Elektrikli Scooter Tamir Kursu

Elektrikli Scooter Tamir Kursu

Elektrikli scooter’lar tüm Türkiye’de özellikle pandemiyle birlikte çok hızlı bir şekilde hayatımıza girdi ancak elektrikli scooter teknik servis hizmetleri için aynı şeyi söyleyemeyiz. Özellikle park ve trafik sorununun hiçbir zaman eksik olmadığı İstanbul gibi büyükşehirlerde elektrikli scooter’ların yayılım hızı daha hızlı oldu ve hatalı kullanım, kaza veya çeşitli nedenlerle çok kısa bir süre içinde elektrikli scooter tamiri nerede yapılır şeklinde araştırmalar başladı. Teknoway olarak pandemi öncesi dönemden beri İstanbul Kadıköy’deki mağazamızda elektrikli scooter satışı gerçekleştiriyoruz ve yine aynı dönem zarfında elektrikli scooter tamir ve bakım hizmetlerimize de başlangıç yapmış olduk. Söğütlüçeşme Caddesi üzerindeki mağazamızda yaklaşık 20 yıldır cep telefonu alım-satımı ve teknik servis hizmetlerinden edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerini artık elektrikli scooter’larda da uyguluyoruz. Teknoway’in 2022 yılı içerisinde hayata geçirdiği bayilik sistemiyle artık online elektrikli scooter tamir kursu alabilir ve kendi bölgenizde elektrikli scooter teknik servisi hizmeti verebilirsiniz.

Teknoway elektrikli scooter tamiri servisi olarak akıllara kazınmış ve uzun süredir bu sektörde hizmet veren bir markadır. Sunduğumuz ücretsiz kargo ile elektrikli scooter servisi gibi hizmetlerle şehir dışından da birçok kullanıcının tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özellikle cep telefonu teknik servisi geçmiş olan firmaların elektrikli scooter konusunda da hizmet verebilmesi belirli eğitimlerin sonrasında oldukça kolay hale gelmektedir. Teknoway’in geliştirdiği elektrikli scooter tamir kursu eğitimleri ile mekanik, elektronik ve model bazlı tamir işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olarak bu hizmetleri sunmaya başlayabilirsiniz. Elektrikli scooter’lar tüm taşıtlarda olduğu gibi belirli dönemlerde bakım ihtiyaçları duyarlar ve tamir edilme oranları da cep telefonlarına kıyasla çok daha yüksek orandadır. Üstelik cep telefonu teknik servisleri artık oldukça yaygınken revaçta olan ve henüz bölgenizde belki de kimsenin yapmadığı elektrikli scooter teknik servis hizmetini kısa bir zamanda elektrikli scooter tamir kursu ile vermeye başlayabilirsiniz.

Online Elektrikli Scooter Tamir Kursu Nasıl Alınır?

Hazırladığımız elektrikli scooter tamir kursları Teknoway bayilik paketi kapsamında bir hizmettir. Bahsettiğimiz gibi kurs içeriğindeki videolar mekanik, elektronik ve model bazlı tamir işlemlerini içermektedir ve sürekli olarak güncellenmektedir. Teknoway online elektrikli scooter tamir kursu eğitimlerini satın aldıktan sonra piyasaya çıkan her yeni modelin tamir işlemleri konusunda eğitici videolara ulaşmaya devam edebilirsiniz. Kendi teknik servis ortamımızda hazırladığımız tamir videoları özellikle püf noktaları konusunda da önemli bilgiler vermektedir. Eğer elektrikli scooter tamircisi nasıl olabilirim veya elektrikli scooter teknik servisi nasıl açabilirim şeklinde araştırma yapıyorsanız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri elektrikli scooter tamir kursu ile edineceğinize emin olabilirsiniz. Bazen kullanıcılardan elektrik bölümü bitirmedim teknisyen olabilir miyim veya daha önce hiç bu işi yapmadım, ben de teknik servis açabilir miyim şeklinde sorular almaktayız. Hazırladığımız videolar bu işi daha önce hiç yapmayan kişiler için bile öğretici niteliktedir ve bir ay gibi kısa bir zamanda çok kapsamlı tamir işlemleri gerçekleştirecek duruma gelebilirsiniz. Ancak tecrübe gerektiren ve sizin de zamanla yapabileceğiniz bir işlem olan elektrikli scooter anakart tamiri gibi konularda her zaman Teknoway genel merkezi ile iletişimde olmaya devam edebilir, müşterilerinize hizmet sağlayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Almak Istiyorum

Elektrikli Scooter Tamir Kursu İçeriği

Elektrikli scooter tamir kursu içeriğinde öncelikle elektrikli scooter’ların yapısı, çalışma prensipleri, en sık karşılaşılan arızalar, kullanıma dair yapılan yanlışlar, periyodik bakımda kontrol edilecek yerler ve daha birçok konuda teorik bilgiler verildikten sonra pratik kısım yani uygulamalı elektrikli scooter tamir kursu başlamaktadır. Pratik kısım park ayağı değişimi, çamurluk değişimi gibi parça değişimi odaklı basit kısımlardan başlayarak orta zorluktaki lastik tamiri / değişimi, fren ayarı, balata değişimi gibi içeriklerle devam etmektedir ve ileri düzey konu başlıkları ise anakart tamiri, batarya tamiri, göbek-gidon tamiri, motor tamiri gibi başlıklardan oluşmaktadır. Mantık olarak birbirine benzese de özellikle anakart tamiri tarafı elektrikli scooter’larda modelden modele farklı olabilmektedir. İstanbul Kadıköy’deki elektrikli scooter teknik servisimizde her gün onlarca elektrikli scooter’ın bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır ve bugüne dek yüzlerce marka ve model elektrikli scooter’ın çeşitli tamir videoları kaydedilerek arşivlenmiştir. Elektrikli scooter tamir kursu kapsamında tüm bu videolara erişebileceğiniz gibi, yeni çıkan modellerde tamir videoları düzenli olarak sizle paylaşılacak ve püf noktaları tarafınıza iletilecektir.

Elektrikli Scooter Teknik Servis Malzemeleri ve Yedek Parçaları

Teknoway bayilik programı size elektrikli scooter teknik servis malzemeleri ve yedek parçaları konusunda büyük kolaylık sağlayacaktır. Teknoway kendi ihtiyaçları ve bayileri için yüklü adetlerde yedek parça alımı yapmaktadır ve böylece uygun fiyatlı malzeme çıkışı yapabilmektedir. Ek olarak Türkiye şartlarına uygun ve tamamen Teknoway tarafından geliştirilen elektrikli scooter dolgu lastikleri gibi yenilikçi ürünlerimiz de bulunuyor. Siz de Teknoway bayisi olarak elektrikli scooter teknik servisinde kullanılacak malzemeler ve yedek parça tedariği konusundaki soru işaretlerini kafanızdan silebilirsiniz. Elektrikli scooter teknik servis merkezlerinde genel bir elektronik atölyesine ek olarak bazı teknik teçhizatların da bulunması gereklidir. Bunun dışında elektrikli scooter’ların bir de tamir ve bakım ihtiyaçlarında mekanik yönleri de olduğu için farklı ekipmanların da kullanılması gerekebilmektedir. Teknoway bayilik porgramında veya elektrikli scooter tamir kursu alımlarınızda gerekli olan tüm bilgiler Teknoway’in uzman teknik servis kadrosu tarafından size sağlanacaktır. En ucuz elektrikli scooter yedek parçası nerede bulunur, elektrikli scooter yedek parça fiyatları ne kadardır gibi konuları araştırmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde Teknoway’den yedek parça ve teknik servis ekipmanları sağlayabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamir Kursu Fiyatı

Teknoway tarafından hazırlanan online elektrikli scooter tamir kursu eğitimi bedeli 20.000 TL’dir ve bir aylık bir sürenin sonunda dileyen herkes elektrikli scooter tamircisi olabilmektedir. Tabii elektronik kısım için bahsettiğimiz gibi elektronik tamiri konusunda geçmişi olanlar bu konuda biraz daha avantajlı olabiliyorlar. Lehim uygulamaları gibi el becerilerinin kazanılması hiç zor ve zaman alan bir süreç değildir ve bu sektörde bulunduğunuz sürece hızla gelişim kaydedebilirsiniz. Elektrikli scooter teknisyeni nasıl olunur, elektrikli scooter teknik servisi açma bedeli, elektrikli scooter bayiliği, elektrikli scooter tamircisi açmak için nelere ihtiyaç var gibi birçok konuda Teknoway teknik servisi ile irtibat kurarak bilgi akışı sağlanabilmektedir. Teknoway bayilik programı elektrikli scooter alım-satımı, sıfır elektrikli scooter satışı ve aksesuarları gibi farklı kollarda mağazanızı zenginleştirmenizi sağlayan ve geri dönüşümü kısa süreli olan; ayrıca içerisinde teknik servis hizmetlerini de bulunduran bir paketten oluşmaktadır.

Diğer tüm taşıtlarda gibi elektrikli scooter’larda da teknik servisi hizmeti müşterilerinizle sürekli iletişimde olmanızı sağlayacaktır. Cep telefonu alım-satım, teknik servis, elektrikli scooter aksesuar satışı ve daha birçok iş kolu ile siz de Teknoway bayiliği ile artan müşteri trafiğinden daha çok ciro elde edebilirsiniz. Teknoway cep telefonu teknik servisi ve elektrikli scooter tamiri konusunda sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de bilinen bir marka haline gelmiştir. Yatırımlarınızın karşılığını kısa zamanda almak ve hızla büyüyen bu yeni iş kolunda siz de ilk sıraya geçmek için teknoway.com.tr/bayilik adresindeki formu doldurun ve bize hemen ulaşın.

Bu gönderiyi paylaş