CityCoco Batarya Tamiri

CityCoco Batarya Tamiri

CityCoco son dönemlerin en popüler elektrikli scooter markaları arasında ve özellikle kullanıma bağlı olarak bazı sorunlar yaşayan kullanıcılar CityCoco batarya tamiri nerede yapılır şeklinde araştırma yapmaktalar. Elektrikli scooter’lar genelde pek sorun çıkartan cihazlar değildir ancak bazen hatalı kullanımdan kaynaklı olarak elektronik sistemi etkileyecek sıvı teması gibi hasarlar istenmeden verilebiliyor. Dolayısıyla daha önce herhangi bir çarpma veya bir yerden düşürme gibi sorunlar yaşamadıysanız, lastik havalarınız da düzgünse CityCoco elektrikli scooter’ınızın uzun bir süre boyunca ilk günkü performansını sürdürmesi gerekir. CityCoco menzil azalması, hızlanma sorunu, şarj olmuyor veya batarya dolmuyor gibi sorunlarda ise CityCoco teknik servisi olan firmamızda arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Bu tarzdaki sorunlar bir anda ortaya çıktıysa ve sorunun giderilmesi önemsenmeden kullanıma devam edilmesi durumunda kullanıcılar daha büyük sorun ve masraflarla karşı karşıya kalabilmektedir. Teknoway CityCoco İstanbul / Kadıköy servisi olarak hizmet vermekte ve batarya tamiri başta olmak üzere yaşayabileceğiniz tüm sorunlara uygun fiyatlı çözümler üretmektedir.

CityCoco her zevke hitap eden oldukça fazla sayıda elektrikli scooter seçeneğine sahiptir; hatta elektrikli scooter dışında markanın moped ve elektrikli bisiklet olarak da oldukça dikkat çekici seçenekleri yer almaktadır. Geniş bir alana hitap etmesi nedeniyle oldukça fazla satış adedine ulaşan marka Türkiye’de uzun bir süredir faaliyet gösteriyor ve zamana da bağlı olarak ürünlerde bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Özellikle güç ihtiyacını bataryadan karşılayan bu tarzda taşıtların yoğun bir kullanıma bağlı olarak yaklaşık üç yıllık bir sürenin sonunda performans kaybına uğradığını söyleyebiliriz; bu diğer birçok marka için de bu şekildedir. Fakat sık bir kullanım söz konusu olmadığı halde CityCoco batarya sorunu gibi bir arızadan şüpheleniyorsanız mutlaka bu konunun üzerine gidip sorunu çözmeniz gerekmektedir. Diğer tüm taşıtlarda olduğu gibi elektrikli bisiklet, elektrikli scooter ve moped gibi taşıtlarda da küçük arızalar büyük arızaların habercisi olabilir ve en hızlı şekilde çözülmelidir. İstanbul’da eğitimli teknisyen kadrosu ve ileri düzey teknik servis ekipmanları ile en profesyonel servis olarak hizmet veren Teknoway’de tüm arızalar garantili şekilde tamir edilmektedir.

CityCoco Batarya Sorunu Nasıl Anlaşılır?

Neredeyse tüm elektrikli bisiklet, scooter ve moped’lerde batarya sorunu çeşitli şekillerde kendisini ifade edebilmektedir. Menzilin azalması, en yüksek hıza ulaşma sorunu, yokuş çıkamama, kullanım sırasında kapanma, ani şekilde hızlanmama, ekranın gidip gelmesi veya kapandığı zaman açılmıyor gibi şikayetler batarya arızası nedenleri arasında gösterilebilir. Kesin emin olmak için CityCoco arıza tespiti ve batarya ölçümü yaptırılması gerekmektedir. Teknik servisimiz Teknoway’e getirilen tüm elektrikli taşıtlara öncelikle teknik servis ortamında batarya ölçüm testi uygulamaktayız ve bataryanın doluluk oranına göre verdiği voltaj değerlerinin olması gereken düzeyde olup olmadığına bakmaktayız. Bataryada herhangi bir sorun olmaması durumunda ise anakart ve motor gibi performansı etkileyebilecek diğer noktalar üzerinde kontroller gerçekleştirmekte ve sorunu çözerek cihazınızı size teslim etmekteyiz. Teknik servisimiz CityCoco anakart tamiri ve motor arızası sorunu çözümü gibi konularda da hizmet alabileceğiniz, şehir dışında olsanız bile arızalı parçayı (elektrikli scooter’ı doğrudan gönderebilirsiniz) ücretsiz kargo ile tamir ettirebileceğiniz çok yönlü bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. CityCoco markalı ürününü İstanbul Kadıköy’deki mağazamıza getiren kullanıcılar ise aynı gün birkaç saat içinde onarım hizmeti alabiliyor ve kredi kartıyla ödeme avantajlarından faydalanabiliyor.

