Android Telefon Tamiri

Android Telefon Tamiri

Android Telefon Tamiri

Android Telefon Tamiri

Android işletim sisteminin iPhone popülerliğine rağmen günümüzde en yaygın kullanılan mobil işletim sistemi olduğu aşikar. Bunda elbette farklı kullanıcılara hitap eden marka ve modelde Android cihazların fazla olmasının payı çok büyük.

Günümüzde akıllı telefonlar geldiği noktada kişiler arasındaki iletişimi farklı kanallar üzerinden sağlamasının yanı sıra alışverişten bankacılık işlemlerine kadar birçok işlemi yapabilmemize de olanak sağlıyor. Öyle ki günlük ihtiyaçlarımıza ek olarak iş hayatında da birçok konuyu cep telefonlarından halledebiliyoruz. Hatta pandemi dönemiyle birlikte birçok kişinin evden çalışmaya başlaması sayesinde cep telefonları kullanıcıların her şeyi oldu. Dolayısıyla son birkaç yılda çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanılan cep telefonlarında darbe ya da düşme kaynaklı hasarların ve yazılım kaynaklı sorunların da görülme sıklığı arttı.

TEKNOWAY’de Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile, Oppo, Realme gibi markalar başta olmak üzere piyasada yer alan diğer tüm markaların Android telefon tamiri hizmeti verilmektedir.

En iyi Android Telefon Tamiri Hizmeti

Akıllı telefonların gerek teknolojilerindeki gerekse görüntülerindeki değişimlerin cihaz fiyatlarını artırmasıyla, kullanıcılar cep telefonları herhangi bir hasar aldığında öncelikle onarım alternatifini seçmektedirler. Özellikle iPhone ve Samsung gibi pahalı cihaz sahipleri, cep telefonu tamiri yaptırmak için tekrar yüksek meblağlar ödemek istemezler ama sunulan hizmetin ve işin kalitesine de önem verirler.

TEKNOWAY olarak 2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız günden beri uzman teknik kadromuzla sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada güvenilir ve aranan bir firmayız.  Örneğin teknik servisimiz İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde Samsung telefon servisi denildiğinde adı geçen ilk firmalardan biridir.

Servisimizde bulunan her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz yaptığımız işin kalitesini daha da yükseltmektedir. Android telefonlarda her akıllı telefonda olduğu gibi ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere arka cam kırılması, batarya şişmesi veya kamera bulanık çekmesi gibi sorunlar karşısında en fazla telefon tamiri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmetiyle en iyi cep telefonu teknik servisi Kadıköy denildiğinde öne çıkan servislerden TEKNOWAY’e tamir için hasarlı telefonunuzu tereddütsüz emanet edebilirsiniz.

TEKNOWAY’de uzman olduğu başta ekran ve ön cam değişiminden batarya değişimine, kasa değişiminden arka kapak değişimine kadar kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimleri gibi cep telefona ait tüm parçalarla ilgili tamir işlemi yapılmaktadır

TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cep telefonu tamiri hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde müşteriler tarafından Kadıköy’ün cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Aynı zamanda en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Kullanıcı yorumlarındaki yüksek grafiğin yarattığı güven potansiyel müşteri kazanımını sağlıyor.

Android Telefon Tamircisi

16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla Android cep telefonu tamiri için en doğru adreslerden biridir. Akıllı telefon arızaları içerisinde en çok rastlanan ekran kırılması, batarya yetersizliği ya da şarj alımının bozulması olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra dokunmatik ekranların kullanımına ilişkin problemlerle de karşılaşılabilmektedir.

TEKNOWAY’de akıllı telefon piyasasındaki tüm markaların bütün modelleri için alanında eğitimli ve deneyimli markaya özel hızlı ve garantili telefon tamiri hizmeti vermektedir. Telefon tamiri işlemlerinde marka ve modele özel orijinal parçalar kullanmamız, hem işimize hem de müşterilerimize verdiğimiz değerin ve önemin bir göstergesidir.

Teknik servisimizde Android telefon tamiri kapsamında yazılım ve donanım alanında her türlü hizmeti verebiliyoruz. Tamir işlemini hayata geçirmeden önce arıza tespit ile telefonunuzun ihtiyacı olan çözüm yolunu tespit ediyoruz. Sorun ve tamir işlemini size ilettikten sonra, aldığımız onayın ardından tamir sürecine başlıyoruz.

Android Telefon Tamiri

Android Telefon Tamiri Fiyatları

Günümüzde akıllı telefon fiyatları her geçen gün biraz fazla daha cep yakıyor. İlk sırayı iPhone’lar hiçbir markaya kaptırmasa da özellikle Samsung ya da başka Android telefonlara ödenen fiyatlar da oldukça yüksek olabiliyor. Yüksek telefon fiyatları kullanıcıları telefonları arızalandığında ya da hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Tabii bu onarımı yaptırırken de neredeyse cihazın fiyatına yaklaşacak fiyatlar ödemek yerine uygun fiyatlı telefon tamiri yaptırmak isterler. Markaların teknik servisleri de telefon tamiri yaptırmak için bir seçenek. Fakat biraz önce bahsettiğimiz gibi bu teknik servisler hem uzun süren prosedürlerle sizi uzun süren bir tamir sürecine sokuyor hem de tamir işlemleri yüksek fiyatlı olabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar, tercihlerini çok daha uygun fiyatlı ve daha kısa sürede tamir işlemini tamamlayabilen özel teknik servislerden kullanıyor. TEKNOWAY’de donanım ya da yazılım kaynaklı arızası bulunan Android telefonunuzu markaların teknik servislerine kıyasla daha uygun fiyata tamir yaptırabilirsiniz.

Android telefon tamiri fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetleri devam ettiriyoruz. İstanbul dışında yaşayan müşterilerimiz de çift taraflı ücretsiz kargo imkanından faydalanabiliyorlar. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodunu kullanmaları yeterli oluyor.

Kullanıcıların cep telefonlarını teknik serviste tamir ettirdikten sonra en büyük endişelerinden biri, telefonlarında beklenmedik bir şekilde sorunla karşılaşmaktır. TEKNOWAY olarak ilkemiz, tamir sonrası cihazınızda yaşayabileceğiniz sorunları engellemek için kalite kontrol yapmak ve garantili şekilde memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. Androis telefonunuzun tamiri sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek parçalarlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz.

TEKNOWAY’de gerçekleştirilen tüm cep telefonu tamir işlemlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde yapılan tamir işlemiyle ilgili bir sorunu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu konuyla ilgili cihazdaki değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, yaşadığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerektiğini unutmayın.

Bu gönderiyi paylaş