iPhone 11 Ekran Onarımı

iPhone 11 Orijinal Ekran Fiyatı

iPhone 11 Ekran Onarımı

iPhone 11 Ekran Değişimi

2020’ye yaklaşırken piyasaya çıkan iPhone 11, iPhone X serisinden sonra gelecek model isimlerinde belirleyici oldu diyebiliriz. Çünkü iPhone 10 yerine iPhone X kullanan ve modellerini iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR şeklinde devam ettiren Apple’ın farklı bir şekilde ilerlemesi de beklenebilirdi. iPhone 11’i takiben iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max modelleri geldi. Hatta iPhone 11 Pro,  Apple’ın Pro takısını verdiği ilk model oldu.

Suya karşı dayanıklı yapıya sahip iPhone 11 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.1 inç büyüklüğündeki Liquid Retina ekranın,  (HD+) 828×1792 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın görüntü oranı 19.5:9.

Tasarım olarak iPhone XR’a oldukça benzeyen iPhone 11 beyaz, siyah, yeşil, sarı, mor ve Product Red olarak geçen kırmızı renk seçeneklerine sahip. Tasarım bakımından iPhone XR ile iPhone 11 arasında neredeyse tek fark, iPhone 11’in arkasındaki ikinci kamera. Arka paneli cam olan cihazın çerçevesi ise alüminyum.

iPhone 11 donanım özelliklerini ele aldığımızda gücünü 6 çekirdekli Apple A13 Bionic işlemciden aldığını görüyoruz. Ek olarak cihaz 4 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapıyor.

iPhone 11, arka tarafta 12 MP çift kamera kurulumu ve ön tarafta ise yine 12 MP bir kamerayla geliyor.

iOS 13 işletim sistemiyle gelen iPhone 11’in 3110 mAh batarya kapasitesi ise kullanıcılar için oldukça tatmin edici. Tam dolu bataryası 17 saat video ve 65 saat müzik oynatma imkanı sağlıyor. Ayrıca 18W hızlı şarj desteği ve kablosuz şarj özelliği diğer dikkat çeken özellikleri arasında.

iPhone 11’in kamera yönünden güçlü olduğunun ve büyük bataryası ile pil ömrü konusunda başarılı olduğunun altını çizebiliriz.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market olarak, sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz. iPhone 11 ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekranın dokunmatik hızı, hassasiyeti ve görüntü kalitesi ekran değişimi sonrası ilk günkü performansına kavuşur. Servisimizde iPhone 11 ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır.

iPhone 11 Ekran Onarımı

iPhone 11 ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir. Ekranda dokunmatik alanın çalışmaması, görüntü gitmesi, siyah leke, mürekkep akması veya yeşil çizgi gibi hatalar da ekran değişiminin habercisi olabilir.

Cep Market’e ekran değişimi için getirdiğiniz iPhone 11’in ilk aşamada Apple teknisyenleri tarafından arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir ve sizinle paylaşılır. Sizden alınan onayı ardından ekran değişimine geçilir.

Cep Market servisimizde iPhone 11 ekran değişimindeki ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Telefonunuzun modeline göre kullandığımız son teknoloji ekipmanlarla ekran değişimi 15 dakika ila 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 11 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı Cep Market’e İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, teknik servise gelme imkanınız yoksa, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Onarımı yapılan cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Ekran Değişimi Hızlı ve Uzman Tamir

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptırmak isteyen çoğu kullanıcı ekran değişimi sonrası veriler silinir mi diye endişelenmektedir. Cep Market’e ekran değişimi için ilettiğiniz iPhone 11 ekran değişiminde telefonunuzdaki bilgiler, resimler, mesajlar, rehber ve uygulamalar silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz. Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

iPhone 11 ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını isteyebilirsiniz.

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

iPhone 11 ekranı kırıldı veya çatladı sorunuyla Cep Market’e ulaştırdığınız cihazınıza yapılan ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran veya cam değişimi yapılması gerekebilir.

iPhone 11 ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa, sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa cam değişimi yapılması ekran onarımı için yeterli olacaktır. Cam değişimi yapılan işlemler daha düşük maliyetli olmaktadır.

Dokunmatik ekran çalışmıyor akıllı telefon ekranlarındaki en sık karşılaşılan hatalardandır. Cep Market’e iPhone 11 dokunmatik ekran çalışmıyor hatası ile getirdiğiniz cihazınızın problemini ekran değişimi yapmadan sadece onararak giderebiliriz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası

Günlük hayatımızda büyük öneme sahip akıllı telefonlarımızdan maalesef çok fazla uzak kalamıyoruz. Özellikler de kırılma ya da bozulma gibi durumlarda kullanıcıların dileği en kısa sürede ve en uygun maliyetle telefonuna yeniden kavuşmak. Cep Market’te iPhone 11 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde gayet uygun bir fiyat karşılığında yapılır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone 11 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızının, dokunmatik hassasiyetinin ve ekran parlaklığının da hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimize tereddütlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuzu size teslim edilecektir.

iPhone 11 ekran değişimi 6 aylık garantisi olan işlemdir. Bu süre zarfında herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde teknik servisimizle görüşerek sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Sadece cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ekran değişimi sonrası iPhone 11 telefonunuzu size teslim etmeden önce, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşmanızı engellemek için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

iPhone 11 Ekran Değişimi, iPhone 11 Pro Kırık Ekran Tamiri

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus299 TL
iPhone 8240 TL
iPhone X1450 TL
iPhone 7250 TL
iPhone 7 Plus279 TL
iPhone 6s200 TL
iPhone 6 Plus229 TL
iPhone 6s Plus229 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 4149 TL
iPhone 4S149 TL
iPhone SE150 TL
iPhone XS Max1699 TL
iPhone XS1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone 11999 TL
iPhone 11 Pro Max2700 TL
iPhone 11 Pro2500 TL
iPhone X OLED799 TL
iPhone SE 2 20201400 TL
iPhone 6200 TL
iPhone 12 Mini3400 TL
iPhone 123300 TL
iPhone 12 Pro3500 TL
iPhone 12 Pro Max3750 TL
iPhone 134000 TL

Bu gönderiyi paylaş