iPhone 7 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 7 Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en fazla tedirgin oldukları husus, cihazlarının hasar almaları neticesinde ekran veya ön camlarında çatlama ya da kırık meydana gelmesidir. iPhone 7 Plus ekranda kırık veya çatlak meydana geldiyse, ilk aşamada ne yapmanız ve cihaza nasıl bir onarım yapılması gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken ekranınızda meydana gelen hasarın ekranda mı ön camda mı olduğunun belirlemektir. Bunu belirleyerek doğru iPhone 7 Plus ekran tamiri için Cep Market gibi alanında deneyimli ve güvenilir bir servise başvurmalısınız.

iPhone 7 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 7 Plus 5.5 inç Full HD sunan bir IPS LCD ekrana sahip. Cihazın diğer ekran özelliklerine bakarsak 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor ve 401 PPI piksel yoğunluğuna sahip.

Ekran değişimi yapmadan sadece cam değişimi ile iPhone 7 Plus cihazınızı onarmak işinde profesyonel ve uzman bir teknik serviste yapılmalıdır. iPhone 7 Plus cihazınızdaki hasarlı, çizik, çatlak veya kırık ön camları kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde yapıyoruz. Verilerinizi mutlaka yedekliyoruz ve cihazınızı tamamen sorunsuz bir biçimde size teslim ediyoruz.

Ekran tamiri için Cep Market’e ulaşan iPhone 7 Plus cihazınızın öncelikle ekranı analiz edilerek hasarlı parçanın LCD mi yoksa koruyucu ön camı mı olduğu belirlenir. Ekranın dokunmatiğinde sorun yoksa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlam demektir.  İç ekranınız sağlamsa komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Cep Market‘teki ön cam değişiminde ilk olarak ön cam çıkartılır, sonra da ekran içindeki ve cihazdaki tozlar ve kirler temizlenir. Son olarak yeni ön cam takılır. Ekran değişimi yapılmadığı için onarım işlemi çok daha uygun fiyata yapılır ve bu yol iPhone 7 Plus ön cam tamiri için en uygun maliyetli işlemdir.

Yapısı gereği iPhone 7 Plus’da iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Onarım işleminde ekranın dış tarafındaki ön cam ekrandan makineler yardımıyla ayrılır ve yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Cep Market’te iPhone 7 Plus ön cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri, orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilecek Bloglar;

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple yetkili servisleri olabilir. Ancak Apple servisleri ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. Cep Market’te iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapılabilmektedir. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone 7 Plus ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelemiyorsanız, cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi sadece 1 iş günü sürmektedir.

Kullanıcı Soruları;

iPhone 7 Plus Ön Cam değişimi Sonrası

iPhone 7 Plus ön cam değişiminin telefonunuzun ekranına bir zararı olacağını sanmayın. Cep Market’te iPhone ön cam değişimi sonrasında dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz. Ancak düşük kalite veya kalın cam kullanılması telefonunuzun ekranına zarar verebilir. Cep Market’teki ön cam değişiminde kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi cam kesinlikle kullanılmamaktadır.

iPhone 7 Plus cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranını kullanmaya devam etmeniz bu işlemin en avantajlı taraflarından biridir. Ayrıca ön cam değişiminde cihazınızda bulunana mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi cihazınızdaki kayıtlı veriler silinmez. Cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız. iPhone 7 Plus ön cam değişimi sonrasında cihazınızı neredeyse orijinalinden farksız olarak ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

iPhone 7 Plus Tamir Fiyatları

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi279 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Camı Değişimi149 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi349 TL
iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi179 TL
iPhone 7 Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 7 Plus Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Plus Wifi Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Plus Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi349 TL
iPhone 7 Plus Şebeke Entegre Değişimi550 TL
iPhone 7 Plus 4013 Hatası Çözümü299 TL
iPhone 7 Plus Kısa Devre Tamiri299 TL
iPhone 7 Plus İç Kulaklık Değişimi200 TL
iPhone 7 Plus Hoparlör Ahize Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır? Ön Cam Değişimi Zararlımı?

Bu gönderiyi paylaş