KUGOO G2 PRO Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

KUGOO G2 PRO Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

KUGOO G2 PRO elektrikli scooter tamiri servisi ihtiyacınız mı var? Elektrikli scooter’ınızı henüz yeni almışsanız bir süre boyunca bu konuda bir ihtiyacınızın olmayacağı kesin ancak bir süre sonra en azından balata değişimi gibi işlemler için yetkili servis ihtiyacı doğacaktır. KUGOO G2 PRO özellikle dünya genelinde satışta olan birçok standart elektrikli scooter’ın zayıf yanları düşünülerek geliştirilmiş bir model. Yani bir elektrikli scooter’ı nasıl daha iyi geliştirebiliriz diye oturup ürün geliştirince KUGOO G2 PRO gibi başarılı bir model ortaya çıkıyor. Hatta KUGOO G2 PRO için en sağlam ve en dayanıklı elektrikli scooter desek hata etmemiş oluruz. Gövde özellikle dayanıklı olması için özel olarak geliştirilmiş; zaten bunu ürüne baktığınızda bile oldukça kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun dışına özel tasarlanan amortisörler, bozuk yollara uygun off-road ve 10 inç büyüklüğündeki tekerlekler, yerden yükseklik, ekstra güce sahip aydınlatma ve yan aydınlatma şeridi gibi detaylar KUGOO G2 PRO’yu kolaylıkla benzerlerinden ayırıyor. Elbette KUGOO G2 PRO motor gücü tüm bu ayrıntılara yakışır şekilde ve 800W seviyesinde. KUGOO G2 PRO en yüksek hız kaç km veya en fazla kaç kilometreyle gidiyor sorularının cevabı da 50 km/s gibi oldukça başarılı bir değer.

KUGOO G2 PRO’nun özel tasarlanan amortisörleri bozuk yolların titreşimini en az şekilde gidona ve size aktarıyor. Firma tarafından belirtilenlere göre bu amortisör tasarımı elektrikli scooter’ın bakım ihtiyaçlarını da azaltıyor. Doğru bir yaklaşım olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli bozuk yollarda kullanılan elektrikli scooter’ların titreşim sebebiyle bazı kablolarında oynamalar, bazı vida, somun, cıvatalarda gevşemeler veya düşmeler, elektriksel veya mekanik problemler daha kolay bir şekilde ortaya çıkıyor. KUGOO G2 PRO böylelikle bu sebeplerden doğacak servis ihtiyacını en aza indiriyor. Ancak yine de belirli zamanlarda yapılması gereken balata değişimi, lastik basıncı ayarı, tekerlek diş derinliği kontrolü, fren ayarı, bazı mekanik aksamların yağlanması, motor temizliği gibi aşamalarda teknik servis ihtiyacı şart. İstenmeyen kaza, çarpma, darbe alma, sıvı teması gibi plan dışı gelişmelerde de teknik servis ile iletişime geçerek elektrikli scooter’ı kontrol ettirmeniz büyük bir önem taşıyor. Bazı kullanıcılar alçak kaldırımlardan inerek elektrikli scooter’ın altını vurabiliyor veya görmeden bir engel üzerinden geçerken altını çarpabiliyor. Böyle durumlarda elektrikli scooter’da birçok arızaya kapı açmış olabilirsiniz ve hızlı şekilde teknik servis kontrolü yaptırmanızı önemle belirtmek isteriz.

Kugoo G2 Pro Tamiri Servisi

KUGOO Scooter Servisi İstanbul

Teknoway olarak KUGOO scooter servisi olarak İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde hizmet vermekteyiz. KUGOO elektrikli scooter periyodik bakım işlemlerinde öncelikle batarya testi yapılmakta ve voltajın ne derece düzgün sağlandığı tespit edilmektedir. Her şey yolundaysa elektronik diğer tüm aksamların kontrolleri yapılarak mekanik kısımların incelenmesine başlanmaktadır. Teknoway Kadıköy’de elektrikli scooter yetkili servisi olarak hizmet vermektedir ve genelde biz her 1000 km’de teknik servis ziyareti yapılması gerektiğini öneriyoruz. Eriyen fren balatalarının vaktinde değişimi önemlidir çünkü KUGOO elektrikli scooter fren sıkınca ses geliyor gibi sorunlarda kaliperin diski eritmesi sonucu daha büyük masraflar ortaya çıkabilmektedir. Teknik servis yetkilimiz size fren balatası henüz bitmemiş olsa bile ne kadar zaman sonra tekrar uğramanız gerektiği konusunda bilgilendirme yapacaktır. Elektrikli scooter’larla ilgili en hayati noktalardan biri sıvı temasından korunmaktır. Teknoway’de KUGOO scooter periyodik bakımı işlemlerinde özellikle cihazların alttan su alıp almadığı kontrol edilmektedir. Birçok servis merkezinin aksine arıza tespiti veya olası onarım gibi çalışmalarda tüm elektrikli scooter modellerini yalıtım yaparak ve sıvı teması olmayacak şekilde geri kapatıyoruz.

