iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

Telefon Garanti Kapsamına Neler Girer

iPhone Ön Cam Değişimi İstanbul

iPhone’lar sert bir darbe, yüksekten düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi ya da aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme nedeniyle ön camında çatlama veya kırılma meydana gelebilir. iPhone ekranınızın sadece ön camında hasar varsa komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. iPhone ön cam çatlaması ya da kırılması durumunda dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. iPhone telefonlarda ekran ve ön cam ayrılabilmekte ve ön cam tek başına değişebilmektedir. Ön cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranını kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir. 15 yıllık tecrübesiyle Cep Market’teki iPhone ön cam değişimi İstanbul içindeki en başarılı ön cam değişimi hizmetlerinden biridir.

iPhone Ön Cam Onarımı

Cep Market’e ekran ya da ön cam değişimi için ulaştırdığınız iPhone’unuz öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde ekranda mı camda mı hasar var ve bu hasarın nasıl giderileceği belirlenir. Örneğin sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilirken,  ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi gerekebilmektedir. Kısaca iPhone ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, kendinizi şanslı sayabilirsiniz çünkü cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli olmaktadır. Yalnız bazı durumlarda hasarın derecesine göre iPhone cam ve ekran değişimi birlikte yapılabilmektedir.

Okuyun:  İç Ekran Sağlamsa Asla Ekran Değiştirmeyin

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekranın dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır. Cep Market’e ön cam değişimi gelen iPhone’unuzu alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone ön cam değişimi işlemi için İstanbul’daki merkezimize ulaşamayacak bir durumdaysanız, cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 (CEZERİ BİLİŞİM) sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi süresi 1 iş günüdür.

İlginizi Çekebilecek Bloglar;

  • iPhone Ön Cam Kırıldı Nerede Bulunur?
  • iPhone Ön Cam Kırılması Garanti ve Değişimi Fiyatı
  • iPhone Ön Cam Kırılmış ya da Çatlamışsa

Neden iPhone Ön Cam Değişimi

Piyasadaki teknik yeterliliği olmayan özel servisler, iPhone ön cam değişimi olmaz mutlaka ekran değişimi gerekmektedir diyebilir. iPhone ekranlar gerek özellikleri gerekse büyüklükleri açısından yüksek maliyetlidirler. Fakat eğer ekranınız kırılmadıysa veya sıvı teması gibi bir nedenden ötürü bozulmadıysa iPhone telefonunuza sadece ön cam tamiri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ön cam değişimi yapmayan, bunun ilerde sorun yaratacağını söyleyen teknik servisler, sağlam orijinal ekranınızı alarak cihazınıza yan sanayi ekran takmış olurlar. Bu nedenle ekranı çalışan iPhone telefonunuz için sadece ön cam değişimi yapabilen Cep Market gibi güvenilir teknik servislerle iletişime geçin.

Kullanıcı Soruları;

  • iPhone x ön camım kırıldı
  • Ön Cam Değişimi Kaskolu Garantiyi Bozarmı
  • iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi Yapıyor musunuz?
Okuyun:  iPhone Orjinal Cam Değişimi

Apple Teknik Servisleri Yerine Cep Market

iPhone ön camında çizik, çatlama, kırılma sonucunda ön cam değişimi yapılması gerekmektedir. Ön cam değişimi için kullanıcıların akıllarına ilk gelen Apple teknik servisleri olabilmektedir. Fakat Apple servislerde sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır. Ön cam değişimi ile birlikte ekran değişimi de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarının daha da artmasına sebep olur. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece iPhone ön cam değişimi ile telefonunuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

iPhone telefonunuzu cam değişimi işlemini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde tamamlamaktayız.

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır? Ön Cam Değişimi Zararlı mı?

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6160 TL
iPhone 6 Plus180 TL
iPhone 6s190 TL
iPhone 6s Plus200 TL
iPhone 7220 TL
iPhone 7 Plus250 TL
iPhone 8300 TL
iPhone 8 Plus350 TL
iPhone X600 TL
iPhone XS600 TL
iPhone XS Max800 TL
iPhone SE129 TL
iPhone XR700 TL
iPhone 4 Ön149 TL
iPhone 4s149 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 11750 TL
iPhone 11 Pro850 TL
iPhone 11 Pro Max900 TL
iPhone 12 Mini1500 TL
iPhone 121500 TL
iPhone 12 Pro1500 TL
iPhone 12 Pro Max1500 TL

Bu gönderiyi paylaş