TEKNOWAY Scooter Lastiği

Elektrikli Scooter Servis Anadolu Yakası

TEKNOWAY Scooter Lastiği

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY olarak elektrikli scooter tamiri alanında sahip olduğumuz yüksek başarı grafiği bizi müşterilerimiz tarafından en fazla tavsiye edilen elektrikli scooter teknik servisi konumuna getirdi. Müşterilerimizi lastik eskimesi, lastik aşınması veya lastik patlaması gibi olumsuzlukların sıklıkla mağdur durumda bırakabildiğine birçok defa şahit olduk. Bu noktada müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi bir adım daha ileriye taşıyarak TEKNOWAY scooter lastiği ile müşterilerimizi buluşturmaya karar verdik.

En İyi Scooter Lastiği

Elektrikli scooter’lara olan rağbetin günden güne artmasıyla, yeniçağın popüler araçlarıyla ilgili elektrikli scooter lastik konusu en fazla önemsenen ve araştırılanlar arasına girdi. Bunda son birkaç yılda alınan scooter lastiklerinin eskimeye başlamasıyla yenilenme ihtiyacının ortaya çıkmasının da etkili olduğunu söyleyebiliriz.

En iyi lastik TEKNOWAY lastiği olmalı prensibiyle çıktığımız yolda scooter kullanıcılarından edindiğimiz geri bildirimler bize ışık tuttu. Kullanıcıların scooter lastiğinden beklentilerini karşılamayı hedefleyerek en iyi scooter lastiğinde sahip olması gerekenleri TEKNOWAY scooter lastiği özellikleri altında topladık.

En Dayanıklı Scooter Lastiği

İki ya da dört tekerlekli, motorlu veya motorsuz hangi araç olursa olsun her kullanıcı dayanıklı lastikler ile yola çıkmak ister. Bulunduğumuz her faaliyet koluna verdiğimiz önemin en büyük göstergesi olarak TEKNOWAY lastiklerinin üretiminde de kaliteli malzeme kullanmayı ilk sıraya koyduk. TEKNOWAY scooter lastiği üretimi sırasında kullanılan özel üretim hamur ve materyaller kullanıcıların bir lastikten en çok beklentisi olan uzun süre dayanıklılık özelliğini karşılayacak nitelikte. Her türlü yol şartlarına dayanıklı ve uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz TEKNOWAY lastiklerimizde yırtılma veya parçalanma riskini en aza indirgedik. Öte yandan lastik seçiminde önemli kriterlerden biri sayılan kolay montaj özelliği TEKNOWAY scooter lastiklerinin en önemli avantajlarından biridir.

Scooter Dolgu Lastik 2
Teknoway Scooter Lastiği

En Sağlam Scooter Lastiği

Sağlam scooter lastiği kullanmak elbette her scooter kullanıcısının öncelikli olarak dikkat etmesi gereken kriterlerin başında geliyor. Scooter lastiklerinde sağlamlık arayışınıza cevap en iyi cevap verecek olan dolgu lastiklerdir. En sağlam dolgu lastik hangisi sorusuna cevap olarak rahatlıkla TEKNOWAY dolgu lastik diyebiliriz.

Elektrikli scooter’larda güvenli olarak gidebilmenin önceliklerinden biri olan sağlam scooter lastiği için kauçuk lastik kullanımına dikkat etmek gerekiyor. TEKNOWAY scooter lastiğin ana maddesi, sağlam scooter lastiği için en kaliteli malzeme olan kauçuktur.  Bazı teknik servisler düşük kaliteli fakat sert dolgu lastikleri kauçuk olarak kullanıcılara önerebilmekteler. En sağlam scooter lastiği ancak yüzde 100 kauçuk lastik olarak satılanlardır. Ancak aslında hiçbir ürün %100 kauçuk lastik olarak üretilmez; çünkü her lastik üretiminin içeriğinde belirli düzeyde petrol bileşikleri de kullanılmak zorundadır.

Kaliteli scooter lastikleri sağlamlık konusunda önemli bir kriter olsa da özenli kullanılmadıkları takdirde tek başına yeterli olmazlar. Bu sebeple elektrikli scooter kullanıcılarının bozuk ve taşlı yollardan mümkün olduğunca kaçınmaları gerekmektedir. Ani kalkışlar yapmamaları, fren ve gazı çok sert bir şekilde kullanmamaya özen göstermeleri gerekir.

Seyir halinde virajlara kontrolsüz girmek de lastiklerin yıpranmasına neden olacak diğer bir faktördür. Scooter kullanımında maksimum fayda, özenli ve dikkatli scooter kullanımına ek olarak en az lastik aşınması ile sağlanabilir. Bu gibi faktörlere dikkat ederek scooter ile daha uzun yol gitme, scooter menzilini uzatma ve scooter’ı daha uzun kullanma avantajlarını elde edebilirsiniz.

