Kadıköy Ekran Değişimi

Kadıköy Ekran Değişimi Fiyatları

Kadıköy Ekran Değişimi

Kullanıcıların günlük ve iş hayatlarının vazgeçilmezi olan cep telefonlarının ekranında meydana gelen herhangi bir arıza nedeniyle telefonlarını kullanamamaları, hayatlarını olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar telefonlarını teknik servise götürdüklerinde günlerce cep telefonlarından ayrı kalacaklarını düşünmektedirler. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ekran değişimi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışan Kadıköy’ün en iyi teknik servisi Cep Market’e ekran değişimi için telefonunuzu hiç tereddütsüz emanet edebilirsiniz.

Bildiğimiz bir şey var ki o da yaptığımız işte güven yaratmak her şeyden önemlidir. Çünkü kullanıcılar her zaman telefonlarını güvendikleri bir servise bırakmak isterler. Güven ise ancak müşteri memnuniyeti sağlamakla kazanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük motivasyonumuzdur.

2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız günden beri hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada güvenilir ve aranan bir firmayız. Cep Market olarak alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde yer alan Kadıköy adresimizde ekran ve cam değişimi konusunda müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermekteyiz.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip Cep Market’te ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran değişimi işlemleri 15 dakika ila 1 saat arası kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Cep Market Kadıköy ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Kadıköy ekran değişimi işlemlerinde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS Kargo hizmetimiz sayesinde ekran değişimi işlerinde herhangi bir taşıma ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

Neredeyse her iPhone kullanıcısının karşılaşabileceği sorunlardan biri de şüphesiz yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Zira cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da hala bir ekranda tam koruma sağlamak için yeterli olmadığı için iPhone kullanıcılarının ekstradan dikkatli olmaları gerekmektedir. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, Kadıköy iPhone ekran değişimi denilince ilk akla gelen Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar.

Cep Market’te ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

iPhone ekran ve cam değişimi işlemi, uzman Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 12 Pro Max’dan iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran ve cam değişimi hizmetleri verilmektedir. Apple ekran değişimi fiyatları olarak en ucuz fiyatları tüketicilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazlarınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ekran Değişiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Kadıköy Iphone Ekran Değişimi
Kadıköy Iphone Ekran Değişimi

Kadıköy Samsung Ekran Değişimi

Samsung telefonunuzda arka cepte ekran çatladı, ekranın üzerine düştü, düşme sonrası ekran açılmıyor, ekranda ışık var görüntü yok, yamultunca görüntü gidip geliyor gibi sorunlar göstermeye başladıysa veya ekran ışığı yanıp sönüyor, ekranda yazı izi gitmiyor, ekranda iz kalıyor, ekranda lekelenme başladı gibi problemler oluştuysa, aynı gün aynı saat içerisinde ekran tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Cep Market’te yüksek kalitede sunduğumuz Kadıköy Samsung ekran değişimi hizmeti sonrasında Samsung telefonunuzun ekran kalitesine dair aklınızda hiçbir soru işareti kalmamaktadır. Unutmayın ki, yanlış yapılacak bir işlemde Samsung’da ekran değişimi sonrası mavi ekran, Samsung pembe ekran veya ekran değişimi sonrası sarı renk gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ekran onarımı sonrası Samsung telefonunuz orijinal haline döner ve ilk günkü görüntü kalitesini sunmaya devam eder.

Cep Market’te neredeyse tüm Samsung modellerinin hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz modeller arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S21 serisine kadar daha yeni modeller de yer almaktadır.

Servisimizde orijinal kalitede Samsung ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılırken bilgiler silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Alacağınız hizmet sonrası Samsung için dokunmatiğin zayıflaması, ekranın algılamaması gibi sorunlarla karşılaşmaz ve kısa sürede ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Kadıköy Ekran Camı Değişimi

Ekran kırıldı veya çatladı sorunuyla Cep Market’e ulaştırdığınız cihazınıza yapılan ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran veya cam değişimi yapılması gerekebilir.

Kadıköy ekran camı değişimi, ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa, ekran onarımı için yeterli olacaktır. Cam değişiminde hasarı olmayan orijinal ekranınız kalır sadece hasar görmüş olan ön cam değiştirilir. Cam değişimi sonrasında dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda bir kayıp olmaz. Cam değişimi ekran değişimine göre daha düşük maliyetli olmaktadır.

Cam değişiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta A kalite camların kullanılmasıdır. Aksi takdirde, düşük kalite cam görüntü kalitesini bozabilir ve kullanılan camın kalın olması dokunmatiği zayıflatabilir.

