Ekran Fiyatları

ekran fiyatları

Ekran Fiyatları

Ekran Fiyatları

Bu yazımızda kullanıcıların çokça merak ettiği cep telefonu ekran fiyatları konusunu ele alıyoruz. Cep telefonları son yıllarda artan teknolojisi sayesinde akıllı telefonlar olarak anılmaya başlandı. Ayrıca artık günlük ve iş hayatımızı sürdürebilmemiz için değişmez bir cihaz haline geldi. Kozmetik görüntüleri de değişen ve gelişen akıllı telefonlarda ön tarafı tamamen kaplayan ekranlar en önemli parçalardır. Eskiye nazaran üreticiler ekranları düşme ve darbelere karşı daha sağlam hale getirseler de telefonunuzun başına ekran değişimi ile sonuçlanabilecek küçük kazalar gelebilir. İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde Kadıköy’de yer alan TEKNOWAY olarak 16 yıllık tecrübemizle ekran değişimi konusunda en popüler ve bilinen teknik servislerden biriyiz. TEKNOWAY’den ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Ucuz iPhone Ekran Fiyatları

TEKNOWAY’de Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13 Pro Max’tan iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmetleri verilmektedir. Servisimizde en ucuz fiyata iPhone ekran değişimi hizmetini tüketicilerimize sunuyor. Ayrıca İstanbul içi aynı gün onarım ve ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklı tamir gibi ayrıcalıklı tamir hizmeti sağlıyoruz.

TEKNOWAY’de  ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda piksel hatası, iPhone ekran basmıyor, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Super Retina XDR ekran değişimi iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ya da iPhone 13 Pro Max için yapılabilmektedir. iPhone 11 ve iPhone XR için Liquid Retina ekran değişimi ve iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone X için de Super Retina ekran değişimi hizmetimiz en hızlı ve aynı gün teslim şekilde devam etmektedir.

iPhone kırılan ekran tamir fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonunuzu özellikle ekran çizilmesi, ekranda çatlak izi, ekrana su girmesi, ekranda buhar oluşması, ekranda tepkisizlik, ekrana basınca yazı yazmaması gibi sorunları yaşamamak adına en iyi şekilde korumanızı tavsiye diyoruz.

Samsung  Ekran Fiyatları

TEKNOWAY’de tüm Samsung modellerinin hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz modeller arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S22 serisine kadar daha yeni modeller de yer almaktadır. Samsung ekran değişimi ne kadar tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. TEKNOWAY olarak Samsung ekran değişimi için en uygun fiyatları tüketicilerimize sunuyoruz. .

Samsung telefonunuzda arka cepte ekran çatladı, ekranın üzerine düştü, düşme sonrası ekran açılmıyor, ekranda ışık var görüntü yok, yamultunca görüntü gidip geliyor gibi sorunlar göstermeye başladıysa veya Samsung ekranda rengarenk çizgiler var, Samsung ekranda siyah leke, ekranda yazı izi gitmiyor, ekranda iz kalıyor, ekranda lekelenme başladı gibi problemler oluştuysa, aynı gün aynı saat içerisinde ekran tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Servisimizde orijinal kalitede Samsung ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılırken bilgiler silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Alacağınız hizmet sonrası Samsung için dokunmatiğin zayıflaması, ekranın algılamaması gibi sorunlarla karşılaşmaz ve kısa sürede ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Ekran FiyatlarıEn Uygun Xiaomi Tamir Fiyatları

Servisimizde piyasada bulunan bütün modeller için Xiaomi ekran değişimi hizmetlerini vermekteyiz. İndirimli Xiaomi ekran değişimi fiyatları için bize WhatsApp’tan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Xiaomi Mi ekran tamiri ve Xiaomi Redmi ekran onarımı hizmetini sadece 1 saat içinde en hızlı şekilde alabilirsiniz. Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 11 Lite, Xiaomi 11 T Pro, Xiaomi 11 T, Xiaomi Mi 10T Pro, Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi Note 10 Lite, Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi A3 için verilmektedir.

