Kadıköy Telefon Tamircileri

Kadıköy'de en iyi telefon tamiriKadıköy'de en iyi telefon tamiri

Kadıköy Telefon Tamircileri

Kadıköy Telefon Tamircileri

Cep telefonları yıllar içinde teknolojinin ilerlemesi sonucu akıllı telefon ismini alarak hayatımızın her alanında faydalandığımız cihazlar haline geldi. Hem günlük hem iş hayatımızda adeta bir asistan görevini yapan akıllı telefonların arızalanmaları veya herhangi bir hasar almaları hayatımızı aksama noktasına getirebiliyor. Böyle durumlarda kullanıcıların vakit kaybetmeden cihazlarını teknik servise götürerek tamir ettirmeleri gerekir. Ancak kullanıcıların birçoğu telefonlarını tamir ettirmek için teknik servise götürdüklerinde tamir süresi hakkında bir fikirleri olmuyor veya günlerce telefonlarından ayrı kalacakları gibi bir yanılgıya düşüyorlar. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ve kaliteden ödün vermeyerek çalışan ve Kadıköy telefon tamircileri arasında en iyi telefon tamiri hizmeti sunan TEKNOWAY’de tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız tamir hizmetini en uygun cep telefonu tamir fiyat listesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

Kadıköy telefon tamircileri arasında güçlü bir konuma sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Hasanpaşa Telefon Tamircisi

Söğütlüçeşme Telefon Tamiri

TEKNOWAY olarak 2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız günden beri hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada İstanbul Anadolu yakasının Kadıköy ilçesinde güvenilir ve aranan bir firmayız. TEKNOWAY olarak alanında uzman teknisyenlerimizle Söğütlüçeşme telefon tamiri yapan yerler arasında özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Ekran ve cam değişimi konusunda müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

TEKNOWAY’de başta ekran ve ön cam değişimi olmak üzere, batarya değişimi, kasa değişimi, arka kapak değişimi, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimi gibi cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Ekran Değişimi

16 yıllık deneyimimizle TEKNOWAY olarak akıllı telefonların ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarına yönelik ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Günümüzde akıllı telefonlara ödenen yüksek rakamlara paralel olarak yüksek rakamlı tamir ücretleri, herhangi bir arıza ya da hasar durumunda kullanıcıları TEKNOWAY gibi tecrübeli ve uygun maliyetli servislere yöneltmektedir. Markaların teknik servisleri yüksek rakamlara hizmet verdikleri için garanti süresi haricinde kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmezler. Akıllı telefon onarımında en fazla yapılan, camdan yapıldıkları için hassas olmaları sebebiyle ekran değişimi işlemidir.

TEKNOWAY’de ekran değişimi alanında eğitimli teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri sert bir şekilde düşme veya darbe alma neticesinde ekranın kırılmasıdır. iPhone kullanıcıları satın alırken ödedikleri yüksek meblağları ekran değişimi için de ödemeyi genellikle tercih etmemektedirler. Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranı tam olarak korumak için yeterli değildir. Bu yüzden iPhone kullanıcılarının ekstradan dikkatli olmaları gerekir. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, ekran tamiri için TEKNOWAY gibi tecrübeli servislere başvurmaktadır. iPhone orijinal ekranı nerede değiştirilir sorusunun cevabı için en doğru adreslerden biri TEKNOWAY’dir.

Samsung Ekran Değişimi

TEKNOWAY’den Samsung arka cepte ekran çatladı, ekranın üzerine düştü, düşme sonrası ekran açılmıyor, ekranda ışık var görüntü yok, yamultunca görüntü gidip geliyor gibi sorunlar göstermeye başladıysa veya Samsung ekranda rengarenk çizgiler var, Samsung ekranda siyah leke, ekranda yazı izi gitmiyor, ekranda iz kalıyor, ekranda lekelenme başladı gibi problemler ile karşılaşılması halinde aynı gün aynı saat içerisinde ekran tamiri hizmeti sunmaktayız.

TEKNOWAY’de J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S22 serisine kadar daha yeni modeller de olmak üzere tüm Samsung modellerinin hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz.

Kadıköy Telefon Tamircileri

Telefon Cam Değişimi

Cep telefonu teknolojisi ilerleyerek akıllı telefon ismini alırken cam ekranları sayesinde görüntü olarak da daha estetik bir şekle büründüler. Ancak camdan yapılmaları dolayısıyla ekranlar akıllı telefonların kırılmaya ya da çatlamaya en meyilli parçalarıdır.

