Mi Pro 2 Kullanıcı Yorumları

Mi Pro 2 Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Mi Pro 2 için son dönemlerin en fazla satan ve en popüler elektrikli scooter’ı desek herhalde hata etmemiş oluruz. Eğer bir elektrikli scooter almayı düşünüyorsanız, fiyatı ve özellikleri ile Xiaomi Mi Pro 2’yi yakından inceleme ve Mi Pro 2 kullanıcı yorumları şeklinde araştırma yapma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Xiaomi Mi Pro 2 Türkiye satış rakamları yüksek olan bir elektrikli scooter modelidir ve alan birçok kullanıcı da oldukça memnundur. Fakat genelde internette şikayet üzerine kurulan platformlarda ürünlerle ilgili fazla sayıda şikayetlerle karşılaşma ihtimaliniz de vardır. Şikayetlerin fazlalığı elbette bir ürünün herkesi memnun edemeyeceği ile ilgilidir. Şikayet platformlarındaki konu başlıklarının fazla oluşu ise ürünün yüksek satış rakamları ile ilişkilendirilebilir. Şikayet platformları adı üzerinde şikayetler üzerine kuruludur ve kullanıcılar da genelde memnuniyetlerini çevresine ve alışveriş platformlarındaki bölümlere ifade etmektedirler. Hangi alışveriş sitesini incelerseniz inceleyin, yerli veya yabancı fark etmeksizin Xiaomi Mi Pro 2 kullanıcı yorumları oldukça yüksek olduğu kolaylıkla görülebilir.

Xiaomi Mi Pro 2 motor gücü 600W olan bir elektrikli scooter ve bu nedenle de alışılagelinmiş birçok elektrikli scooter’a göre güç avantajı var. Hızlanmalarda, yokuş çıkışlarında ve güç gerektiren farklı durumlarda motor gücü avantajını kolaylıkla hissedebilmeniz mümkün. 8.5 inç tekerlekli elektrikli scooter’lar arasında bulunan ürün 14.2 kg’lık gövde ağırlığına sahip ve buna rağmen sunduğu avantajlarla kullanıcıların bir numarası olmuş durumda. 100 kg’lık taşıma kapasitesi günümüzde birçok kullanıcı için yeterli ihtiyaca karşılık verebiliyor. Ancak yine de internette güç ve performans adına olumsuz kullanıcı yorumlarıyla karşı karşıya gelebilmeniz mümkün. Öncelikle bir elektrikli scooter’ın fiyatına karşı neler sunduğuna bakmak gerekiyor. Günümüzde 150-160 kg taşıma kapasitesi olan ve güçleri 2000W seviyesine dayanan elektrikli scooter modelleri de var ancak fiyatları bu kez 3-4 katına yükseliyor. Ayrıca motor güçlendikçe şasenin de güçlenmesi gerekiyor ve tekerlek boyutu artıyor; ürünler daha taşınamaz hale geliyor. Xiaomi Mi Pro 2 bu nedenle pozitif kullanıcı yorumlarına sahip.

Media Markt Xiaomi Pro 2 Scooter Tamiri ServisiXiaomi Mi Pro 2 Alınır mı?

Xiaomi Mi Pro 2 alınır mı, kullanıcı yorumları iyi midir, kullananlar memnun mu şeklinde birçok düşünceye sahip olabilirsiniz. Öncelikle söylemeliyiz ki Xiaomi dünyanın en büyük markalarından biridir ve elektrikli scooter satışında da dünyada en yüksek sayıyı elde etmiş olan bir firmadır. Zaten fazla anlatmaya gerek yok; cep telefonlarında bile ne kadar yenilikçi ve rekabet seven bir firma olduğu ortada. Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter da aynı şekilde rekabetçi ve çok fazla avantaja sahip olan bir ürün. İnternette yaptığımız araştırmalarda ürünün neredeyse her internet sitesinde 5 üzerinden 4.7 veya üzerinde ortalama puanlar aldığını görüyoruz. Elbette ürünün batarya dahil tüm aksamlarının özenle üretilmiş olmasının burada büyük etkisi var. Ayrıca Xiaomi çok yaygın bir marka olduğu için yedek parça ve servis olarak da ülkemizde diğer birçok markadan üstünlüklere sahip bulunuyor Eğer yeni bir ürün alırken sunduğu özelliklerin yanında servis ağı ve yedek parçaların ne derece kolay bulunabilirliğine de bakıyorsanız Xiaomi için bu noktada en iyi marka diyebiliriz.