En yüksek kalitede ekran kullanarak yapılan garantili ve taksitli ekran değişimi hizmetini Xiaomi Redmi 10 2022, Xiaomi Redmi 9C, Xiaomi Redmi 9A, Xiaomi Redmi 9T, Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi Redmi Note 11S, Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Xiaomi  Redmi Note 11 Pro 5G, Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi Note 10 S, Xiaomi Redmi Note 10 5G,  Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 9S, Xiaomi Redmi 8, Xiaomi Redmi 8A, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 7 ve Xiaomi Redmi 7A için de alabilirsiniz.

Yüzde 100’e varan müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile ekran değişimi teknik servis tavsiyesi alarak bize gelen müşterilerimiz bizim bu yoldaki en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. Xiaomi tamir fiyatları konusunda da  TEKNOWAY olarak size en iyisini sunma gayretindeyiz.

Oppo Telefon Fiyatları

Oppo geçtiğimiz yıl içinde İstanbul ili Anadolu Yakası Tuzla bölgesinde fabrika kurarak global üretim kapasitesini artırmış oldu. TEKNOWAY olarak daha önceden çıkan birçok model de dahil her model Oppo ekran değişimi hizmetlerini vermekteyiz.

Oppo en yenilikçi akıllı telefon hangisi sorusu için ilk cevaplardan biri. Firma, henüz o zamana kadar duyulmamış bir özellik olan dünyanın ilk motorlu döner kameralı telefonu N7’yi piyasaya sundu. Find X ile panoramik ekran özelliğini ilk kez getirdi, Reno ile pop-up kamera yeniliği tanıttı ve ekran altı kamera gibi şaşırtıcı özelliklerde önderlik etti. TEKNOWAY olarak özellikle Oppo A serisi ekran değişimi, Oppo Reno serisi ekran değişimi ve Oppo Find X serisi ekran değişimi gibi alanlarda en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Oppo A serisi Oppo A12, Oppo A31, Oppo A52, Oppo A91, Oppo A72, Oppo A73, Oppo A5s, Oppo A9 2020, Oppo A5 2020, Oppo A15, Oppo A15s, Oppo A16, Oppo A54, Oppo A55, Oppo A74 ve Oppo A96 modellerini kapsıyor. Ekran değişimi veya ekran tamiri konularında İstanbul için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel teknik servis hizmeti ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz.

İlgi gören Oppo Reno serisinde ise Oppo Reno2, Oppo Reno2 Z, Oppo Reno3, Oppo Reno3 Pro, Oppo Reno4 Lite, Oppo Reno4, Oppo Reno4 Pro, Oppo Reno5 Lite, Oppo Reno5 Marvel Edition, Oppo Reno5, Oppo Reno6 ve Oppo Reno7 var. Ekran değişimi başta olmak üzere tüm tamir, bakım, onarım hizmetleri için aynı gün servis ve ücretsiz kargo hizmeti ile tüm Türkiye kullanıcılarına yardıma hazırız. Oppo Find X2 ekran değişimi de uygun fiyatlı TEKNOWAY’de en iyi teknik servis avantajıyla verilmektedir.
Ekran Fiyatları

OnePlus Ekran Fiyatları

TEKNOWAY’e OnePlus ekran değişimi fiyatları için danışabilirsiniz. Aynı gün değişim hizmetimiz güncelliğini koruyan OnePlus 7T Pro ekran tamiri, OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran tamiri, OnePlus 8 / 8 Pro / 8T ekran tamiri, OnePlus 9 / 9 Pro ve OnePlus 10 Pro olarak devam etmekte. Öte yandan servisimizde en hızlı ve garantili ekran onarımı, OnePlus Nord / Nord N100 ve OnePlus Lite için de geçerli olacak. Ayrıca halen kullanımda olan OnePlus 5 ekran değişimi, OnePlus 6 ekran değişimi ve OnePlus 7 ekran değişimi hizmetlerini sürdürmekteyiz.

OnePlus telefonda pembe çizgi sorunu, beyaz ekran, ekranda yazı çıkmaması, ekranın yanık kalması, elin ekranda kaymaması, ekranın takılı kalması, yazılım atma sonrası ekranda robot çıkması veya ıslanma sonrası ekran çalışmaması gibi sorunlar ekran tamiri gerektirir.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!