dezavantajı var. Yolculuk yaparken kullandığınız yollar kilit taş veya parke taş gibi titreşim yapmaya müsaitse dolgu tekerlekler çok rahatsız edici olabilir. Eğer lastik değişimi zamanı geldiyse şartlara göre farklı bir lastik tipini de denemeyi düşünebilirsiniz. CityMate scooter lastik değişimi işlemi için TEKNOWAY ile iletişime geçmenizi öneririz. Bunların dışında CityMate scooter lastik tamiri hizmeti vermekteyiz. İç lastik yaması gibi işlemler konusunda da size hizmet vermeye hazırız.

Biz CityMate scooter teknik servisi TEKNOWAY olarak kullanıcılarımıza scooter sahibi olur olmaz dolgu lastik değişimi yaptırmalarını öneriyoruz. CityMate dolgu lastik kullanıcı yorumları oldukça olumludur ve özellikle patlamaz yapıları sürekli olarak güvenli ve endişesiz bir scooter kullanımı sağlıyor.

Citymate Lastik Değişimi

CityMate lastik değişimi işlemleri İstanbul Kadıköy’de bulunan teknik servisimizde uzman teknisyenler tarafından aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. CityMate şişme teker tamirine gelen müşterilerimiz için dış lastik veya yeni iç lastik gibi yedek parçaları stoklarımızda sürekli olarak tutuyoruz. Ancak CitMate scooter lastik yaması veya iç lastik tamiri, yeni şambrel fiyatı gibi sorunlar nedeniyle servisimize gelen kullanıcılara CityMate  8.5 inç dolgu lastik önerisi yapıyoruz.

CityMate  scooter’a dolgu lastik taktırma tercihinde bulunan kullanıcılarımız uzun vadede ne kadar doğru bir karar verdiklerini ve memnuniyetlerini bize iletiyorlar. Dolgu lastik patlamaz lastik anlamına gelmektedir. Dolayısıyla CityMate scooter tekerlek patladı ise onarım ücreti ve tekrar patlama riskini göz önünde bulundurarak teknik serviste dolgu lastik taktırma kararı vermeniz daha mantıklı olacaktır. CityMate dolgu lastik ömrü normal lastiklere göre çok daha uzun olmaktadır. Bunun dışında scooter’ı sürerken lastik patladı, lastiğin havası sürekli iniyor, scooter lastik pompası ne kadar, scooter lastiği hava kaçırıyor, scooter lastiği her gün hava ister mi gibi sorunlar da tamamen hayatınızdan çıkıyor.

Citymate Tekerlek Lastik Değişimi

Dolgu Lastik Seçimi

Elektrikli scooter’lar için dolgu lastik boyutları ağırlıklı olarak 8.5 inç ve 10 inç’tir. Modeller büyüklüğü ile birbirinden ayrıldığı gibi delikli-petekli dolgu lastikler, renkli dolgu lastikler ve yazlık / kışlık / dört mevsim dolgu lastikler gibi de sınıflandırılabiliyor. Bu nedenle genelde müşterilerimize scooter’ları servisimize getirmelerini ve servis teknisyeni ile yüz yüze görüşme yaparak dolgu lastik seçimi yapmalarını öneriyoruz.

CityMate 5.5 inç ve 8.5 inç dolgu teker büyüklüğüne sahip scooter modellerine sahiptir. Teknik servisimizde CityMate scooter tamiri ve lastik değişimi işlemlerinin tümü aynı gün garantili olarak gerçekleştirilmektedir. CityMate için dolgu lastik tercihi yaparken gittiğiniz yolların yapısı, scooter’ın ne kadar ağırlık taşıdığı, yağmurlu hava kullanma zorunluluğu ve kullanım sıklığınız gibi değişkenlerin değerlendirilmesi ve bu yönde bir karar verilmesi gerekmektedir.

TEKNOWAY olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun şekilde CityMate elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç olarak kendi üretimimiz olan TW 85 dolgu lastikleri öneriyoruz. TEKNOWAY TW 85 dolgu lastik yorumları kullanıcılar tarafından tamamen olumludur. Çünkü CityMate lastik patlaması iç lastik yama fiyatı, şambrel değişimi ücreti, işçilik tutarı gibi kalemlerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır; dolgu lastiklerde bu tip sorunlar yaşanmaz.