Günümüzde artık internette elektrikli scooter seçim rehberi şeklinde içerik hazırlayanlar veya elektrikli scooter alırken nelere dikkat etmek gerekir şeklinde video çekenler 350W ve üzerinde ürünlere bakılmasını öneriyorlar. Xiaomi Mi Pro 2 bu noktada 600W motor gücüyle bir avantaja sahip ve özellikle yokuşlu yolları kullananları asla yarı yolda bırakmamasıyla övgü alıyor. Popüler alışveriş sitelerindeki olumsuz Mi Pro 2 kullanıcı yorumları incelendiğinde ise genelde paketlemeden kaynaklı sorunlar yüzünden negatif yorum yapıldığı veya ürünü kullanırken bir süre sonra lastik patlaması gibi sorunların meydana geldiğine dair içerikler görülebiliyor. Lastik patlaması şişme lastik kullanan her ürünün başına gelebilecek bir şeydir ve ne Xiaomi’nin ne de başka bir markanın lastik patlaması ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bugün en pahalı ve şişme tekerli elektrikli scooter’ı alsanız bile lastik patlaması sorunu yaşayabilirsiniz. Teknik servisimiz Teknoway özellikle Xiaomi scooter lastik tamiri ve dolgu lastik geçişi ile ilgili birçok kullanıcıya her gün hizmet sunmaktadır.

Xiaomi Mi Pro 2 Kronik Arızalar

Xiaomi Mi Pro 2 uzun bir süredir satıştadır ve kronik arıza olarak ifade edilebilecek bir sorunu bulunmamaktadır. İnternette genelde lastik patlaması sorunu fazla şekilde karşınıza çıkabilir ancak bu da söylediğimiz gibi cihaz satışının fazla olmasının şikayet sayısına olan etkisi olarak yorumlanmalıdır. Elektrikli scooter’ların tümünün en zayıf olduğu noktalardan birisi lastiklerdir. Lastikler her sürüş öncesi kontrol edilmelidir yoksa üzerindeki ağırlık nedeniyle kısa zamanda hasar görüp patlayabilmektedir. Elbette elektrikli scooter lastiklerinin genelini ilgilendiren bir durum da yüksek güçlü pompalarla lastiklerin şişirilmesi gerektiğidir. Klasik bir bisiklet pompasıyla elektrikli scooter lastiği şişirmek bu nedenle mümkün olmamaktadır ve bir kereden bir şey olmaz düşüncesi lastiklerin deforme olmasına yol açmaktadır. Benzer şekilde akaryakıt istasyonuna kadar inmiş lastikle gitmek gibi durumlarda da lastikler kolay bir şekilde patlayabilmektedir ve burada Xiaomi’nin yapabileceği pek bir şey yoktur. Bu ve benzer durumların yaşanmaması için Teknoway olarak kullanıcılarımıza dolgu lastik geçişi yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Xiaomi Mi Pro 2 şikayetleri arasında sıvı temasına bağlı anakart bozulması veya batarya arızası da karşınıza çıkabilmektedir. Bu da elektrikli scooter’ların tümünde yaşanacak sorunlar arasındadır. Teknoway olarak hiçbir elektrikli scooter’ın yağmurlu günlerde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Elektrikli scooter’lar basit su sıçramalarına karşı dayanıklı olsalar da yağmurlu günlerde zeminden sürekli olarak sıçrayacak olan su ister istemez alt tarafta yer alan batarya ve anakart gibi önemli parçalar üzerinde olumsuz etkide bulunacaktır. Teknoway olarak bugüne dek birçok Xiaomi Mi Pro 2 anakart ve batarya tamiri işlemi gerçekleştirdiğimizden kullanıcıların bu tavsiyemizi önemsemesi gerektiğini hatırlatırız. Bunun dışında elektrikli scooter’ın içi başka bir yerde açıldıysa mutlaka yalıtımın da gözden geçirilmesi gerekmektedir. Teknoway’de bakım yapılan ve içi açılan tüm cihazlar yalıtım yapılarak kapatılmaktadır ve sıvı sıçramalarına karşı dirençli yapılarını korumaktadır.

Xiaomi Mi Pro 2 Scooter İstanbul Teknik Servisi

Teknoway İstanbul Kadıköy’de Xiaomi Mi Pro 2 scooter teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Arzu eden kullanıcılar mağazamızda scooter periyodik bakım işlemlerini gerçekleştirirken satışa sunduğumuz Xiaomi scooter aksesuarlarını yakından inceleyebilir, hatta sıfır veya kullanılmış ikinci el elektrikli scooter modellerine yakından bakabilir. Teknoway tüm Xiaomi elektrikli scooter arızalarını aynı gün gidermekte ve İstanbul dışı olan müşterilere de kargo ile tamir hizmeti sunmaktadır. Teknik servisimizden alacağınız ücretsiz kargo kodu ile cihazınızı Teknoway’e gönderebilir ve onarım sonrasında yine ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz. Teknoway’de tüm yedek parça ve işçilik hizmetleri garantili olarak sunulmaktadır ve bu zaman zarfında tamiri yapılan parçalarda yaşanabilecek herhangi bir sorunda tekrardan onarım ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Mağazamızda aynı zamanda Xiaomi Mi Pro 2 satışı yapılmakta ve satın alan kullanıcılarımız memnuniyetini bu konuda bizlere ifade etmektedir. En çok satılan ve çıktığı günden bu yana rağbet gören Xiaomi Mi Pro 2 ikinci alım ve satım konusunda da güvenebileceğiniz ve hızlı el değiştiren, değer kaybetmeyen bir elektrikli scooter modelidir.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!