Değişim Yerine Tamir

KUGOO elektrikli scooter batarya arızası pil tamiri veya anakart bozuldu ise onarımı gibi işlemler elbette teknik servisimizde yapılabilmektedir. Teknoway doğrudan parça değişimi önermek yerine tamir yoluna giderek daha ekonomik fiyatlar karşınıza çıkarmakta ve tüm işlemleri garantili olarak gerçekleştirmektedir. Özellikle sıvı teması gibi durumların yol açacağı sorunlar hemen fark edilememekte ve zamanla ortaya çıkmaktadır. KUGOO elektrikli scooter batarya fiyatları oldukça yüksek olduğundan ve diğer tüm elektrikli scooter’larda da aynı durum korunduğundan servisimizde elektrikli scooter batarya pil tamiri hizmeti de verilmeye başlandı. Teknoway’de ayrıca KUGOO G2 PRO orijinal ve yan sanayi LED far, fren teli, fren kolu, gaz kolu, korna, park ayağı, dashboard ekran, stop lambası gibi yedek parçaları bulabilir, lastik hava basınç pompası, scooter çantası, su geçirmez branda, taşıma askısı gibi aksesuarları inceleyebilirsiniz. Teknoway ayrıca elektrikli scooter modelleri için kendi geliştirdiği Teknoway markalı dolgu lastiklerin satışını gerçekleştirmektedir. Yüzde 100 yerli üretim ve Türkiye şartlarına uygun şekilde geliştirilen 10 inç Teknoway dolgu lastiklerle daha sorunsuz bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz.

KUGOO G2 PRO Elektrikli Scooter Tamiri

Normal şartlarda elektrikli scooter’ların arıza yapmaması gerekir ancak KUGOO G2 PRO ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız ücretsiz arıza tespiti için Kadıköy’deki mağazamız Teknoway’e getirebilirsiniz. Moto-kurye ile elektrikli scooter tamiri hizmetimiz ile dilerseniz elektrikli scooter’ınızı adresinizden alabilir ve onarımı tamamlandığında yine adresinize geri bırakabiliriz. Teknik servis merkezimize şikayeti belirtilerek gönderilen elektrikli scooter’larda öncelikle söylediğimiz gibi pil analizi ve anakart kontrolü yapılmaktadır. Elektrikli scooter’ınızın herhangi bir teknik müdahale geçmişinin olup olmadığı, nasıl bozulduğu gibi verileri de sizden cihaz teslimi sırasında alıyor ve nokta atışı arıza tespiti gerçekleştiriyoruz. Teknoway İstanbul’un elektrikli scooter tamiri olarak en bilinen ve kullanıcı yorumları en yüksek teknik servisidir. Mağazamızda KUGOO G2 PRO elektrikli scooter tamiri ile ilişkili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilerseniz satışa sunduğumuz ikinci el garantili elektrikli scooter modelleri arasından uygun ödeme koşulları ile takas yoluna gidebilirsiniz. KUGOO elektrikli scooter tamiri servisi Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında yer almaktadır.

Aynı Gün Tamir ve Ücretsiz Arıza Tespiti

Mağazamız KUGOO markalı elektrikli scooter’lar için aynı gün tamir ve ücretsiz arıza tespiti hizmeti vermektedir. İstanbul dışında olsanız bile bize WhatsApp KUGOO çağrı merkezi numarası üzerinden ulaşarak tahmini bir arıza tespiti ve onarım maliyeti bilgisi alabilirsiniz. Teknoway teknik donanımları ve deneyimli teknisyenleri ile elektrikli scooter’lardaki tüm tamir işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bugüne kadar yüzlerce anakart entegre değişimi gibi işlemi gerçekleştirerek birçok elektrikli scooter kullanıcısının tahmininden çok daha düşük fiyatlara onarım ihtiyacını karşıladık. Mağazamıza getirilen ürünlerin periyodik bakım ve parça değişimi gibi ihtiyaçları aynı gün bir saat içerisinde karşılanmaktadır ancak KUGOO G2 PRO anakart tamiri veya motor arızası onarımı gibi daha kapsamlı işçilik gerektiren durumlarda süre birkaç güne çıkabilmektedir. Yine de aynı gün içerisinde cihazın kontrollerini yaparak bozulma sebebi, onarımda kullanılacak malzemeler ve işçilik ücreti konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Onayınız doğrultusunda aynı gün tamir hizmeti alabilir ödemenizi kredi kartına taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway KUGOO elektrikli scooter servisi olarak hizmet vermektedir ve aynı zamanda satışa sunulan birçok yeni ve ikinci el KUGOO elektrikli scooter modellerini de mağazamızdan inceleyerek ve test sürüşü yaparak satın alabilme ayrıcalığını sunmaktayız. KUGOO elektrikli scooter yedek parçaları, aksesuarları gibi ihtiyaçlarınız için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

 

Bu gönderiyi paylaş