iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Ön Cam Değişimi

Cep Market olarak 15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimimizle iPhone 11 cam değişimi işlemini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde tamamlamaktayız. iPhone 11 ön cam değişimi sonrası telefonunuzun performansı ve görüntüsü ilk aldığınız günü aratmayacak kadar başarılıdır.

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Toza ve suya karşı dayanıklı yapıya sahip iPhone 11 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.1 inç büyüklüğündeki Liquid Retina ekranın,  (HD+) 828×1792 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın görüntü oranı ise 19.5:9.

iPhone 11’inizin camında düşme, darbe, ezilme, batarya şişmesi ve aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme gibi sebeplerle meydana gelen çizik, çatlak veya kırık hasarlarında Cep Market’e onarım işlemi için cihazınızı getirebilirsiniz.

Cep Market’e ön cam değişimi için ulaştırdığınız iPhone cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu, ekranda mı camda mı hasar olduğunun ve bu hasarın nasıl giderileceğinin belirlenmesi için yapılan bir işlemdir. Çünkü ekranın üzerinde gördüğünüz her hasar iç ekrana zarar vermeyebilir, hasar sadece ön camda olabilir. Bu durumda ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Örnek vermek gerekirse sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilirken, ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi gerekebilmektedir. Bu arada eğer sadece iPhone 11 ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, cebiniz daha az yorulacak diyebiliriz. Çünkü iPhone 11 ön cam değişimi iPhone 11 ekran değişimine kıyasla çok daha düşük maliyetlidir. Sadece bazı durumlarda hasar büyükse iPhone ekran değişimi yapmak durumunda kalınır.

İç ekranı ve ön camı birbirine yapışık halde olan iPhone 11’de, ekranın dış tarafındaki cam kırıldığı takdirde ekrandan makineler yardımıyla ayrılır. Ardından yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Cep Market’te gelen iPhone 11 ön cam değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi gibi profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kargo ile iPhone Ön Cam Yaptırmak

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 11 Ön Cam Değişimi

iPhone 11 ön camında çizik, çatlama veya kırılma meydana gelmişse vakit kaybetmeden cam değişimi yaptırmayı ihmal etmeyin. iPhone 11 ön cam değişimi yaptırmak için Apple yetkili servisine gitmeyi düşünebilirsiniz. Fakat Apple yetkili servisleri sadece ön cam değişimi hizmeti vermezler, bunun yerine ön cam ile birlikte ekran değişimi de yaparlar. Ön camı hasarlı iPhone 11’inizin onarımı böylelikle maalesef pahalıya gelir. Bunun yerine Cep Market gibi alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste çok daha uygun fiyatlara hem de sadece ön cam değişimi ile iPhone 11 serisi telefonunuzu orijinal görünümüne kavuşturabilirsiniz. Cep Market’te hem kaliteli hem de hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple yetkili servislerinden çok daha düşüktür.

iPhone 11 ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelme imkanınız yoksa cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme kodumuzu kullanmanız gerekiyor. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi 1 iş günüdür.

iPhone 11 Ön Cam değişimi Sonrası

Cam değişiminin en iyi taraflarından biri cihazınızı kendi orijinal ekranı kullanmaya devam etmenizdir. iPhone 11 ön cam değişimi işleminde cihazınızda kayıtlı olan mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi veriler silinmez ve cihazınız sıfırlanmaz. Cep Market’te iPhone 11 ön cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır. Cihazın dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz. Aynı zamanda telefonunuzun kozmetik görünümünde de cam değişimi yapıldığı anlaşılmamaktadır.

iPhone 11 ön cam değişiminin telefonunuzun ekranına da herhangi bir zararı olmaz. Fakat telefonunuza düşük kalite veya kalın cam taktığınız takdirde ekranın hem görüntüsünde hem de dokunmatik panelinde sorun yaşarsınız. Cep Market’teki ön cam değişiminde yan sanayi cam kullanılmaz, tüm yedek parçalar orijinaldir. iPhone ön cam değişimi sonrasında cihazınızı orijinalinden farksız olarak teslim almanın keyfini yaşarsanız.

iPhone 11 Ön Cam Ekran Değişimi | iPhone Tamiri Kadıköy 

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 160 TL
iPhone 6 Plus 180 TL
iPhone 6s 190 TL
iPhone 6s Plus 200 TL
iPhone 7 Cam 220 TL
iPhone 7 Plus 250 TL
iPhone 8 300 TL
iPhone 8 Plus 350 TL
iPhone X 600 TL
iPhone XS 600 TL
iPhone XS Max 800 TL
iPhone SE 129 TL
iPhone XR 700 TL
iPhone 4 149 TL
iPhone 4s 149 TL
iPhone 5 150 TL
iPhone 5c 150 TL
iPhone 5s 150 TL
iPhone 11 800 TL
iPhone 11 Pro 850 TL
iPhone 11 Pro Max 900 TL
iPhone 12 Mini 1500 TL
iPhone 12 1500 TL
iPhone 12 Pro 1500 TL
iPhone 12 Pro Max 1500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir