Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Almak İstiyorum

elektrikli scooter tamir istanbul

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Almak İstiyorum

İşlerinizi büyütmek ve son dönemlerin en popüler ürünlerinden biri haline gelen elektrikli scooter’lar ile ilgili hizmet vermek istiyorsanız elektrikli scooter tamiri almak istiyorum şeklinde araştırmalar yapabilirsiniz. Elbette elektrikli scooter teknisyeni nasıl olunur; bunun için bazı profesyonel düzeyde eğitim almanız şarttır. Daha önce teknisyenlik deneyimi olan birçok kişi için bu süreç hızlı işlemektedir ancak elektrikli scooter tamircisi olmak için neler gerekir sorusuna sadece azim ve heves olarak cevap verebiliriz. Sayıları günden güne artan elektrikli scooter kullanıcılarının düzenli bir periyodik bakım ihtiyacı olmakta ve bu da müşteri sürekliliği anlamına gelmektedir. Elektrikli scooter satışı yaptıktan sonra tekrardan aynı müşterilere hizmet vermek size hem karlılık, hem de farklı iş kollarınızın daha fazla gelişmesi adına önemlidir. Elektrikli scooter tamiri eğitimi almak istiyorum diyenleri bu konu ile ilgili kısa bir süreç bekliyor. Sonrasında siz de bölgenizdeki en benzersiz hizmetleri sunarak birçok teknik servis arasından sıyrılabilir ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Genelde elektrikli scooter tamiri internetten videolar izlenerek öğrenilmeye çalışıyor. Profesyonel anlamda elektrikli scooter tamiri eğitimi ise sadece Teknoway tarafından verilmektedir. Hatta bu konuda araştırma yapıyorsanız Teknoway tarafından yayınlanan videolara denk gelme şansınız da oldukça yüksek bir ihtimaldir. Teknoway İstanbul Kadıköy’de en popüler teknoloji mağazası ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Mağazamız elektrikli scooter satışı yanında teknik servis hizmetlerinde de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Genelde elektrikli scooter tamiri cep telefonunda olduğu gibi parça değişimi odaklı düşünülmektedir ancak günümüzün trendi artık müşterilere ufak arızalar yerine parça değiştirtmek yerine daha düşük bir fiyatla çözümlenen tamir seçeneğini sunmaktır. Parça değişiminde parça fiyatı yüksek ve işçilik fiyatı düşük tutulurken tamir işlemlerinde ise parça fiyatı düşük ve işçilik daha yüksek tutulabilmektedir. Genel kıyaslama yapıldığında örneğin; bir elektrikli scooter’ın anakart değişimi veya batarya yenileme gibi bir durumda tamire gidilmesi ise kullanıcılar açısından çok daha cazip olmakta ve güven kazanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Almak Istiyorum

Elektrikli Scooter Teknik Servis Eğitimi

Elektrikli scooter tamircisi nasıl olunur, elektrikli scooter teknisyen eğitimi veren yerler var mıdır, internetten elektrikli scooter tamiri eğitimi alınabilir mi? Evet; bunlar merak edilen sorulardır ve tümünün cevabı evettir. Teknoway bayilik kapsamında ikinci el elektrikli scooter alım-satım ağına dahil olma, elektrikli scooter tamiri ve teknik servisi eğitimi, tamirlerde kullanılacak profesyonel ekipmanların kurulum ve kullanım bilgileri, ayrıca uygun fiyata yedek parça tedariği gibi avantajlar sizlere sunulmaktadır. Eğer elektrikli scooter tamircisi nasıl olunur konusunda endişe duyuyorsanız yaklaşık bir aylık sürecin sonunda çok fazla şeyin değişeceğini kolaylıkla görebilirsiniz. Türkiye’nin en gelişmiş imkanlara sahip elektrikli scooter tamiricisi Teknoway’e her gün onlarca elektrikli scooter tamir ve bakım ihtiyaçları nedeniyle gelmekte ve şehir dışından gönderilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz bugüne kadar yüzlerce marka ve model elektrikli scooter’ın farklı arızalarını tespit edip tamirleri konusunda deneyim kazanmış ve bunları eğitim videoları haline getirmiştir. Teknoway bayiliği ile birlikte size tüm elektrikli scooter’ların çeşitli tamir işlemleri için videoları ve püf noktaları sunulacaktır. Ancak yine de anakart tamiri gibi oldukça spesifik olan alanlarda Teknoway genel merkezi ile iletişimde olarak onarımları gerçekleştirebileceğiniz hatırlatmak isteriz.

