Cep Telefonu Tamir Atölyesi

iiPhone 11 Ahizede Cızırtı Sorunu

Cep Telefonu Tamir Atölyesi

Cep Telefonu Tamir Atölyesi

Cep telefonları hayatımızın merkezinde yer alarak işlerimizi yürütmeden çeşitli uygulamalar sayesinde alışveriş yapmaya, müzik dinlemeye, video izlemeye ve oyun oynamaya kadar her türlü ihtiyacımızı karşıladığımız bir cihaz haline geldi. Dolayısıyla cep telefonlarımızda meydana gelen bir arıza günlük hayatımızı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar telefonlarını teknik servise götürdüklerinde günlerce cep telefonlarından ayrı kalacaklarını düşünebiliyor. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ekran değişimi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışan cep telefonu tamir atölyesi TEKNOWAY’e telefonunuzu tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

Güven yaratmak, teknik servis piyasasında en önemli kriterlerden biridir. Çünkü kullanıcılar her zaman telefonlarını güvendikleri bir servise bırakmak isterler. Güven ise ancak müşteri memnuniyeti sağlamakla kazanılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin bir getirisi olan güven, bizim bu işte en büyük motivasyon kaynağımızdır. Müşterilerimizin bize olan güveni, bizim çok daha titiz ve hızlı çalışmamız yönünde tetikleyici olmaktadır.

2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız günden beri hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada güvenilir ve aranan bir firmayız. TEKNOWAY olarak alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmakta; böylece kullanıcılar cep telefonlarından uzun süre ayrı kalmadan günlük hayatlarına veya işlerinde herhangi bir aksama yaşamamaktadır.

16 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan TEKNOWAY’de Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder telefonlarına kadar piyasadaki birçok marka ve modelin tamirini yapıyoruz. TEKNOWAY’de her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır. Servisimizde en fazla gerçekleştirilen onarım işlemlerine ve nasıl yapıldıklarına aşağıda kısaca değiniyoruz.

Orijinal Yedek Parçalarla Telefon Tamiri

Günümüzde cep telefonlarına ödenen yüksek rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında yenisi almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. TEKNOWAY olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy, cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. Cep telefonu tamiri için Kadıköy’ü tercih etmeniz durumunda TEKNOWAY, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Cep Market’e ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarının ön cam değişimi yapılmaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Tamir Atölyesi

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonları aldıkları darbe neticesinde meydana gelen hasar kasa değişimi gereksinimini doğurabilir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsünü orijinal haline döndürür.  Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonu kamer değişimi kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunla neticesinde gerekebilir. Kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. TEKNOWAY’de kamera değişimi işleminde cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemekte ve tüm işlen 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonu bataryaları cihaza gücünü veren parçadır ve bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve gerekli işlem hakkında size bilgi verilmektedir.

Batarya ömründen bahsetmek gerekirse lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Cep Telefonu Tamir Atölyesi

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

 

Bu gönderiyi paylaş