Ninebot G30 Lastik Değişimi

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Popüler elektrikli scooter modelleri arasında bulunan Segway Ninebot KickScooter MAX G30 kullanıcılarına konforlu sürüş ve uzun mesafeli ulaşım için en iyi çözümü sunmaktadır. Ninebot G30 scooter, 350W motor gücüyle 25 km hıza ulaşabilmektedir. Genelde elektrikli scooter’lar 40 km’ye varan menzile ulaşabilirken Ninebot G30 65 km menzili ile rakipleri arasında öne çıkmaktadır. Ayrıca Ninebot G30’un 10 inçlik ön ve arka şişme lastikleri, tek bir turda daha fazla mesafe elde ederek sürüş konforunu artırmaktadır.

Her elektrikli scooter’da olduğu gibi Ninebot G30 elektrikli scooter bakım işlemleri de aksatılmaması gerekir. Bakımları zamanında ve doğru şekilde yapılan, ayrıca özenli kullanılan Ninebot G30 scooter’ınızı verimli şartlar altında uzun süre kullanabilirsiniz. Elektrikli scooter’ların en önemli parçalarından biri sayılan lastikler yolla bağlantıyı sağladıkları için hasar almaya daha çok açıktır. Yazımızda Ninebot G30 lastik değişimi işlemlerinden, ayrıca bunları en kolay ve en profesyonel şekilde nerede yaptırabileceğinizden bahsedeceğiz.

Ninebot G30 Scooter Lastik Çeşitleri

Elektrikli scooter tercihi söz konusu olduğunda Ninebot G30 en fazla ismi geçen alternatifler arasındadır. Bunda ürünün birçok kullanıcının beklentilerini karşılayabilmesinin büyük payı olmaktadır.

Genellikle elektrikli scooter’lar şişme lastiklerle satılmaktadır. Yani bisikletlerdeki gibi iç ve dış lastiklerden bahsedebiliriz.  10 inç şişme lastiklerle gelen Ninebot G30 ise birçok rakibinden farklı olarak elektrikli scooter de patlama riskini azaltan ek jel katman bulunmaktadır. Bu sayede çok daha yumuşak ve daha stabil sürüş yapılabilmektedir.

Standart iç ve dış lastiklerden oluşan düzenekler çok daha fazla sorun çıkartabilmektedir. Örneğin lastik havası indi, lastik patladı, lastik şişmiyor, lastik yarıldı, lastikte çatlaklar var gibi şikayetler genelde standart lastiklerle alakalıdır. Eğer lastik değişimi zamanı geldiyse patlamayan özellikli dolgu lastik kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dolgu lastiklerde ise bu tip sorunlarla karşılaşamazsınız fakat bu kez de kilit taş veya parke taş gibi yollarda titreşim dezavantajı var. Bu yüzden kullandığınız yollara göre lastik tercihinizi belirleyebilirsiniz. Ninebot G30 scooter lastik değişimi işlemi için TEKNOWAY ile iletişime geçebilirsiniz. Bunların dışında Ninebot G30 scooter lastik tamiri hizmeti vermekteyiz. İç lastik yaması gibi işlemler konusunda da size hizmet vermeye hazırız.

Biz Segway Ninebot G30 scooter teknik servisi TEKNOWAY olarak kullanıcılarımıza scooter sahibi olur olmaz dolgu lastik değişimi yaptırmalarını öneriyoruz. Ninebot G30 dolgu lastik kullanıcı yorumları oldukça olumludur ve özellikle patlamaz yapıları sürekli olarak güvenli ve endişesiz bir scooter kullanımı sağlıyor.

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Ninebot G30 lastik değişimi işlemleri İstanbul Kadıköy’de bulunan teknik servisimizde uzman teknisyenler tarafından aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ninebot G30 şişme teker tamirine gelen müşterilerimiz için dış lastik veya yeni iç lastik gibi yedek parçaları stoklarımızda sürekli olarak tutuyoruz. Ancak Ninebot G30 scooter lastik yaması veya iç lastik tamiri, yeni şambrel fiyatı gibi sorunlar nedeniyle servisimize gelen kullanıcılara Ninebot G30 10 inç dolgu lastik önerisi yapıyoruz.

Ninebot G30 scooter’a dolgu lastik taktırma tercihinde bulunan kullanıcılarımız uzun vadede ne kadar doğru bir karar verdiklerini ve memnuniyetlerini bize iletiyorlar. Dolgu lastik patlamaz lastik anlamına gelmektedir. Dolayısıyla Ninebot G30 scooter tekerlek patladı ise onarım ücreti ve tekrar patlama riskini göz önünde bulundurarak teknik serviste dolgu lastik taktırma kararı vermeniz daha mantıklı olacaktır. Ninebot G30 dolgu lastik ömrü normal lastiklere göre çok daha uzun olmaktadır. Bunun dışında scooter’ı sürerken lastik patladı, lastiğin havası sürekli iniyor, scooter lastik pompası ne kadar, scooter lastiği hava kaçırıyor, scooter lastiği her gün hava ister mi gibi sorunlar da tamamen hayatınızdan çıkıyor.

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Dolgu Lastik Seçimi

Elektrikli scooter’lar için dolgu lastik boyutları ağırlıklı olarak 8.5 inç ve 10 inç’tir. Modeller büyüklüğü ile birbirinden ayrıldığı gibi delikli-petekli dolgu lastikler, renkli dolgu lastikler ve yazlık / kışlık / dört mevsim dolgu lastikler gibi de sınıflandırılabiliyor. Bu nedenle genelde müşterilerimize scooter’ları servisimize getirmelerini ve servis teknisyeni ile yüz yüze görüşme yaparak dolgu lastik seçimi yapmalarını öneriyoruz.

Ninebot G30 10 inç teker büyüklüğüne sahip bir scooter modelidir. Teknik servisimizde Ninebot G30 scooter tamiri ve lastik değişimi işlemlerinin tümü aynı gün garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Ninebot G30 için dolgu lastik tercihi yaparken gittiğiniz yolların yapısı, scooter’ın ne kadar ağırlık taşıdığı, yağmurlu hava kullanma zorunluluğu ve kullanım sıklığınız gibi değişkenlerin değerlendirilmesi ve bu yönde bir karar verilmesi gerekmektedir.

TEKNOWAY olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun şekilde Ninebot G30 elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 10 inç olarak kendi üretimimiz olan dolgu lastikleri öneriyoruz. TEKNOWAY dolgu lastik yorumları kullanıcılar tarafından tamamen olumludur. Çünkü Ninebot G30 lastik patlaması iç lastik yama fiyatı, şambrel değişimi ücreti, işçilik tutarı gibi kalemlerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır; dolgu lastiklerde bu tip sorunlar yaşanmaz.

Ninebot G30 Patlamaz Lastik

Ninebot G30 scooter’lara patlamaz lastik takmak daha maliyetli bir işlem olarak düşünülebilir. Dolgu teker fiyatlarının şişme lastiklerden daha pahalı olmasının nedeni dolgu lastiğin iç malzemesinin de lastik hamurundan yapılmasıdır. Dolgu lastiğin içinde hava bulunmaz. Dolayısıyla üretimde kullanılan daha fazla hammadde dolgu lastiğin fiyatına yansır. Dolgu lastik tecrübesi olmayan kullanıcılar bu işlemin günün sonunda çok daha ekonomik olduğunu göreceklerdir. Çünkü patlamaz lastik özelliğine sahip dolgu lastiklerde tamir ihtiyacı gibi bir durumla karşılaşmazlar.

En fazla yaptığımız tamir işlemlerinin başında scooter lastik değişiminin gelmesinden yola çıkarak toplamda takılan şişme lastik fiyatlarının dolgu lastik fiyatından daha fazla olacağını söyleyebiliriz. Şişme lastiklerde scooter lastiğini cam kesti, dış lastik yırtıldı, scooter lastiği delindi gibi talihsiz durumlarla karşılaşma olasılığı maalesef yüksektir. Ninebot G30 dolgu lastik değişimi işlemi size hem vakit ve hem nakit kazancı olarak geri döner. Scooter dolgu lastikleri asla patlamamakta ve yıpranma süresi olarak şişme lastiklerden çok daha uzun süre gitmektedir. Normal şartlarda scooter dolgu lastik kullanım ömrü 10 yıl veya 10 bin km olarak ifade edilmektedir ancak tabii kullanıma göre bu süre değişebilecektir.

Ninebot G30 Lastik Değişimi

Ninebot G30 Dolgu Lastik Değişimi

Ninebot G30 scooter dolgu lastik değişimi nasıl yapılır öğrenmek için internetten bazı videolar izleyebilirsiniz. Videoyu izleyince yapabileceğinizi düşünebilirsiniz ve belki gerçekten başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bunun tersi bir durum da ihtimaller dahilindedir. Nasıl otomobillerde tamir veya bakım gerektiren bir durum olduğunda bir ustaya gösteriyorsak, Ninebot G30 dolgu lastik değişimi için de uzman teknisyenler ile hareket etmek gerekir.

Bütün scooter modellerinin lastik tamirleri TEKNOWAY’de aynı gün içerisinde özenle tamamlanmaktadır. Ninebot G30 scooter’ınızı teknik servisimize getirdiğinizde dolgu lastik değişimi işlemi sırasında scooter fren testi, elektrik aksamı kontrolü, batarya sağlığı incelemesi, scooter kondisyonu gibi işlemleri teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknisyenlerimiz tarafından gerekli görülen bakımları da sizlere mutlaka bildiriyor, onayınız doğrultusunda bu işlemleri yapabiliyoruz.

Segway Ninebot G30 Scooter Servisi İstanbul

TEKNOWAY olarak 16 yıllık teknik servis tecrübemizle İstanbul Kadıköy’de Segway scooter servisi olarak hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetinin öneminin bilincinde bir servis olarak her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayretindeyiz.

Aynı gün scooter tamiri esnasında müşterilerimiz beş katlı mağazamızda elektrikli scooter modellerini inceleyebilirler. Ayrıca Segway Ninebot G30 scooter aksesuarlar konusunda bilgi alabilirler. Teknik servisimizde Ninebot G30 scooter tamiri garantili bir şekilde gerçekleştirilmekte ve ucuz işçilik fiyatları ile hizmet sağlanmaktadır. İstanbul’daki en iyi scooter servisi ile iletişime geçmek için 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş