iPhone 11 Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 11'in Arka Tasarımı Cam mı?

iPhone 11 Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Arka Cam Değişimi Fiyatı

Apple, iPhone 8 itibariyle cam yapmaya başladığı arka panelleri estetik açıdan kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topladı. Ancak camın kırılgan bir malzeme olması, bundan böyle telefonların arka kapaklarını düşmelere ve sert darbelere karşı hassas hale getirdi.

TEKNOWAY olarak iPhone kullanıcılarından iPhone’nun yere düşmesi, aldığı sert bir darbe, zemine çarpması, üzerine baskı uygulanması, batarya şişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı arka camlarında meydana gelen hasarlarla sıkça karşılaşıyoruz. Akıllı telefon ekranları cam olduğundan onarılamadığı gibi arka kapakları da cam olduğu için herhangi bir onarım şansı yoktur. iPhone 11 arka camı kırıldı şikayetiyle teknik servise götürdüğünüz cihazınız için tek tamir yolu iPhone 11 arka cam değişimi yaptırmaktır.

16 yıldır Kadıköy’de teknik servis hizmeti veren TEKNOWAY olarak iPhone 11 arka cam değişimi işlemini  orijinal kalitede yedek parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 11 arka cam değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

iPhone 11 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 arka camı kırıldı, çatladı gibi hasarlar karşısında vakit kaybetmeden uzman bir teknik servisi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü cihazın arka cam tamiri yapılmadığında kullanmaya devam ettiğiniz arka camı kırık iPhone cihazda cam parçaları birbirinden ayrılır. Bu da telefonunuzda başka hasarlara neden olabileceği gibi size de zarar verebilir. Diğer taraftan iPhone yere düşerse kırık camların etrafa saçılarak bulunduğunuz yere de zarar verebileceğini hesaba katın.

iPhone arka kapak değişimi malzemenin cam olması sebebiyle iPhone’ların en özenli yapılması gereken tamir işlemlerinden biridir. Üstelik telefonun estetik görünümüyle ilgili en önemli parça olduğunu söyleyebiliriz. iPhone arka cam tamir işlemi mutlaka deneyimli bir firmada alanında eğitimli uzman biri tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde yeni takılan cam orijinali gibi güzel durmamaktadır.

TEKNOWAY’de tüm iPhone arka cam değişimleri, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından ileri teknoloji makinelerle yapılmaktadır.

iPhone 11 arka cam değişimi işlemi şu şekilde yapılmaktadır.

  • İlk adımda iPhone’u tutan vidalar çok dikkatli bir şekilde sökülerek cihaz parçalarınaa ayrılır.
  • Ön panel dikkatle çıkarılır. Bu işlem sırasında en önemli nokta bağlantılara dikkat etmektir. Yapılacak herhangi bir hata telefonda başka sorunlara yol açabilir.
  • Ön paneli çıkarılan iPhone’un arka kısmındaki hasarlı cam özel araçlar yardımıyla ısıtılır. Yeterli ısıya ulaşıldığında ve yapıştırıcı gevşediğinde arka cam sökülür.
  • Arka cam çıkarıldıktan sonra telefonun içi ufak bir fırça yardımı ile hazır açılmışken temizlenebilir.
  • Temizlikten sonra cihaza yepyeni ve sıfır bir arka cam dikkatlice yerleştirilir.
  • Cihaz orijinal haline getirilir ve vidalarla tüm parçaları birbirine sabitlenir.

Arka Cam Değişimi Sonrası

iPhone arka cam değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 11 arka cam değişimi cihazın hafızasında bulunan hiçbir veriyi silmez. Cihaz işlem sırasında sıfırlanmaz. süreçlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve telefon sıfırlanmaz. iPhone arka cam kalite ve dayanıklılık olarak telefonunuzu ilk aldığınız günkü görüntüsüne döner. Onarımın ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir, sorularınızı bize iletebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Şu bir gerçek ki her servis iPhone 11 arka cam değişimi yapmaz, bunun yerine kasa değişimi yapmak isterler. Çünkü arka cam değişimi biraz zahmetlidir. Fakat kasa değişimi işlemi hem daha kolay ama buna rağmen daha pahalıdır. Oysa iPhone arka cam değişim fiyatları daha uygundur

TEKNOWAY olarak her anlamda müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu amaçla yola çıkarak müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak işlemi en uygun maliyetle sunuyoruz.

TEKNOWAY’de tüm iPhone modellerinin arka kapak ve arka cam değişimini yapıyoruz.

Iphone 11 Arka Cam Değişimi Fiyatıı

iPhone Arka Cam Garantisi

Kullanıcıların iPhone telefonlarının arka camları hasar aldığında en merak ettikleri konu iPhone arka cam kırılması garanti ve değişim ücretleri oluyor. Apple iPhone arka cam kırılması garanti kapsamında değildir. Apple‘ın politikalarına göre kullanım kaynaklı hiçbir hasar garanti kapsamına girmemektedir. Bu sebeple iPhone cam kırılması da garantiye girmediği için değişim ücretini sizin karşılamanız gerekmektedir.

Ancak bilindiği üzere Apple teknik servislerindeki cam yenileme işlemleri son derece yüksek meblağlardadır. Bunun yerine TEKNOWAY gibi deneyimli ve uzman teknik servislerde aynı işlemi aynı ürün kalitesiyle (OEM) çok daha uygun maliyetle aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone 11 Arka Cam Değişimi Ne Kadar?

iPhone 11 serisi arka cam değişimi fiyatı 499 TL-599 TL arasındadır. Yaklaşık 1 saat süren iPhone 11 arka cam değişimi için cihazınızı İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarulaşır ulaşmaz aynı gün arka cam değişimi yapılmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!