Garantili Scooter Lastiği

Her tüketici gibi scooter kullanıcıları da satın aldıkları scooter lastikleri garanti kapsamında mı diye merak ederler. Teknik servisimizde elektrikli scooter’da lastik patlaması garanti kapsamında mı, scooter’larda lastik garantiye girer mi, tekerlekler garanti dışında mı gibi sorularla oldukça sık karşılaşmaktayız. TEKNOWAY scooter lastikleri üretildikleri özel hamur ve materyaller sayesinde uzun ömürlü scooter lastiği özelliğine sahiptir. Lastiklerimizin dolgu tekerlek kategorisinde olmaları TEKNOWAY scooter lastiği kullanıcılarının scooter lastik aşınması, scooter lastik patlaması gibi hasarlarla karşılaşma olasılığını en aza düşürmektedir.

Çok düşük bir ihtimal dahilinde bile olsa TEKNOWAY scooter lastiği ile ilgili karşılaştığınız sorun eğer lastikten kaynaklanan fabrikasyon bir hata yüzünden ise garanti kapsamına girer. Bu olumsuz durumun ve müşteri mağduriyetinin telafisi için lastik değişimi sağlanarak sorun çözüme kavuşturulur. İstanbul dışındaki müşterilerimize ücretsiz kargo avantajıyla scooter lastik tamiri ve tekerlek değişimi hizmeti de sunmaktayız.

Elektrikli Scooter Dolgu Lastik2
Teknoway Scooter Lastiği

En İyi Dolgu Scooter Lastiği

TEKNOWAY lastikleri, en iyi scooter dolgu lastiği klasmanına girebilecek özelliklerle kullanıcılarını karşılıyor. Malzeme ve üretim kalitesinin sağladığı dayanıklı ve sağlam TEKNOWAY scooter lastikleri kullanıcılarını hızlı aşınma ve patlamalardan kurtarırken, minimum bakım ihtiyacı duyuyor. Alışılagelmiş scooter tekerlekleri olan şişme scooter lastikleri ile kıyaslandığında birçok avantajı olan dolgu lastikler sayesinde scooter lastiği soğuktan iner mi, scooter hava kaçırıyor, scooter tekerleği şişirdikten sonra iniyor, scooter’ın tekerleğinden ses geliyor, lastiklerin yanakları çok ısınıyor, scooter’a binince lastik çok iniyor gibi şikayetleri yaşama ihtimaliniz neredeyse sıfıra iniyor. Buna bağlı olarak TEKNOWAY dolgu scooter lastiğinin sağladığı avantajlar sayesinde kullanıcıları scooter lastik değiştirme maliyeti veya scooter lastik yama yaptırma fiyatları ödemekten de kurtarmış oluyor.

Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek Hangisi?

Scooter lastik tavsiyesi veya scooter lastik değişimi için mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize TEKNOWAY dolgu lastik takma işlemini tavsiye ediyoruz. Elektrikli scooter enbiyi dolgu tekerlek hangisi sorusuyla gelen dolgu lastik kullanmamış ve scooter dolgu lastiğinin avantajları hakkında fikir sahibi olmayan müşterilerimize TEKNOWAY dolgu lastik performansı ve TEKNOWAY dolgu lastik fiyatları hakkında bilgi veriyoruz.

Kullanıcıların scooter lastiğinin sağlam olması dışında yüksek hız yapabilen dolgu lastik , menzil artıran dolgu lastik veya daha az batarya harcayan dolgu lastik benzeri beklentileri de olmaktadır. Elektrikli scooter hakkında yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmayan bazı teknik servislerde yapılan lastik değişimi işlemleri sonrasında scooter daha az yol gidiyor, scooter lastik değişimi sonrası hızlanma sorunu, scooter’dan lastik değişimi sonrası ses geliyor, scooter yeni lastikten sonra daha yavaş gidiyor, menzil azaldı, şarj süresi sorunu, scooter uyarı sesi veriyor şeklinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

16 yıllık teknik servis deneyimine ek olarak scooter tamiri ve dolgu tekerlek konusunda edindiğimiz bilgi birikimi ışığında ürettiğimiz TEKNOWAY scooter dolgu lastikleri ile tanışmanız için siz müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz. Teknik servisimizde yüksek işçilik kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi ile aynı gün lastik değişimi yapılmaktadır. TEKNOWAY dolgu lastikleri ve fiaytalrı konusunda bilgi almak için 0 (537) 958 02 02 no’lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş