Xiaomi Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 inç

İstanbul elektrikli scooter tamiri servisi

Xiaomi Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 inç

Xiaomi Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 inç

Günümüzün en popüler araçları haline gelen elektrikli scooter’larda üst performans teknik özellikleri ve estetik görüntüleri ile akla ilk gelen markalardan biri Xiaomi’dir. Elektrikli scooter’ların en önemli parçalarından biri ise lastiklerdir. Mağazamızdan Xiaomi elektrikli scooter satın alan kullanıcılara Xiaomi elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç olarak fiyat performans açısından beklentileri karşılayan TEKNOWAY TW 85 lastikleri öneriyoruz. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY’den  kullanıcılar Xiaomi scooter lastik tamiri, Xiaomi scooter dolgu lastik fiyatları ve dolgu lastik performansı konusunda bilgi alabilirler.

TEKNOWAY olarak TW 85 lastiklerinin oluşumunda kullanıcı beklentilerini ve scooter’In fonksiyonlarını ele alarak en iyi performansı sağlayacak bir lastik üretmeyi hedefledik. Netice de en iyi scooter dolgu lastiği özelliklerine sahip bir ürünle kullanıcıları buluşturduk. TW 85 malzeme ve üretim kalitesinin sağladığı dayanıklı ve sağlam özellikleriyle kullanıcılarını hızlı aşınma ve patlamalardan kurtarıyor. Böylece lastikler minimum bakım ihtiyacı duyuyor. TW 85 elektrikli scooter dolgu lastik 8.5 inç standart yani şişme scooter lastikleri ile kıyaslandığında birçok avantajı bulunuyor. Böylece Xiaomi scooter kullanıcıları scooter lastiği soğuktan iner mi, scooter hava kaçırır, scooter tekerleği şişirdikten sonra iniyor, scooter’ın tekerleğinden ses geliyor, scooter’a binince lastik çok iniyor gibi şikayetleri neredeyse hiç karşılaşmıyor. Buna ek olarak uzun ömürlü TW 85 dolgu scooter tekerlekler Xiaomi kullanıcılarını scooter lastik değiştirme maliyeti veya scooter lastik yama yaptırma fiyatları ödemekten kurtarıyor.

Dolgu Lastik Şişme Lastik Farkı

Fazla tecrübesi olmayan Xiaomi elektrikli scooter kullanıcıları dolgu lastik şişme lastik farkı hakkında bilgi sahibi olamayabiliyor. TEKNOWAY TW 85 dolgu lastiğin ilk sıraya koyacağımız farkı sürüş kalitesindedir. Dolgu lastiğin patlamaz özelliği Xiaomi elektrikli scooter kullanıcılarını lastik tamiri veya lastik değişimi zahmetinden kurtarıyor. Yumuşak dolgu lastik özelliğine sahip TW 85, her türlü zeminde sürüş rahatlığı sağlıyor. Sürüş güvenliği, rahatlık ve uygun fiyat avantajlarının bir araya gelmesi TW 85’in Xiaomi elektrikli scooter kullanıcıları için en uygun lastik olduğunu gösteriyor.

Dolgu lastik özelliği nedir sorusuna cevap olarak içinde hava veya benzeri bir madde olmayan, bu yüzden şişirilmeyen lastik diyebiliriz. Bu yüzden de sivri bir cisim batsa dahi patlamayan lastik özelliği değişmez. Dolgu lastiğin içinde ne olduğu merak edilir. Temel hammadde olarak lastik üretiminde kullanılan kauçuk ve petrol olduğunu söylemek mümkün. TW 85 dolgu lastik 8.5 inç malzeme yapısısebebiyle çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sebeple en yaygın lastik patlatan cisimlerden olan cam, çivi, vida gibi yabancı maddeler kolay kolay zarar vermez. Genel olarak elektrikli scooter dolgu lastik fiyatları şişme lastiklere göre daha yüksektir. TW 85 dolgu lastik 8.5 inç piyasadaki muadilerine oranla daha uygun fiyatlıdır. Bununla beraber uzun vadede değişim ve bakım masrafı olmadığından şişme lastik almaktan çok daha karlıdır.

Xiaomi Scooter Patlamayan Lastik

Birçok scooter markasında olduğu gibi Xiaomi scooter kullanıcıları da genellikle scooter’larını satın aldıklarında gelen şişme lastiklerle kullanmaya başlarlar. Ayrıca özellikle ilk defa scooter kullanmayı deneyimliyorlarsa dolgu lastikler in avantajlarını bilmiyor olabiliyorlar. Xiaomi de dahil olmak üzere üreticiler genellikle orta düzey şişme lastik kullanarak maliyetlerini yükseltmemeyi tercih ederler. Aslında bu tüm motorlu taşıtlar için değişmez bir gerçektir. Bu durum neredeyse tüm motorlu taşıtlar dahil böyledir.

