Samsung Telefon Arka Kapak Değişimi

Arka Kapak Değişimi Garanti Kapsamında mı

Samsung Telefon Arka Kapak Değişimi

Samsung Telefon Arka Kapak Değişimi

Samsung telefonların arka kapakları düşme, ezilme, çizilme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, batarya şişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı hasar görebilmektedir. Arka kapaktaki  bu deformasyonları gidermenin yolu arka kapak değişimidir. Bazı Samsung telefonlar cam arka kapaklarla gelmektedir. Özellikle kablosuz şarj desteği bulunan cam kapaklı modeller en küçük darbelerde bile kolaylıkla hasar alabilmektedirler. Samsung arka kapak çizildi, Samsung arka cam kapak çatladı, Samsung arka kapak eğildi gibi şikayetlerle teknik servise götürdüğünüz telefonunuzun arka kapak değişimi yapılmalıdır. Kasanın renk değişimi, zamanla renginin solması ya da eskimesi sonucu da Samsung arka kapak değişimi kullanıcılar tarafından talep edilebilmektedir. Samsung telefon arka kapak değişimi fiyatları Samsung kullanıcıları tarafından en merak edilen konular arasındadır.

Samsung teknik servislerindeki arka kasa kapak yenileme işlemleri oldukça pahalı olmaktadır. Bunun yerine Cep Market gibi deneyimli ve uzman teknik servislerde aynı işlemi aynı ürün kalitesiyle (OEM) çok daha uygun maliyetle aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Cep Market’te Samsung arka kapak değişimi fiyatları neredeyse yarı yarıya düşüktür. Samsung Galaxy S10 arka kapak değişimi fiyatı 199 TL ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra arka cam değişimi fiyatı 300 TL’dir.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimiyle Kadıköy’de hizmet veren Cep Market olarak Samsung arka kapak değişimini A kalite yedek parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren Samsung arka kasa kapak değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Samsung Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır?

Girişte de bahsettiğimiz üzere bazı üst sınıf Samsung telefonlar arka camla gelirler. Plastik kapakların kullanıldığı Samsung’lar daha uygun fiyatlıdır ve arka kapakları daha dayanıklıdır. Arka camlar malzemeleri dolayısıyla plastik kapaklar gibi esnek değillerdir. Cam kapaklı Samsung’lar biraz daha ağırdır ve sert bir darbe aldığında veya yere düştüğünde kolayca çatlayabilir, çizilebilir ve kırılabilirler. Kablosuz şarj desteği ile gelen Samsung’lar için arka cam değişimi önemlidir çünkü kablosuz şarj modülü arka camın üzerinde olabilir. Bu gibi durumlarda arka cam değişirken şarj modülü de değişir. Cep Market’te tüm Samsung telefonların arka kapak değişimi yapılmaktadır.

Cep Market’te ulaşan Samsung öncelikle ücretsiz arıza tespit işleminden geçer. Teknik servisimize tüm Samsung arka kapak değişimleri, alanında eğitimli ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından son teknoloji makinelerle yapılmaktadır

Bu aşamanın ardından hasarlı Samsung arka kapak cihazdan sökülür. Arka kapak çıkarıldıktan sonra telefonun içi temizlenir. Temizlendikten sonra cihaza sökülen kasa yerine yeni arka kapak dikkatlice takılır. Son olarak Samsung teknisyenleri tarafından test edilir ve incelemesi için kullanıcının beğenisine sunulur.

Yaklaşık 1 saat süren Samsung arka kapak değişimi için cihazınızı İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Arka Cam Kırıldı

Samsung Arka Kapak Değişimi Sonrası

Samsung arka kapak değişimi sonrası cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir sorun görmeniz durumunda bunu teknik servisimize iletme hakkına sahipsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir. Değişimin ardından arka kapak görüntüsünün ve kalitesinin telefonunuzu ilk aldığınız günden farkı olmaz.

Samsung arka kapak değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Samsung arka kapak değişimi süreçlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve telefon sıfırlanmaz.

Cep Market olarak her anlamda müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu amaçla yola çıkarak müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak işlemi en uygun maliyetle sunuyoruz.

Samsung A9 2018 Arka Cam Pil Kapağı Değişimi (A920)

Samsung Arka Kapak Değişmi Fiyatları

Samsung Galaxy S7 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A5 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung S6 Edge Plus Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy S9 Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy Fan Edition Arka Kapak Değişimi249 TL
Samsung Galaxy Note 7 Arka Kapak Değişimi249 TL
Samsung Galaxy S3 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy S4 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy S5 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy S6 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S3 Mini Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy S4 Mini Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy Note 2 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy Note 3 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy Note 4 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A3 2015 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A5 2015 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A7 2015 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A3 2016 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A5 2016 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A7 2016 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A7 2017 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A3 2017 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A5 2017 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy A8 2016 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy J1 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy J2 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy J3 Arka Kapak Değişimi75 TL
Samsung Galaxy J5 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy J6 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy J7 Arka Kapak Değişimi99 TL
Samsung Galaxy J7 Pro Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy J5 Pro Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy J3 Pro Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy J5 Prime Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy J7 Prime Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S10 Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy S10 Plus Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung Galaxy Note 8 Arka Kapak Değişimi149 TL
Samsung Galaxy Note 9 Arka Kapak Değişimi199 TL
Samsung A7 2018 Arka Kapak Değişimi150 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Cam Kırılması Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S9 Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Arka Cam Değişimi300 TL

Bu gönderiyi paylaş