Ankara Telefon Teknik Servis Kargo Hizmeti

Cep Telefonu Tamir Kursu

Ankara Telefon Teknik Servis Kargo Hizmeti

Ankara Telefon Teknik Servis Kargo Hizmeti

Hayatımızın her alanında faydalandığımız cep telefonlarının arızalanmaları veya herhangi bir hasar almaları bazen hayatımızın aksamasına sebep olabiliyor. Böyle bir durumda elbette ilk yapılması gereken cihazın bir teknik servise götürülerek tamir ettirilmesidir. Fakat şu bir gerçek ki kullanıcıların çoğu telefonlarını tamir ettirmek için teknik servise götürdüklerinde tamir süresi hakkında bir fikirleri olmuyor veya günlerce telefonlarından ayrı kalacaklarını düşürüyorlar. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ve kaliteden ödün vermeyerek çalışarak Kadıköy’de en iyi telefon tamiri hizmeti sunan TEKNOWAY’de tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. TEKNOWAY’e fiziki uzaklıktan dolayı veya vakitsizlik yüzünden gelemeyen müşterilerimiz için İstanbul dahil Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanıyla ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin nüfus yoğunluğu sıralamasında ikinci sırada olan başkentimiz Ankara’daki kullanıcılar için de kargo ile telefon tamiri hizmeti ayrıcalığı sunuyoruz. TEKNOWAY’deki Ankara telefon teknik servis kargo hizmeti sayesinde kullanıcılar zahmetsiz ve hızlı şekilde telefon tamiri yaptırabiliyorlar.

TEKNOWAY’de başta ekran ve ön cam değişimi olmak üzere,  kasa değişimi, batarya değişimi, arka kapak değişimi, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimi gibi cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Hızlı Telefon Tamiri

TEKNOWAY, 2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığı günden beri hızlı ve kaliteli hizmetleriyle güvenilir ve aranan bir firma konumuna ulaşmıştır. Teknik servisimiz alanında uzman teknisyenleriyle İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir. Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

TEKNOWAY’de Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder telefonlarına kadar piyasadaki birçok marka ve modelin tamirini yapıyoruz. TEKNOWAY’de her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır.

Yeni Telefon Almak Yerine Mevcut Olanı Onarmak

Günümüzde cep telefonlarına ödenen yüksek rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında yenisi almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. TEKNOWAY olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Kargo ile Aynı Gün Ekran Değişimi

Cep telefonu tamiri yaptırmak için İstanbul Kadıköy ilçesindeki TEKNOWAY’e vakitsizlik veya fiziki uzaklıktan ötürü kendiniz gelemiyor olabilirsiniz. Örneğin Ankara gibi merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Ekran değişimi işleminde sizi uzun süre telefonunuzdan ayrı tutarak, günlük hayatınızın veya işlerinizin sekteye uğramasına sebebiyet vermek istemeyiz. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan telefon ekran değişim süresi 1 iş günüdür

Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası tabletindeki veriler hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale, TEKNOWAY’de ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

Ankara Telefon Teknik Servis Kargo Hizmeti

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone ve Samsung telefonların ön cam değişimi yapılabilmektedir.

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonları aldıkları darbe neticesinde meydana gelen hasar kasa değişimi gereksinimini doğurabilir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsünü orijinal haline döndürür.  Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonu kamer değişimi kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunla neticesinde gerekebilir. Kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. TEKNOWAY’de kamera değişimi işleminde cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemekte ve tüm işlen 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonu bataryaları cihaza gücünü veren parçadır ve bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve gerekli işlem hakkında size bilgi verilmektedir.

Batarya ömründen bahsetmek gerekirse lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz  tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Ankara Telefon Teknik Servis Kargo Hizmeti

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Teknik Servis Müşteri Yorumları

TEKNOWAY olarak yola ilk çıktığımız ilk günden itibaren ilke edindiğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve yaptığımız işe verdiğimiz önemi göstermek için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Verdiğimiz özenli hizmet karşılığında müşterilerimizi memnun edebilmek ve takdir edilmek bizim bu yoldaki en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.

Bu gönderiyi paylaş