Citycoco Batarya Tamiri Teknik Servis

CityCoco Batarya Fiyatları

Eğer uzun bir kullanım süresinden bahsetmek gerekiyorsa ve artık CityCoco batarya değişimi işleminden eminseniz Teknoway olarak size en düşük CityCoco batarya fiyatları konusunda yardımcı olabiliriz. Tabii ki servisimizde bataryanın değişip değişmemesi gerektiği konusunda size bilgi verilecek, eğer sağlığı yerindeyse ne kadar daha kullanabileceğiniz aktarılacaktır. Teknoway’de komple batarya değişimi ve yeni batarya taktırma gibi işlemler her zaman en son çare olarak yapılmaktadır. Batarya değişimi hizmeti verdiğimiz CityCoco modelleri ise şu şekildedir;

CityCoco Elektrikli Bisiklet

 • CityCoco Fatbike
 • CityCoco Outsider
 • CityCoco Greaser
 • CityCoco Fatbike Mini Plus+ Foldable
 • CityCoco Fatbike Mini Fat Foldable

CityCoco Elektrikli Scooter

 • CityCoco T4
 • CityCoco E9 Pro (Şişme Lastik)
 • CityCoco E9 Pro (Dolgu Lastik)
 • CityCoco Mini X Serisi

CityCoco Elektrikli Moped

 • CityCoco City
 • CityCoco S
 • CityCoco V2 Family
 • CityCoco Trike CP-3
 • Comfort V2
 • Comfort V2 Plus
 • CityCoco QR-X5

Teknoway CityCoco batarya tamiri konusunda da hizmet veren bir teknik servistir. Eğer CityCoco batarya tamiri yaptırmak istiyorsanız bataryanızı teknik servisimizden alacağınız ücretsiz kargo kodu ile servisimize göndererek tamir ettirebilirsiniz. Kaza, kısa devre veya sıvı teması gibi sorunlarda bataryaları oluşturan pillerden bir veya birkaçı hasar görebiliyor ve onarım yoluyla batarya değişimine kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir çözüm sağlanabiliyor. Bugün her elektrikli taşıtta olduğu gibi CityCoco batarya fiyatları da yüksek denecek durumdadır ve her ne kadar Teknoway olarak size en uygun fiyatı sunsak da önceliğimiz tamir yoluna giderek bütçenizi, ülke ekonomisini ve çevreyi korumaktır. Eğer bataryanız tamir yapılabilecek durumdaysa bunun maliyetini taşıtın kullandığı batarya teknolojisine ve arızalı pil adedine bağlı olarak tarafınıza iletmekteyiz ve onayınız sonrasında hızlı bir şekilde bataryanızı onararak size teslim etmekteyiz.

CityCoco Pil Tamiri Nasıl Yapılır?

Piller paketlenmiş ürünlerdir ve tamir edilemezler. Sadece ve sadece pillerin birleşerek bir araya getirdiği bataryalar tamir edilebilirler. Elektrikli taşıtlarda genelde Li-ion ve 18650 olarak tabir edilen piller kullanılır. Hatta bazı modellerde Li-Po ve LiFePO4 gibi teknolojilere de rastlanabilmektedir. Servisimize gelen bataryalar öncelikle ölçülmekte ve eğer sorunun birkaç pil değişimi ile çözülebileceği anlaşılırsa tek tek pil kontrolü yapılmaktadır. Arızalı piller müşteri onayı sonrasında batarya içerisinden çıkartılarak yenileri ile değiştirilmekte ve bağlantıları yapıldıktan sonra tekrar folyolanmaktadır. Bu işlemler her ne kadar basit gibi görünse de kullanıcının evinde yapabileceği tarzda değildir ve ileri düzey teknik bilgi ve ekipman gerektirmektedir. CityCoco batarya yapısı birçok pilin paralel ve seri bağlantısı ile oluşmaktadır ve servisimizde tüm bağlantılar aynı fabrikada yapıldığı sistemle punta makinesi ile yapılmaktadır. Lehim gibi amatör yöntemler bataryalar üzerinde sıcaklık nedeniyle olumsuz etkilerde bulunmakta hatta patlamalara dahi yol açabilmektedir. Bağlantılar sona erdikten sonra ise bataryanın sıvı temasına maruz kalmaması için tekrardan folyolamasını yapmaktayız ve yalıtım şartlarını göz önünde bulundurarak elektrikli taşıtınızın içerisine yerleştirmekteyiz.

Teknoway İstanbul Kadıköy’de CityCoco teknik servisi olarak her gün onlarca elektrikli bisiklet, scooter ve moped’de batarya onarımı, anakart tamiri, dashboard değişimi, lastik yenileme ve çeşitli konularda hizmet vermektedir. Beş katlı mağazamızda birçok CityCoco orijinal aksesuarlarını bulabilir ve yedek parça ihtiyaçlarınızı en ucuz fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Teknoway olarak tüm elektrikli taşıt sahiplerini yüksek masraflarla karşılaşmamaları adına belirli zaman aralıklarında periyodik bakım yaptırmalarını tavsiye etmekteyiz. Oldukça düşük fiyatlı olan periyodik bakımda batarya arıza belirtileri ve eskiyen parçalar erkenden tespit edilmekte ve değişim zamanları hakkında size bilgi aktarılmaktadır. Diğer tüm taşıtlarda olduğu gibi CityCoco elektrikli bisiklet, scooter ve moped’lere de bakımlı olduğu sürece yıllarca sorun çıkartmadan binebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!