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Konu Başlıkları

Elektrikli scooter tamiri nelerden oluşur? Eğitimlerde neler öğretilir, nelerden bahsedilir öncelikle bu konuya değinmek gerekiyor. Elektrikli scooter teknik servisliği parça değişimi değildir. Parça değişimine dair internette birçok video karşınıza çıkabilir ve bu işlemler oldukça kolaydır fakat gerçek anlamda teknik servis tecrübesi ile yapılan işlemler sıradan bir kullanıcının yapabileceği ile farklı olmaktadır. Parça değişimi için elektrikli scooter teknik servise verildiğinde periyodik bakım ve çok noktalı kontrol gibi işlemlerin yapılması gerekir. Batarya ölçümü, fren ayarı, balata kontrolü ve lastik kondisyonu gibi detaylar sürüş rahatlığı ve güvenliği yönünden oldukça önemlidir. Dolayısıyla elektrikli scooter tamiri eğitimi basit bir eğitim değildir ancak Teknoway olarak bizler bu süreci en hızlı ve en profesyonelce geçirmeniz için gerekli birçok konu başlığını markalara ve modellere göre hazırlayarak sizlere sağlıyoruz.

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Konu Başlıkları

  • Çamurluk Değişimi
  • Fren Ayarı
  • Lastik Tamiri / Değişimi
  • Ekran (Dashboard) Tamiri
  • Anakart Tamiri
  • Batarya Tamiri / Değişimi
  • Motor Tamiri
  • Göbek – Gidon Tamiri
  • Diğer Parça Değişimleri

Elektrikli Scooter Teknisyenliği Video Ders

Elektrikli scooter teknisyeni olabilmek için elbette elektronik bilgisine sahip olmanız önemlidir. Ancak herhangi bir bilginiz olmasa bile zamanla geriye yönelik birikime sahip olacağınızdan Teknoway video ders eğitimleri sizi hızlı bir şekilde elektrikli scooter teknisyeni olmaya hazırlayacaktır. Video derslerde tamire göre kullanılacak ekipmanlar, yedek parçalar, arıza tespit yöntemleri, markalara ve modellere özel olarak hazırlanmıştır. Teknoway İstanbul’da insan trafiğinin yoğun olduğu ve teknolojinin merkezi olarak kabul edilen Kadıköy’de hizmet vermektedir; ayrıca her gün onlarca elektrikli scooter’ın tamir hizmetini vererek her bir model üzerinde deneyim kazanmıştır. Piyasaya yeni çıkan elektrikli scooter’ların bile kısa bir zaman sonra tamir veya bakım ihtiyaçları Teknoway’de yaptırılmaktadır ve mağazamız bu konuda bir marka haline gelmiştir. Siz de bulunduğunuz bölgede elektrikli scooter tamiri eğitimi almak istiyor ve bu sektörde hizmete başlamayı düşünüyorsanız Teknoway bayilik paketlerini inceleyebilirsiniz. Teknoway bayiliği ayrıca size cep telefonu tamiri ve tamirde kullanılacak yedek parçaların da ucuz şekilde tedariği konusunda avantaj sağlayacaktır. Teknoway elektrikli scooter teknik servis videoları kesinlikle tek seferlik bir eğitim olarak düşünülmemelidir. Her bir yeni model çıktığında ve yeni tamir işlemleri uygulandığında tüm videolar tarafınıza ayrıntılı bir anlatımla gönderilecek ve bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır.

Elektrikli Scooter Tamiri Eğitimi Ücreti Ne Kadar?

Teknoway bayiliği kapsamında elektrikli scooter tamiri eğitimine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Fakat herhangi bir bayilik düşünmüyorsanız ve kendiniz bağımsız şekilde sadece elektrikli scooter tamircisi olmak istiyorsanız bu eğitimi Teknoway üzerinden bayilik şartlarından bağımsız olarak alabilirsiniz. Teknoway elektrikli scooter tamiri eğitimi ücreti 2022 yılı için 20.000 TL’dir. Tekrar belirtmek isteriz ki bu daimi bir eğitimin ücretidir ve sonradan yeni eğitimleri alabilmek için ayrıca ücret ödemeniz gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ek olarak bu eğitimi alanlar Teknoway teknik servisi ile bağlantı kurarak fikir alabilme ve anakart tamiri gibi zor işlemlerde ücretsiz kargo ile genel merkezimize tamir yaptırabilme gibi avantajlara da sahip olabiliyorlar. Elektrikli scooter tamiri eğitimi bir iş yatırımı olarak düşünülmelidir ve kısa vadede kendisini amorti edeceğine emin olabilirsiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi işçilik gerektiren tamir süreçlerinde yedek parça fiyatları daha düşük olmaktadır ve parça değişimi odaklı çalışan yerlere göre daha düşük fiyatlar çıkarılmaktadır. Ayrıca daha düşük fiyatlar çıkarılmasına rağmen daha yüksek oranda karlar elde edilebilmektedir. Teknoway bayilik paketleri kapsamında uygun fiyatlı yedek parça tedariği de bu noktada önem taşımaktadır. Teknoway bayileri elektrikli scooter’ların ihtiyaç duyabilecekleri tüm yedek parçaları piyasadaki en düşük fiyattan çok daha uyguna edinebilmektedir.

Teknoway bayisi olmak ve elektrikli scooter tamiri eğitimi almak için teknoway.com.tr/bayilik sayfamızdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!