Telefon ekranlarında meydana gelen kırık, çatlak ya da çizik sadece ön camdaki bir hasardan da kaynaklanabilmektedir. Bu durumda ekran değişimi yaptırmanıza gerek kalmadan sadece ön cam değişimi ile telefonunuzu ilk günkü görüntüsüne kavuşturabilirsiniz.

 iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone telefonların dış ekranları ne yazık ki çizilmelere karşı oldukça dayanıksızdır. Bu sebeple iPhone telefonların ön camlarında çatlama, kırılma ve buna benzer hasarlar çok sık yaşanmaktadır. 2006 yılından bu yana iPhone tamirleri yapan bir teknik servis olarak sayısız iPhone cam onarım işlemi yaptığımızı söyleyebiliriz. iPhone ön cam değişimi süresi ise 2 ila 3 saat arasında değişmektedir.

Cam yenilemesinde kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi cam kullanılmamaktadır. Ön cam değişimi işlemi önce ısı ve sonrasında soğutma cihazları ile tamamlanmaktadır. Bu işlem son derece güvenlidir ve herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Samsung Ön Cam Değişimi

TEKNOWAY’e ulaştırdığınız ekranı hasarlı Samsung cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde Samsung teknisyenleri tarafından ekranda mı camda mı hasar var ve bu hasarın nasıl giderileceği belirlenir. Çünkü sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilir. Ancak ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda  ekran değişimi gerekebilmektedir. Dolayısıyla Samsung ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, bu iyi bir haberdir. Çünkü cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli bir işlemdir. Sadece bazı durumlarda hasarın derecesine göre Samsung cam ve ekran değişimi birlikte yapılabilmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran değişimi işlemleri 15 dakika ila 1 saat arası kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Anında Ekran Değişimi

TEKNOWAY, hizmet vermeye başladığı günden beri hızlı ve kaliteli hizmetleriyle güvenilir ve aranan bir firma konumuna ulaşmıştır. Teknik servisimiz alanında uzman teknisyenleriyle İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir. TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

TEKNOWAY olarak hizmet verdiğimiz markalar arasında bulunan Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder’a ek olarak piyasadaki birçok marka ve modelin tamirini yapıyoruz. TEKNOWAY’in ayrıcalıklı hizmetlerinden biri de her markaya özel tecrübeli teknisyenlerinin bulunmasıdır.

Kadıköy Telefon Tamircileri

Cep Telefonu Hastanesi Kadıköy/İstanbul

Kullanıcıların günlük ve iş hayatlarının vazgeçilmezi haline gelen cep telefonlarını herhangi bir donanım veya yazılım kaynaklı arıza yüzünden kullanamamaları birçok açıdan zor durumda kalmalarına sebep olmaktadır. Diğer taraftan böyle durumlarda kullanıcılar cihazlarını teknik servise götürdüklerinde günlerce cep telefonlarından ayrı kalacaklarını düşünmektedir. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ekran değişimi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışan cep telefonu hastanesi Kadıköy TEKNOWAY’e telefonunuzu tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

Teknik servis olarak 16 yılı geride bırakmış bir firma olarak yaptığımız işte güven yaratmanın her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz. Çünkü kullanıcılar için en önemlisi telefonlarını güvendikleri bir servise bırakmaktır. Güven ise ancak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmakla elde edilir. TEKNOWAY olarak aldığımız olumlu geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti yaptığımız işteki en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Kadıköy Cep Telefonu Mağazaları

Esnaf ve teknik servis konusunda oldukça etkin bir bölge olan Kadıköy’de çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren firma bulunmaktadır. Kadıköy cep telefonu mağazaları yoğunluğuyla ile de öne çıkarken Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin mağazaları, fatura tahsilat, ödeme noktaları, aksesuar satan mağazalar, her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı birçok yer bulunmaktadır. Cep telefonu tamiri için Kadıköy’ü tercih etmeniz durumunda TEKNOWAY, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. TEKNOWAY’e ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz.

7/24 Telefon Teknik Servis

Mobil Telefon Tamiri

Hem günlük hem iş hayatının vazgeçilmezi olan cep telefonlarında meydana gelen arızalar, işlerin aksatma aynı zamanda kişisel verilerin korunması konularında endişe yaratabiliyor. Mobil telefon tamiri servisi hizmeti sayesinde bulunduğunuz mekanı terk etme gereği durmadan ve günlerce beklemeden cihazınızın problemini yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz.

Mobil tamir servisi hizmetinden faydalanmak için telefonunuzun marka ve modeliyle birlikte yaşadığınız problemleri önce bizimle paylaşıyorsunuz. Ardından konusunda uzman teknisyenlerimizin sizi ziyaret etmelerini istediğiniz günü ve saati adresinizle birlikte bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Telefon Teknik Servis Kursu

 

 

Bu gönderiyi paylaş