Scooter kullanıcıları mutlaka scooter lastiğe çivi battı, tekerleğe vida saplandı, tekerlekte çatlaklar oluştu, tekerleğin dişleri eridi gibi durumlarla karşılaşabilirler. Bu gibi hasarlar karşısında çözüm olarak  scooter lastiğine yama yoluna gidilir. Tabii en kötüsü bu gibi lastik hasarlarına sürüş sırasında maruz kalmaktır. Elektrikli scooter lastik patlaması veya lastik yırtılması gibi hasarlar sürüş esnasında çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Şişme scooter lastikleri beklenmedik bir zamanda çivi, sivri taş veya cam batması halinde bir anda inebilir. Bu da kullanıcıyı tehlikeye atarak kazaya zemin hazırlayabilir. Patlamayan lastik özelliğine sahip TW 85 elektrikli scooter dolgu lastik 8.5 inç, sürüşü güvenceye alarak kullanıcıları kazalardan korumada oldukça etkilidir.

Xiaomi Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 Inç

Xiaomi Scooter Dolgu Lastik Değişimi

Xiaomi elektrikli scooter dolgu lastik değişimi temelde çok zor bir işlem değildir. Ancak mutlaka uzman teknik servis personeli tarafından profesyonel ekipmanlarla yapılması gerekir. Bazı kullanıcılar internetten izlediği videolarla scooter lastik değişimi yapabileceklerini düşünürler. Ancak scooter’lar ana caddelerle ve yollarda diğer tüm ulaşım araçlarının arasında sürülmektedir. Lastik değişiminde yapılacak bir hata tehlikeli durumlara sebep olabilir. Dolayısıyla scooter tekerlek değişimi ciddi bir iştir, TW 85 dolgu scooter lastik 8.5 inç değişimi için teknik servisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

16 yıllık teknik servis tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle ürettiğimiz TW 85 scooter dolgu lastiğin en iyi scooter dolgu lastiği özelliklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Teknik servis olarak da elde ettiği müşteri memnuniyeti ile kullancılardan scooter servisi tavsiyeleri alarak bizi tercih eden birçok müşterimiz de bulunmaktadır.

Xiaomi elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç TEKNOWAY dolgu lastik taktırma işlemi teknik servisimizde sadece birkaç saat süren basit bir işlemdir. İşlem sırasında ilk scooter’ın ön ve arka tekerleğini sökme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra yardımcı profesyonel ekipman yardımıyla lastikler janttan çıkartılır. Yerine dolgu lastikler konur ve sonrasında tekerlekler scooter’a tekrar takılır. Son aşamada güvenlik için sürüş testi yapıldıktan sonra sonra ürün müşteriye teslim edilir. İstanbul Kadıköy’de bulunan TEKNOWAY olarak TEKNOWAY scooter dolgu lastik değişimi işlemine ek olarak farklı markaların scooter lastik değişimi hizmetini de vermekteyiz.

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

TW 85 scooter dolgu lastik ve diğer tüm scooter lastikleri için teknik servisi desteği alabileceğiniz TEKNOWAY olarak en ucuz dolgu lastik fiyatları konusunda da size yardımcı olmaya hazırız. Dolgu lastik değişimi işlemlerinde müşterilerimize taksit imkanı sunuyoruz. Her türlü dolgu lastik tamiri ve dolgu lastik değişimi işlemleriniz öncesinde teknik servisimizden dolgu lastik kampanya fiyatları hakkında bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi dışında kargo ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de gerçekleştirmekte ve tüm ödemeyi kredi kartına taksitle yapabilme imkanı sunuyoruz. Servisimiz hizmet verdiği tüm müşterilerine ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartı taksit imkanı ile alabilme şansınız var. Bunun dışında mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmakta ve TEKNOWAY, kullanıcılar arasında ikinci el scooter alan yerler arasında gösterilmektedir. Eğer o anda elimizde mevcutsa mağazamızda çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz. Hatta scooter’lar için çıkma dolma lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu teker de zaman zaman elimizde oluyor. Bizi aramadan karar vermeyin.

Xiaomi Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 Inç

Scooter Dolgu Teker Servisi İstanbul

TEKNOWAY olarak 16 yıllık teknik servis deneyimimizle İstanbul Anadolu yakasında elektrikli scooter tamir ve bakım işlemleri için profesyonel ve garantili teknik servis imkanı sunuyoruz. Servisimizde Xiaomi, Onvo, Scoowy, Volta, Nitrojen, Voit, CityMate, INTOUCH, Meka, BOOD, Renault ve daha birçok marka için garantili olarak aynı gün tamir hizmeti alabilirsiniz.

En uygun yedek parça fiyatları, tüm elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu teker taktırma fiyatları için bize 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Elektrikli scooter’larda dolgu lastiğe geçiş dışında anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi birçok konularda İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen TEKNOWAY’e ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!