iPhone 13 Ekran Fiyatı

iPhone 13 serisi ön cam değişimi

iPhone 13 Ekran Fiyatı

iPhone 13 Ekran Fiyatı

Apple model adlandırmadaki geleneğini sürdürerek ana modeli iPhone 13’ü ve ardından serinin diğer üyeleri iPhone 13 Pro,iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini’yi kullanıcılarla buluşturdu. Performans meraklılarına yönelik iPhone 13 Pro ve onun üzerinde en üstte konumlanan iPhone 13 Pro Max özellikleri ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarıyor. iPhone 13 mini ise yine küçük ekranı tercih edenlere ve daha çok kadınlara hitap ediyor. Bu yazımızın konusu iPhone 13 ekran fiyatı ve TEKNOWAY’de gerçekleştirilen iPhone 13 ekran değişimi işleminin detayları.

iPhone 13 Ekran Özellikleri

iPhone 13 ekran özellikleri olarak ele aldığımızda Apple’da iPhone 13 serisi AMOLED’e tam bir geçiş anlamına geliyor. iPhone 13 serisinde kullanılan ekranlar Super Retina XDR şeklinde adlandırılır. Bu tip ekranlar da OLED özellikli olmaktadır. OLED ekranlar günümüzde en yüksek görüntü kalitesini sunan teknoloji. Bu yüzden de  iPhone 13 ekran değişimi işlemlerinin beklenenden biraz daha yüksek fiyatlı olmasına neden olabiliyor. iPhone 13 mini ekran değişimi işlemi 5.4 inç büyüklüğündeki ekran nedeniyle en uygun fiyatlı olanı. Aynı şekilde iPhone 13 Pro Max ekran değişimi işlemi de 6.7 inç ekran büyüklüğü nedeniyle en yükseği. Ana model olan iPhone 13 ekran değişimi ve iPhone 13 Pro ekran değişimi ise 6.1 inç OLED ekran ile yapılmaktadır.

iPhone 13 Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi ihtiyacı kullanıcıların karşılaştıkları iPhone 13 düştü ekranı kırıldı, iPhone 13 mini ekran değişimi, iPhone 13 Pro ekranda görüntü var ama çalışmıyor, iPhone 13 Pro Max ekran çatladı gibi sorunlar neticesinde ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda çoğunlukla iPhone 13 ekran onarımı yapılması gerekmektedir.

TEKNOWAY’e iPhone 13 ekran değişimi yaptırmak için gönderdiğiniz cihazınıza ilk olarak uzman teknisyenlerimiz tarafından arıza tespit yapılır ve böylece arıza ile ilgili net bilgi ortaya çıkar. Yapılan ücretsiz arıza tespit işlemi sonra ekran değişimi yapılması gerekli görülürse işlem hayata geçirilir.

iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri için servisimizde orijinal ekran değişimi işlemi sağlamaktayız. Düşük kalite yan sanayi, çıkma ve ikinci el iPhone 13 ekranı tavsiye etmemekteyiz fakat orijinal kalitede yan sanayi ekran düşünebilirsiniz. iPhone 13 GX OLED ekran değişimi daha uygun fiyatlı tamir imkanı sağlamaktadır. Üstelik görüntü kalitesi de ayırt edilemeyecek kadar iyi olmaktadır. En düşük iPhone 13 GX OLED ekran fiyatları, orijinal iPhone 13 ekran değişimi işlemleri ve aynı gün iPhone 13 ekran tamiri gibi ihtiyaçlarınız için mutlaka servisimize ulaşmanızı tavsiye deriz.  Ekran değişiminin ardından cihazınızın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında eskisine göre hiçbir farklılık olmayacağının özellikle altına çizmek isteriz.

Tüm iPhone 13 serisi ekran tamir işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Servisimizde müşterilerimiz için göz önünde tamir imkanı da sunmaktayız. Üstelik vaktiniz yoksa acil ekran değişimi hizmetimiz ile tamir işlemi 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

TEKNOWAY olarak 16 yıllık deneyimimizle İstanbul’un en iyi iPhone teknik servisleri arasında bulunuyoruz. Teknik servis tavsiyesi ya da müşteri yorumları vasıtasıyla  iPhone 13 ekran değişimi için bizi seçen müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmetimizten kazancımız müşteri memnuniyeti oluyor.

iPhone 13 Ekran Onarımı

Birçok kullanıcı Apple servislerinde iPhone 13 ekran değişimi yaptırmaktan çekinir. Hatta bu yüzden hasarlı ekran ya da ön cam ile cihazını kullanmaya devam eden birçok iPhone kullanıcısı görebilirsiniz. Apple servisleri yerine orijinal görüntü kalitesi sunan ekranlarla değişim sağlayan özel Apple servislerini tercih etmek çok daha ekonomik ve mantıklı olur. TEKNOWAY bulunduğu Kadıköye bölgesinin hatta İstanbul’un en bilinen iPhone teknik servislerinden biridir. En ucuz iPhone 13 ekran değişimi fiyatı ne kadar, iPhone 13 Pro ekranı kaç TL, iPhone 13 yeni ekran fiyatı, çıkma, yan sanayi, orijinal, A kalite iPhone 13 ekranları kaç para gibi soruların cevaplarını TEKNOWAY’den alabilirsiniz.

Ekran değişimi sonrası Face ID özelliğinin çalışabilmesi için iPhone 13 modellerinin  ekran değişimi yaparken hassas davranmak gerekmektedir. iPhone 13 ekran değişimi sonrası Face ID çalışmıyor veya iPhone 13 Pro yeni ekran takıldıktan sonra yüz tanıma bozuldu gibi şikayetler yaşamamanın tek yolu cihazınızı TEKNOWAY’e getirmektir. Servisimizde iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin ekran değişimi işlemlerini aynı gün içerisinde, dilerseniz gözünüzün önünde ve acil ise bir saatte teslim edecek şekilde yapabilmekteyiz.

Iphone 13 Ekran FiyatıiPhone 13 Ekran Değişimi Sonrası

TEKNOWAY’de gerçekleştirilen iPhone 13 ekran değişimi sonrasında cihazı istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Değişim işlemiyle ilgili sormak istediklerinizi teknik servisimize yöneltebilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 13 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ekran değişiminin ardından son olarak yaptığımız işe ve müşterilerimize saygı çerçevesinde, darbeler neticesinde ekran kırığı veya ekran çatlağı gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone 13 ekranınızı hediye olarak taktığımız kırılmaz cam ile koruyoruz.

iPhone 13 Ekran Değişimi Sonrası Face ID

iPhone 13 ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece TEKNOWAY mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Bu gönderiyi paylaş