CityMate Patlamaz Lastik

CityMate scooter’lara patlamaz lastik takmak daha maliyetli bir işlem olarak düşünülebilir. Dolgu teker fiyatlarının şişme lastiklerden daha pahalı olmasının nedeni dolgu lastiğin iç malzemesinin de lastik hamurundan yapılmasıdır. Dolgu lastiğin içinde hava bulunmaz. Dolayısıyla üretimde kullanılan daha fazla hammadde dolgu lastiğin fiyatına yansır. Dolgu lastik tecrübesi olmayan kullanıcılar bu işlemin günün sonunda çok daha ekonomik olduğunu göreceklerdir. Çünkü patlamaz lastik özelliğine sahip dolgu lastiklerde tamir ihtiyacı gibi bir durumla karşılaşmazlar.

En fazla yaptığımız tamir işlemlerinin başında scooter lastik değişiminin gelmesinden yola çıkarak toplamda takılan şişme lastik fiyatlarının dolgu lastik fiyatından daha fazla olacağını söyleyebiliriz. Şişme lastiklerde scooter lastiğini cam kesti, dış lastik yırtıldı, scooter lastiği delindi gibi talihsiz durumlarla karşılaşma olasılığı maalesef yüksektir. CityMate dolgu lastik değişimi işlemi size hem vakit ve hem nakit kazancı olarak geri döner. Scooter dolgu lastikleri asla patlamamakta ve yıpranma süresi olarak şişme lastiklerden çok daha uzun süre gitmektedir. Normal şartlarda scooter dolgu lastik kullanım ömrü 10 yıl veya 10 bin km olarak ifade edilmektedir ancak tabii kullanıma göre bu süre değişebilecektir.
Citymate Tekerlek Lastik DeğişimiCityMate Dolgu Lastik Değişimi

CityMate scooter dolgu lastik değişimi nasıl yapılır merak edebilirsiniz. Ancak bu işlemi daha önce lastik değişimi tecrübesi olmayan birinin yapmaması gerekir. Çünkü lastikler scooter’ların en hayati parçalarından biridir. Bu yüzden scooter teker değişimini işin uzmanı teknisyenlerin yapmasını tavsiye ediyoruz.

Nasıl otomobillerde olduğu gibi tamir veya bakım gerektiren bir durum olduğunda bir ustaya gösteriyorsak, CityMate dolgu lastik değişimi için de uzman teknisyenler ile hareket etmek gerekir. İnternette CityMate lastik değişimi videosu gibi içeriklerle karşılaşabilirsiniz. Hatta videoyu izleyince yapabileceğinizi düşünebilirsiniz ve belki gerçekten başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bunun tersi bir durum da ihtimaller dahilindedir.

Elbette sadece CityMate dolgu lastik değişimi için değil tüm scooter modellerinin lastik tamirleri için teknik servise gitmenizi önemle tavsiye ediyoruz. CityMate scooter’ınızı teknik servisimize getirdiğinizde dolgu lastik değişimi işlemi sırasında scooter fren testi, elektrik aksamı kontrolü, batarya sağlığı incelemesi, scooter kondisyonu gibi işlemleri teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz.  Ayrıca teknisyenlerimiz tarafından gerekli görülen bakımları da gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Citymate Scooter Servisi İstanbul

CityMate olarak 16 yıllık teknik servis tecrübemizle İstanbul Kadıköy’de CityMate scooter servisi olarak hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde bir servis olarak her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayretindeyiz.

Aynı gün scooter tamiri esnasında müşterilerimiz beş katlı mağazamızda elektrikli scooter modellerini inceleyebilirler. Ayrıca CityMate scooter aksesuarlar konusunda bilgi alabilirler. Teknik servisimizde CityMate scooter tamiri garantili bir şekilde gerçekleştirilmekte ve ucuz işçilik fiyatları ile hizmet sağlanmaktadır. İstanbul’daki en iyi scooter servisi ile iletişime geçmek için 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş