iPad Tablet Tamiri Fiyatları

iPad Tablet Tamiri Fiyatları

iPad Tablet Tamiri Fiyatları

16 yıllık teknik servis deneyimimizle, tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından Apple iPad Mini , Apple iPad Mini 3, Apple iPad Mini2, Apple iPad Air, Apple iPad Air2, Apple iPad 4, Apple iPad 3 Mini, Apple iPad 3, Apple iPad 2 Mini, Apple iPad 2 gibi bütün iPad modellerinin tamiri kapsamında, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca teknik servisimizde, iPad’inizde meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı tüm arızalarda hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Teknik servisimizde garanti kapsamındaki orijinal yedek parçaları uygun iPad tablet tamiri fiyatları ile sunuyoruz.

iPad Ekran Değişimi

iPad ekranınız aldığı herhangi bir hasar neticesinde çatladıysa, seste sıkıntı olmamasına rağmen görüntü yoksa, ekranda kararma, ekranınızın üzerinde lekeler, ölü pikseller veya renklenmeler varsa maalesef tabletinizin ekranı zarar görmüştür. Tabletinizi tekrar kullanabilmek için iPad ekran değişimi yaptırmanız şarttır.

iPad ekran değişiminde orijinal olmayan ve yan sanayi yedek parçalar kullanılması tabletinizde geri dönüşü olmayan problemlere neden olabilir. TEKNOWAY’de eğitimli Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak ortalama 1 saatte tamamlan iPad ekran değişimi orijinal yedek parçalarla yapılmaktadır. Ekran değişiminde sadece A kalite ya da OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) parçalar kullanılmaktadır.

iPad Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPad ekran değişimi nasıl yapılır merak edilen bir konudur. Teknik servisimizdeki ekran iPad ekran değişimi öncesi iCloud ve iTunes yardımıyla iPad’inizdeki tüm verilerin yedekleme işlemiyapılır. iPad’i yan kısımları ısıtılarak paneldeki yapıştırıcı gevşetilir ve ön panel çıkarılır. Ardından sıra LCD paneline gelir. Bu işlem LCD ekranın vidaları çıkarılarak ve LDC fişi çıkarılarak yapılır. Artık hasarlı olan ön panel tamamen kaldırılmaya hazırdır. Bundan sonra sırasıyla ana düğme ve metal kamera plakası çıkarılır. Bir sonraki adımda ise gövdedeki yapışkanlar ısıtılarak, ardından da kazınarak çıkarılır. Her şey çıkarılıp değiştirilmeye hazır olduğunda ana düğme ve metal kamera plakası yeni ön panele takılır ve ardından ön panel sabitlenir. Daha sonra LCD ekranı tekrar takılır. Ön panelin düzgün yerine oturduğundan emin olmak için iPad’in açılarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Ekranın çalışmasında sorun yoksa iPad kapatılır.

iPad ekran değişimi için, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan TEKNOWAY’e cihazınızı kendiniz teslim edebilirsiniz. Fakat merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası tabletindeki veriler hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale karşı TEKNOWAY’de ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır. Ekran değişimi sonrası iPad dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

iPad tabletin ekran değişimi fiyatı servisimizde uygun seviyededir. iPad ekran değişimi fiyatını öğrenmek için dilediğiniz zaman Kadıköy tamir mağazamızı arayabilirsiniz.

Şayet iPad ön camı çatladı ise ön cam değişimi yeterli olacaktır. Bunu anlayabilmenin en kolay yolu, iç ekranda kırık olmaması ve ekrana görüntü gelmesidir. iPad ön camı çatlaması durumunda değişim işlemini yaptırmak için vakit kaybetmeyin. Aksi takdirde iç ekrana zarar gelerek daha maliyetli bir onarım yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

iPad Üst Cam Değişimi

iPad tabletinizin herhangi bir nedenden dolayı üst camı çatladıysa, tüm ekranı değiştirmek yerine sadece üst camı değiştirebilir. iPad’i açtığınızda görüntü varsa ancak iç ekranda kırık yoksa, bu durumda iPad üst cam değişimi yapılması yeterlidir, böylece maliyeti düşürebilirsiniz. Çünkü iPad iç ekran değişimi fiyatları, iPad üst cam değişimi fiyatları ile karşılaştırıldığında daha yüksektir.

Üst cam değişiminde sadece ön taraftaki dokunmatik cam değişir. Değişim sonrasında iPad tabletiniz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

Ipad Tablet Tamiri Fiyatları

iPad Batarya Değişimi

iPad  batarya değişimi pilin performansının düşerek şarj süresinin çok kısa olması durumunda kullanıcıların başvurdukları işlemdir. iPad’i ilk satın aldığınız zamanlarda cihazı birkaç gün kullanabiliyorken kullanım sıklığına göre batarya artık ancak birkaç saat dayanabiliyor olabilir. Bu durum batarya değişiminin habercisidir. TEKNOWAY’de iPad batarya değişimi alanında uzman deneyimli Apple teknisyenleri tarafından ileri teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

TEKNOWAY’de iPad batarya tamiri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanarak, sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir. İstanbul dahil teknik servisimize ulaşamayan tüm Türkiye’deki müşterilerimiz  cihazlarını TEKNOWAY’e çift yönlü ücretsiz kargo imkanıyla gönderebilirler. Orjinal batarya kullanılarak yapılan değişim işlemi sonrasında şarj süresi ilk günkü kullanımına geri dönmektedir. iPad 3 batarya değişiminde;

Orijinal kalite batarya ile yapılan değişim işleminde tabletiniz ilk günkü performansına döner. Batarya değişimi sonrası cihazda kayıtlı olan fotoğraflar ve veriler hiçbir şekilde silinmez.

Batarya değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPad batarya değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimizle paylaşabilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPad  Batarya Değişimi Ne Zaman Gerekir?

iPad bataryasının çok kısa sürede bitmesi, özellikle  oyun oynarken ya da uygulama kullanırken iPad’in kapanması, şarj yüzdesinin yüksek seviyelerden birden aşağıya düşmesi ve batarya şişmesi bataryanın mutlaka değişmesi gerektiğinin habercisidir. Böyle bir durumda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılacak batarya değişimi için teknik servisimizle iletişime geçerek cihazınızı bize kendiniz getirebilir ya da çift taraflı ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

iPad Tamiri Garanti Kapsamına Girer mi ?

Apple cihazlarında ekranla ilgili hiçbir çatlak ya da kırık garanti kapsamında değildir. Apple garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın alındıkları tarihten itibaren 2 yıl süreyle, sadece malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti hakkına sahiptir. Dolayısıyla kullanıcı hatası sebebiyle meydana gelen her hasarın maliyeti kullanıcıya aittir. Kullanıcılar çoğunlukla garantisi bitmiş iPad’lerin tamir değişimlerini TEKNOWAY gibi çok daha uygun maliyetli iPad onarımı yapan üçüncü parti servislerde yaptırmayı tercih etmektedirler.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!