iPhone Ön Cam Değişimi Nerede Yapılır?

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone Ön Cam Değişimi Nerede Yapılır?

iPhone Ön Cam Değişimi Nerede Yapılır?

iPhone’unuzun sert bir darbe, yüksekten düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi ya da aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme nedeniyle ön camında çatlama veya kırılma meydana gelebilir. iPhone ekranınızın sadece ön camında hasar varsa komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. iPhone ön cam çatlaması ya da kırılması durumunda dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. iPhone ön cam değişimi nerede yapılır sorusu karşısında kullanıcıların akıllarına ilk olarak Apple teknik servisleri gelebilir. Fakat Apple servislerinde sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır. Ön cam değişimi ile birlikte ekran değişimini de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarının daha da artmasına sebep olur. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece iPhone ön cam değişimi ile telefonunuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

Teknoway olarak 15 yıllık teknik servis deneyimimizle iPhone’unuzun cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla yapmaktayız.

iPhone Ön Cam Değişimi Yorumları

Şu bir gerçek ki günümüzde kullanıcıların satın alma davranışlarını yönlendirmede müşteri yorumlarının büyük payı olmaktadır. iPhone cam değişimine ihtiyaç duymanız halinde ziyaret ettiğiniz sitelerdeki müşteri yorumlarının günümüz tarihine yakın olmasına dikkat edin. Aksi takdirde araştırma yaptığınız telefonunuzun onarım bilgileriyle ilgili bazı değişen bilgilerden haberdar olamayabilirsiniz.

Diğer taraftan iPhone’unuzda meydana ön cam hasarı karşısında onarımla ilgili karar vermeden önce özellikle markaların sitelerindeki yanıltıcı yorumlarını dikkate almamanızı öneriyoruz. Bunun yerine gerçek kullanıcıların ön cam yorumlarının yer aldığı Teknoway gibi uzman teknik servislerin sitelerini incelemeniz daha faydalı olacaktır.

Daha önce tanımadığınız bir yetkili servise ön cam değişimi için iPhone’unuzu götürmeden önce kaç yıldır sektörde olduğu, orijinal yedek parça kullanıp kullanmadığı, tamir videoları ve müşteri yorumları hakkında mutlaka bilgi edinin. Sadece daha uygun fiyatlı ekran ön cam değişimi yapıyorlar diye güvenilir olmayan firmalara telefonunuzu emanet etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Bloglar;

  • iPhone Ön Cam Değişimi Nedir?
  • iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmalı mıyım?
  • iPhone Ön Cam Kırıldı Nerede Bulunur?

iPhone Camı Kırıldı, Ne Kadar Sürede Yapılabilir?

Teknoway’te iPhone ön cam değişimi işlemi 2 ila 3 saat arasında tamamlanmaktadır. Cam yenilemesinde kullandığımız malzemeler orijinal kalitedir, kesinlikle düşük kalite ve yan sanayi cam kullanılmamaktayız. Değişim işlemi eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi ve profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz. Bu işlem son derece güvenlidir ve değişim sonrası cihazınızı ilk günkü haliyle kullanmaya devam edersiniz.

iPhone Sadece Cam Değişir mi? Sorun Yaşanır mı?

Ekranınız kırıldığında ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Teknoway gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi önce ön camın çıkartılması, ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kirin arındırılması ve sonrasında yeni ön cam taktırma şeklinde olmalıdır. Böylece iPhone ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

Piyasadaki teknik yeterliliği olmayan özel servisler, iPhone ön cam değişimi olmaz mutlaka ekran değişimi gerekmektedir diyebilir. iPhone ekranlar gerek özellikleri gerekse büyüklükleri açısından yüksek maliyetlidirler. Fakat eğer ekranınız kırılmadıysa veya sıvı teması gibi bir nedenden ötürü bozulmadıysa iPhone telefonunuza sadece ön cam tamiri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ön cam değişimi yapmayan, bunun ilerde sorun yaratacağını söyleyen teknik servisler, sağlam orijinal ekranınızı alarak cihazınıza yan sanayi ekran takmış olurlar. Bu nedenle ekranı çalışan iPhone telefonunuz için sadece ön cam değişimi yapabilen Teknoway gibi güvenilir teknik servislerle iletişime geçin.

Kullanıcı Soruları;

  • iPhone x ön camım kırıldı
  • iphone ön cam değişimi yorumları
Okuyun:  iPhone XS Max Cam Değişimi Fiyat Bilgisi

iPhone Ön Cam Değişimi Ne Kadar? Fiyat Listesi

iPhone ön camı değişimi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Fiyatı uygun iPhone’ların ön cam değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanların ön cam değişimi de yine aynı oranda yüksek olmaktadır. Teknoway olarak uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla verdiğimiz  hızlı ve kaliteli cam değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Teknoway’te tüm iPhone modellerinin ön cam değişimi hizmetini sunmaktayız.  2021 iPhone ön cam değişimi fiyatları olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunmanın yanı sıra İstanbul içi aynı gün onarım ve İstanbul dahil ücretsiz kargo ile tamir gibi hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır? Ön Cam Değişimi Zararlı mı?

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi180 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi700 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 5 Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi750 TL
iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi850 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Mini Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi1500 TL

Bu gönderiyi paylaş