Kadıköy iPhone 7 Orijinal Ekran Değişimi

Kadıköy iPhone 7 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi

Cep Market’te iPhone 7 ekranınızın hasar alması sonucunda gereken ekran değişimi, uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. iPhone 7 ekran değişimi işleminde orijinal kalite ekranları ve yedek parçaları kullanarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Ekran değişimi sonrası  ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

Apple’ın 2016 yılında kullanıcılarla buluşturduğu iPhone 7, üzerinden epey süre geçmiş olmasına rağmen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilen ve kullanıcı sayısı da oldukça fazla olan bir model.

iPhone 7 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 4.7 inç büyüklüğündeki Retina HD ve IPS LCD ekranın,  (HD+) 750×1334 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. iPhone 7 ekranı çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

Tasarım anlamında ise bir önceki modeli olan iPhone 6s’ten büyük bir farkı olmayan cihazın en önemli detaylarından biri suya karşı korumalı bir gövdeye sahip olması. 7.1 mm kalınlıkta ve 138 gram ağırlığındaki iPhone 7’nin siyah, gümüş, altın, pembe ve parlak siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.

iPhone 7’deki diğer bir yenilik home tuşunda ekrandaki gibi 3D Touch teknolojisinin yer alması. Home tuşu titreşimli geri bildirimde bulunurken, parmak izi sensörü olarak da kullanılabiliyor.

iPhone 7 donanım özelliklerini ele aldığımızda gücünü 4 çekirdekli Apple A10 Fusion işlemciden aldığını görüyoruz. Ek olarak cihaz 2 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapıyor.

iPhone 7, 12 MP bir kamerayla geliyor ve Apple’ın optik sabitleyiciyi kullandığı ilk model. Bir diğer farklılıksa arka kamerada yer alan 4 LED ve 2 tonlu flaş.

iOS 10 işletim sistemiyle gelen iPhone 7’nin 1960 mAh batarya kapasitesi ise kullanıcılar için oldukça memnun edici. Tam dolu bataryası 14 saat konuşma, 13 saat video oynatma ve 40 saat müzik oynatma imkanı sağlıyor.

iPhone 7 Ekran Onarımı

Akıllı telefonların hayatımızdaki önemi tartışılmaz. Darbelere ve düşmelere karşı oldukça hassas olan telefonlarımız herhangi bir hasar aldıklarında veya bozulduklarında bir an önce onarımının yapılması gerekir. iPhone 7’de ekran değişim ihtiyacı ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması veya ekranda yeşil çizgi gibi farklı birçok sorun yüzünden doğabilir. Böyle bir durumda çoğu zaman ekran değişimi yapılmalıdır ve takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Teknik servisimize ulaşan iPhone 7 öncelikle, arıza tespit aşamasından geçer ve bu aşamada yapılacak onarıma karar verilerek maliyeti hesaplanır. Sizden alınan onayın hemen ardından, Cep Market’in hızlı ve kaliteli ekran değişimi hizmeti çerçevesinde aynı gün aynı saat içerisinde cihazınız size teslim edilir.

iPhone 7 ekran değişimi için, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’e cihazınızı kendinizin teslim etmesi haricinde, merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptıracak kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri de ‘ekran değişimi sonrası verilerde kayıp olur mu’ dur.  Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale, Cep Market’te ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

iPhone 7 ekran değişimi öncesi cihazınızı teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Ön Cam Değişimi mi Yoksa Ekran Değişimi mi?

iPhone 7’de ön cam çatlaması, ekran kırılması, düşme ya da darbe sonucu meydana gelen ekran çatlaması gibi durumlarda, ilk etapta uzman teknisyenler tarafından onarım yönteminin belirlenmesi gerekir.

Bunun için Cep Market’e ulaşan iPhone 7’ye Apple eknisyenlerimiz tarafından uygulanan arıza tespitinin sonucu size bildirilir ve onayınız doğrultusunda ekran onarımı işlemine geçilir.

Ekrandaki hasarın türüne göre bazı durumlarda, sadece ön cam değişimi yeterli olabiliyorken, bazı durumlarda ise komple ekran değişimi yapılmaktadır. Örneğin cihazın ön camında çatlak veya çizik varken, dokunmatik alanda veya ekranın diğer özelliklerinde herhangi bir sorun yoksa cam değişimi yeterli olmaktadır. Ekran değişimine göre cam değişiminin maliyeti çok daha düşüktür.

Dokunmatik ekran çalışmıyor hatası en sık karşılaştığımız kullanıcı şikayetleri arasındadır. Cep Market’e iPhone 7 dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle gelen cihazınızın dokunmatik fonksiyonlarını ekran değişimi yapmadan düzeltebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonların Dokunmatik Tamiri

iPhone 7 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 7 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone 7 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğinizce inceleyebilir ve teknik servisimizle tereddütlerinizi paylaşabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 7 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone 7 telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

iPhone 7 Orijinal Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi279 TL
iPhone 6s Ekran Değişimi200 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi229 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi229 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5s Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5c Ekran Değişimi150 TL
iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
iPhone SE Ekran Değişimi150 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi1699 TL
iPhone XS Ekran Değişimi1099 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Ekran DeğişimiSorunuz
iPhone XR Ekran Değişimi1599 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi999 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi2700 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi2500 TL
iPhone X OLED Ekran Değişimi799 TL
iPhone 11 Red Product Ekran DeğişimiSorunuz
iPhone 11 Pro Red Product Ekran DeğişimiSorunuz
iPhone 11 Pro Max Red Product Ekran DeğişimiSorunuz
iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi1400 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 12 Mini Ekran Değişimi3400 TL
iPhone 12 Ekran Değişimi3300 TL
iPhone 12 Pro Ekran Değişimi3500 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi3750 TL
iPhone 13 Ekran Değişimi4000 TL

Bu gönderiyi paylaş