iPhone 7 Arka Kapak Değişimi

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi

iPhone 7 arka kapağı düşme, ezilme, çizilme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, batarya şişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı hasar görebilmektedir. Arka kapaktaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür. iPhone 7 arka kapağı çizildi, iPhone 7 arka kapak çatladı, iPhone 7 arka kapak eğildi gibi şikayetlerle teknik servise götürdüğünüz telefonunuz için tek çözüm iPhone 7 arka kapak değişimi işlemidir. iPhone 7 arka kapak değişimi renk değişimi ve zamanla kapağın renginin solması ya da eskimesi sonucu da kullanıcılar tarafından talep edilebilmektedir.

17 yıllık teknik servis deneyimiyle Kadıköy’de hizmet veren TEKNOWAY olarak iPhone 7 arka kapak değişimi ve iPhone 7 Plus arka kapak değişimi işlemlerini A kalite yedek parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 7 arka kapak değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır?

TEKNOWAY’de tüm iPhone 7 arka kapak değişimleri, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji makinelerle yapılmaktadır.

Arka kapak değişimi işleminin adımları şu şekildedir. İlk olarak telefonu tutan vidalar çok dikkatli bir şekilde sökülerek cihaz parçalara ayrılır. Ardından ön panel de titizlikle çıkarılır. Bu işlemi yaparken en önemlisi bağlantılara dikkat etmektir. Yapılacak hatalar telefonda başka arızalara sebep olabilir. Ön paneli çıkarılan telefonun arka kısmındaki hasarlı cam özel araçlar yardımıyla ısıtılır. Yeterli ısıya ulaşıldığında ve yapıştırıcı gevşediğinde arka cam sökülür. Arka kapakçıkarıldıktan sonra telefonun içi ufak bir fırça yardımı ile hazır açılmışken temizlenebilir. Temizlikten sonra cihaza yepyeni ve sıfır bir arka cam dikkatlice yerleştirilir. Cihaz ilk haline getirilir ve vidalarla tüm parçaları birbirine sabitlenir.

TEKNOWAY olarak iPhone 7 arka kapak değişimini A kalite yedek parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren arka kapak değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Yaklaşık 1 saat süren iPhone 7 arka kapak değişimi için cihazınızı İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAYe gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi Sonrası

iPhone 7 arka kapak değişimi sonrası cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir sorun görmeniz durumunda bunu teknik servisimize iletme hakkına sahipsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir. Değişimin ardından arka kapak görüntüsünün ve kalitesinin telefonunuzu ilk aldığınız günden farkı olmaz.

iPhone 7 arka kapak değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 7 arka kapak değişimi süreçlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve telefon sıfırlanmaz.

TEKNOWAY olarak her anlamda müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu amaçla yola çıkarak müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak işlemi en uygun maliyetle sunuyoruz.

TEKNOWAY’de tüm iPhone modellerinin arka kapak ve arka cam değişimini yapıyoruz.

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi Ne Kadar?

Apple teknik servislerindeki arka kapak yenileme işlemleri oldukça pahalı olmaktadır. Bunun yerine TEKNOWAY gibi deneyimli ve uzman teknik servislerde aynı işlemi aynı ürün kalitesiyle (OEM) çok daha uygun maliyetle aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Iphone 7 Arka Kapak Değişimi

iPhone Arka Kapak Değişimi Garanti Şartları

Arka kapak değişimi işlemini ancak cihazınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servislerde ücret ödemeden yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır. Yani sadece üretim kaynaklı sorunlar karşısında arka kapak değişimi garanti kapsamında olabilir.

Apple firmasının garanti şartlarına göre ise kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır. Çoğu kullanıcı arka kapak değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı arka cam değişimi arayışına girmektedir. Bu hususta genellikle tercih edilen TEKNOWAY gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Birçok akıllı telefon sahibi, TEKNOWAY gibi üçüncü parti telefon onarımları yapan servislerde daha uygun fiyatlara arka kapak değişimi yaptırarak tasarruf yapmayı tercih etmektedirler.

Bu gönderiyi paylaş