Kadıköy Diğer Telefon Ekranları

15 yıla yaklaşan tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan Cep Market’te Apple ve Samsung telefonlarının ekran değişimlerinin yanı sıra başta Huawei ve Xiaomi telefonlarından Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder telefonlarına kadar piyasadaki birçok marka ve modelin ekran tamirini yapıyoruz. Cep Market’te her markaya özel ekran değişimi alanında uzman tecrübeli teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

A Kalite Yedek Ekranlar

Ekran değişiminde kullandığımız A kalite yedek ekranlar cihazınızın performansının ilk günkü haline dönmesini sağlar. Telefonun orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz ve  telefonunuz sorunlarından arındırılmış bir şekilde çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz.

Ekran Değişiminde Veriler Silinmez

Ekran değişimi için Cep Market’e emanet ettiğiniz cep telefonunuzun içindeki veriler, resimler, mesajlar, rehber ve uygulamalar işlem esnasında silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz. Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

Elbette ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz de alabilirsiniz. Cep Market, adresine gönderilecek telefonun çıkarılabilir belleğini saklayabilir ve telefon belleğindeki bilgileri de yedekleyerek silebilirsiniz. Böylece bilgilerinizin daha da güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ile Ekran Değişimi

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS Kargo hizmetimiz sayesinde cep telefonlarınızın ekran ve ön cam değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Cep telefonunuzdaki hasar onarımı için teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilerek aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Cep telefonlarının ekran ve cam değişiminin ardından tüm müşterilere ekran koruyucu hediye edilmektedir.

Garantili Ekran Değişimi

Cep Market’te ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Taksitli Cep Telefonu Tamiri

Cep Market’e taksitli ödeme yöntemiyle ekran tamiri yaptırabilirsiniz. Ekran değişimi ve cam değişimi işlemlerinin ücretlerini online hizmetlerimiz sayesinde Cep Market’e gelmeden Türkiye’nin her yerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Ücretleri Hakkında Bilgiler

Ekran değişimi işlemi cep telefonu tamirinin en önemli işlemlerinden biridir. Son teknoloji ekipmanlarla ve her markaya özel uzman teknisyenlerle yapılan bu işlemin piyasa koşullarına göre bir fiyatlandırması yapılmaktadır. Bununla birlikte yazımızın başında da belirttiğimiz üzere yaptığımız işte en büyük motivasyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple Cep Market olarak müşterilerimizi memnun etmenin yolunun hızlı ve kaliteli ekran tamirinin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet vermekle olabileceğinin bilincinde olarak ekran değişimi fiyatlandırması yapmaktayız.

iPhone 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? 12 Pro max Ekran değişimi incelemesi…

Kadıköy Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 7250 TL
iPhone 7 Plus220 TL
iPhone 8240 TL
iPhone 8 Plus240 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı250 TL
iPhone SE 2 20201400 TL
iPhone SE150 TL
iPhone X1450 TL
iPhone X OLED999 TL
iPhone XR1400 TL
iPhone XS1099 TL
iPhone XS Max2600 TL
Samsung Galaxy S20+ BTS Edition3449 TL
Samsung Galaxy S3349 TL
Samsung Galaxy S4349 TL
Samsung Galaxy S4 Min345 TL
Samsung Galaxy S5445 TL
Samsung Galaxy S6 Edge845 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Plus999 TL
Samsung Galaxy S6649 TL
Samsung Galaxy S7799 TL
Samsung Galaxy S91650 TL
Samsung Galaxy S9 Plus1900 TL
Xiaomi Mi 10999 TL
Xiaomi Mi 10 Lite 5G999 TL
Xiaomi Mi 10 Lite Zoom1199 TL
Xiaomi Mi 10 Pro999 TL
Xiaomi Mi 8699 TL
Xiaomi Mi 8 Lite399 TL
Xiaomi Mi 8 SE999 TL
Xiaomi Mi 9799 TL
Xiaomi Mi 9 Explorer1149 TL
Xiaomi Mi 9 Lite699 TL
Xiaomi Mi 9 Pro 5G900 TL
Xiaomi Mi 9 Pro900 TL
Xiaomi Mi 9 SE1199 TL
Xiaomi Mi 9T1200 TL
Xiaomi Mi 9T Pro899 TL
Huawei Mate 10599 TL
Huawei Mate 10 Lite299 TL
Huawei Mate 10 Porsche999 TL
Huawei Mate 10 Pro549 TL
Huawei Mate 20850 TL
Huawei Mate 20 Lite300 TL
Huawei Mate 20 Pro Orijinali1399 TL
Huawei Mate 20 X400 TL
Huawei Mate 30 Lite300 TL
Huawei Mate 30 Pro750 TL
Huawei Mate 7265 TL
Huawei Mate 8299 TL
Huawei Mate 9349 TL
Huawei Mate 9 Lite219 TL
Huawei Mate 9 Porsche999 TL
Huawei Mate 9 Pro349 TL
Huawei Mate S345 TL

Bu gönderiyi paylaş