iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Ön Cam Değişimi

Cep Market olarak 15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimimizle iPhone 11 cam değişimi işlemini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde tamamlamaktayız. iPhone 11 ön cam değişimi sonrası telefonunuzun performansı ve görüntüsü ilk aldığınız günü aratmayacak kadar başarılıdır.

iPhone 11 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Toza ve suya karşı dayanıklı yapıya sahip iPhone 11 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.1 inç büyüklüğündeki Liquid Retina ekranın,  (HD+) 828×1792 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın görüntü oranı ise 19.5:9.

iPhone 11’inizin camında düşme, darbe, ezilme, batarya şişmesi ve aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme gibi sebeplerle meydana gelen çizik, çatlak veya kırık hasarlarında Cep Market’e onarım işlemi için cihazınızı getirebilirsiniz.

Cep Market’e ön cam değişimi için ulaştırdığınız iPhone cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu, ekranda mı camda mı hasar olduğunun ve bu hasarın nasıl giderileceğinin belirlenmesi için yapılan bir işlemdir. Çünkü ekranın üzerinde gördüğünüz her hasar iç ekrana zarar vermeyebilir, hasar sadece ön camda olabilir. Bu durumda ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Örnek vermek gerekirse sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilirken, ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi gerekebilmektedir. Bu arada eğer sadece iPhone 11 ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, cebiniz daha az yorulacak diyebiliriz. Çünkü iPhone 11 ön cam değişimi iPhone 11 ekran değişimine kıyasla çok daha düşük maliyetlidir. Sadece bazı durumlarda hasar büyükse iPhone ekran değişimi yapmak durumunda kalınır.

İç ekranı ve ön camı birbirine yapışık halde olan iPhone 11’de, ekranın dış tarafındaki cam kırıldığı takdirde ekrandan makineler yardımıyla ayrılır. Ardından yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Cep Market’te gelen iPhone 11 ön cam değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi gibi profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kargo ile iPhone Ön Cam Yaptırmak

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 11 Ön Cam Değişimi

iPhone 11 ön camında çizik, çatlama veya kırılma meydana gelmişse vakit kaybetmeden cam değişimi yaptırmayı ihmal etmeyin. iPhone 11 ön cam değişimi yaptırmak için Apple yetkili servisine gitmeyi düşünebilirsiniz. Fakat Apple yetkili servisleri sadece ön cam değişimi hizmeti vermezler, bunun yerine ön cam ile birlikte ekran değişimi de yaparlar. Ön camı hasarlı iPhone 11’inizin onarımı böylelikle maalesef pahalıya gelir. Bunun yerine Cep Market gibi alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste çok daha uygun fiyatlara hem de sadece ön cam değişimi ile iPhone 11 serisi telefonunuzu orijinal görünümüne kavuşturabilirsiniz. Cep Market’te hem kaliteli hem de hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple yetkili servislerinden çok daha düşüktür.

iPhone 11 ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelme imkanınız yoksa cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanmanız gerekiyor. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi 1 iş günüdür.

iPhone 11 Ön Cam değişimi Sonrası

Cam değişiminin en iyi taraflarından biri cihazınızı kendi orijinal ekranı kullanmaya devam etmenizdir. iPhone 11 ön cam değişimi işleminde cihazınızda kayıtlı olan mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi veriler silinmez ve cihazınız sıfırlanmaz. Cep Market’te iPhone 11 ön cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır. Cihazın dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz. Aynı zamanda telefonunuzun kozmetik görünümünde de cam değişimi yapıldığı anlaşılmamaktadır.

iPhone 11 ön cam değişiminin telefonunuzun ekranına da herhangi bir zararı olmaz. Fakat telefonunuza düşük kalite veya kalın cam taktığınız takdirde ekranın hem görüntüsünde hem de dokunmatik panelinde sorun yaşarsınız. Cep Market’teki ön cam değişiminde yan sanayi cam kullanılmaz, tüm yedek parçalar orijinaldir. iPhone ön cam değişimi sonrasında cihazınızı orijinalinden farksız olarak teslim almanın keyfini yaşarsanız.

iPhone 11 Ön Cam Ekran Değişimi | iPhone Tamiri Kadıköy 

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6160 TL
iPhone 6 Plus180 TL
iPhone 6s190 TL
iPhone 6s Plus200 TL
iPhone 7 Cam220 TL
iPhone 7 Plus250 TL
iPhone 8300 TL
iPhone 8 Plus350 TL
iPhone X600 TL
iPhone XS600 TL
iPhone XS Max800 TL
iPhone SE129 TL
iPhone XR700 TL
iPhone 4149 TL
iPhone 4s149 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 11800 TL
iPhone 11 Pro850 TL
iPhone 11 Pro Max900 TL
iPhone 12 Mini1500 TL
iPhone 121500 TL
iPhone 12 Pro1500 TL
iPhone 12 Pro Max1500 TL

Bu gönderiyi paylaş