iPhone 14 Ekran Değişimi

iPhone 14 kasa Değişimi

iPhone 14 Ekran Değişimi

iPhone 14 Ekran Değişimi

Son dönemde gözler yeniden Apple’ın yeni iPhone 14 modellerine döndü. Apple’ın yeni serisinde en büyük değişiklik iPhone 14 mini yerine iPhone 14 Plus modelinin aramıza katılması oluyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, sırasıyla 6,06 ve 6,68 inçlik LTPS OLED ekranla geliyor. Her iki akıllı telefonda da iPhone 13’te olduğu gibi bir çentik bulunuyor. iPhone 14’te ekran çözünürlüğü 2532 × 1170 piksel ve iPhone 14 Plus’ta ise 2778 × 1284 piksel olacağı belirtilmiş.  6,12 inçlik iPhone 14 Pro’da ekran çözünürlüğü 2564×1183 iken 6,69 inçlik iPhone 14 Pro Max’ta ise 2802×1294.

Serinin iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri çentik olmadan geliyor. Bunun yerine ekranın sağ üst tarafında bir kamera deliği bulunuyor. Diğer taraftan ekranın orta kısmında sola doğru bir Face ID deliği bulunuyor. Çentiğin ortadan kalkması sayesinde iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ekran boyutları çok fazla büyümese de kullanıcılar daha büyük ekranlı bir cihaz kullanıyor gibi hissedecekler.

iPhone 14 ekran fiyatı olarak baktığımızda seriye adını veren iPhone 14  ekran değişimi işlemi en küçük boyutlu ekran olması nedeniyle en uygun fiyatlı olanı. iPhpne 14 Pro ekran değişimi ve iPhone 14 Plus ekran değişimi biraz daha yüksek. iPhone 14 Pro Max ekran değişimi işlemi de 6.69 inç ekran büyüklüğü nedeniyle en yükseği. Tüm iPhone 14 ekran değişimi işlemleri LTPS OLED ekran ile yapılmaktadır.

iPhone 14 Servisi Kadıköy

Öncelikle kimsenin başına gelmesini istemeyiz ama bazen maalesef iPhone 14 düştü ekranı kırıldı, iPhone 14 ekran değişimi, iPhone 14 ekranda görüntü var ama çalışmıyor, iPhone 14 Pro Max ekran çatladı gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda da çoğu zaman iPhone 14 ekran tamiri yaptırmaktan başka çare kalmıyor. Eğer iPhone 14 ekran değişimi Apple servis fiyatları gözünüzü korkutuyorsa yine orijinal görüntü kalitesi sunan ekranları iPhone konusunda uzman Apple servisleri üzerinden temin edebilirsiniz. Özellikle Kadıköy iPhone 14 servisi konusunda güvenebileceğiniz işletmelere sahip. TEKNOWAY’de en ucuz iPhone 14 ekran değişimi fiyatı ne kadar, iPhone 14 Pro ekranı kaç TL, iPhone 14 yeni ekran fiyatı, çıkma, yan sanayi, orijinal, A kalite iPhone 14 ekranları kaç para gibi sorulara en net şekilde yanıt alabilirsiniz.

Tüm iPhone 14 modellerinde ekran değişimi yaparken hassas davranmak gerekmektedir. iPhone 14 ekran değişimi sonrası Face ID çalışmıyor veya iPhone 14 Pro yeni ekran takıldıktan sonra yüz tanıma bozuldu gibi şikayetler almamak için TEKNOWAY olarak size her türlü teknik desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz. Servisimizde iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin ekran değişimi işlemleri aynı gün, gözünüzün önünde, acil ve bir saatte teslim şeklinde yapılabilmektedir. Eğer İstanbul için de değilseniz kargo ile iPhone 14 ekran tamiri konusunda da sizlere yardımcı olmaya hazırız.

iPhone 14 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri için servisimizde orijinal ekran değişimi işlemi sağlamaktayız. Düşük kalite yan sanayi, çıkma ve ikinci el iPhone 14 ekranı tavsiye etmemekteyiz fakat orijinal kalitede yan sanayi ekran düşünebilirsiniz. iPhone 14 GX OLED ekran değişimi daha uygun fiyatlı tamir imkanı sağlamaktadır. Üstelik görüntü kalitesi de ayırt edilemeyecek kadar iyi olmaktadır. En düşük iPhone 14 GX OLED ekran fiyatları, orijinal iPhone 14 ekran değişimi işlemleri ve aynı gün iPhone 14 ekran tamiri gibi ihtiyaçlarınız için mutlaka servisimize ulaşmanızı tavsiye deriz.

Tüm iPhone 14 serisi ekran tamir işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Servisimizde müşterilirimiz için göz önünde tamir imkanı da sunmaktayız. Üstelik vaktiniz yoksa acil ekran değişimi hizmetimiz ile tamir işlemi 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

TEKNOWAY olarak 17 yıla yaklaşan deneyimimizle İstanbul’un en iyi, en güvenilir iPhone teknik servisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. iPhone 14 ekran değişimi teknik servis tavsiyesi alarak bizi seçen müşterilerimize en hızlı ve en garantili şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

iPhone 14 Ön Cam Değişimi

iPhone 14 düştü ekran sağlam ön cam kırıldı, iPhone 14 Plus ön cam değişimi, iPhone 14 Pro ön cam değişimi, iPhone 14 Pro Max ekranı değiştirmeden ön camı değiştirme artık çoğu kimse tarafından bilinen bir olay. Yalnız bazı deneyimsiz veya teknik açıdan yeterli olmayan servislerde ekran ve camın birleşik olduğu ve birlikte değişmesi önerilir. Apple’ın kendi servisinde de iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ön cam değişimi işlemi yapılmaz; ekranla birlikte değiştirilir. Fakat fiyatı oldukça yüksek olan orijinal ekranı sadece ön cam için değiştirmeye değer mi? Tabii ki değmez. TEKNOWAY olarak servisimizde özel cihazlarla iPhone 14 sadece ön cam değişimi işlemi yapılabilmektedir. Uygun fiyat ve ucuza tamir imkanı sağlayan iPhone 14 ön cam değişimi işlemi iPhone 14 ön cam kırıldı, ön cam çatladı gibi talihsiz durumları daha kolay şekilde çözmenizi sağlayacaktır.

Iphone 4 Ekran Değişimi

iPhone 14 Ekran Değişimi Sonrası Face ID

iPhone 14 ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece TEKNOWAY mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Face ID teknolojisi cihazın düşmesinden veya darbe aşmasından dolayı da zarar görebilir. Face ID sistemi ön kamera ile çalışıyor gibi görünse de farklı parçalara da bağlıdır.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi, bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmalısınız. iPhone 14 ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda TEKNOWAY mağazamızı ve teknik servisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş