Telefon Tamircisi İstanbul Yakınında

Cep Telefonu Tamir Kursu

Telefon Tamircisi İstanbul Yakınında

Telefon Tamircisi İstanbul Yakınında

Akıllı telefon markaları her geçen gün model çeşitliliğini ve beraberinde teknolojilerini geliştirseler de kullanım hatası veya dış kaynaklı herhangi bir sebep yüzünden cihazlar hasar alabilmektedir. Her kullanıcının adeta sağ kolu veya özel asistanı haline gelen akıllı telefonlarda meydana gelen herhangi bir arıza nedeniyle telefonların kullanılmaz hale gelmesi, hayatlarını olumsuz anlamda etkilemektedir. Böyle durumlarda genellikle kullanıcılar telefonlarını teknik servise götürdüklerinde günlerce telefonlarından ayrı kalacaklarını düşünürler. Bu sebeple de teknik servise gitme ve dolayısıyla tamir işini ertelerler. Bu da var olan arızayı ya da hasarı daha kötüleştirebilir. Bu yanlış inanışın aksine kaliteden ödün vermeyen hızlı hizmet anlayışıyla çalışan TEKNOWAY’e telefonunuzu güvenerek emanet edebilirsiniz.

2006 yılında İstanbul‘un Kadıköy ilçesindeki mağazamızda cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız gün itibariyle büyüyerek ve hizmetlerimizi geliştirerek bugün geldiğimiz noktada güvenilir ve aranan bir firmayız. Telefon tamircisi İstanbul yakınında TEKNOWAY olarak alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Türkiye’nin çeyrek nüfusunu barındıran İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde telefon teknik servis bölgesinde güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Teknik servisimize vakit bulamadığı ya da farklı nedenler yüzünden gelemeyen dahil olmak üzere İstanbul dışındaki müşterilerimiz tamir için cihazlarını çift taraflı ücretsiz kargo ile bize gönderebilirler. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodunu kullanmaları yeterli olmaktadır.

iPhone İstanbul Servisi

iPhone tamiri söz konusu olduğunda başarılı tamirleri sayesinde haklı bir namı olan TEKNOWAY’de başta iPhone ekran ve ön cam değişimi olmak üzere, kasa değişimi, batarya değişimi, arka kapak değişimi, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, entegre değişimleri ve yazılım arızalarının yanı sıra cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Servisimizde  Apple teknisyenleri tarafından Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13 serisinden den iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin tamir hizmetleri verilmektedir. Apple iPhone tamir fiyatları olarak en ucuz fiyatları tüketicilerimize sunuyor ve başta ekran değişimi olmak üzere birçok işlemde İstanbul içi aynı gün onarım ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile tamir hizmeti veriyoruz. Kullandığımız A kalite yedek parçalar sayesinde cihaz performansında hiçbir değişiklik olmamaktadır.

Samsung İstanbul Servisi

Hedef kitlesini oldukça geniş tutarak farklı kullanıcılara yönelik çok çeşitli modellere sahip Samsung, uzmanı olduğumuz diğer bir markadır. Tamir hizmeti verdiğimiz modelleri arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan S22 serisine kadar daha yeni modeller de yer almaktadır.

TEKNOWAY’de Samsung ekran değişiminden anakart değişimine kadar her türlü donanım ve yazılım tamiri hizmetini sunabiliyoruz. Ayrıca teknik servisimizde Samsung ekranda kırık, ön camda çatlak, çizik veya düşme ya da darbe gibi nedenlere bağlı olarak hasar almış, estetik açıdan kusurlu cihazlarınızı ekran değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi için getirebilirsiniz.

Samsung ön cam değişimi işleminde cihaza herhangi bir işlem yapılmadan sadece ekrana yönelik bir müdahaleyle ekranla cam birbirinden ayrılarak tekrar yeni cam takılmaktadır. Ön cam değişimi sonrası ekran parlaklığı, renk gaması, resim kalitesi, dokunmatik hissi veya hassasiyeti değişmeyerek ilk günkü gibi orijinal kalmaktadır.

Telefon Tamircisi İstanbul YakınındaTelefon Ekran Değişimi Teknik Servisi

Akıllı telefonların ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlar karşısında ekran tamiri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

16 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisindeki en iyi telefon ekranı tamiri değişimi teknik servisi Cep Market olarak Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme ve OnePlus telefonlara kadar piyasadaki birçok marka ve modelin ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini yapıyoruz. Aynı zamanda TEKNOWAY’de her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

TEKNOWAY’de ekran değişimi, alanında eğitimli teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran değişimi işlemleri 15 dakika ila 1 saat arası kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Telefon ekran değişimi ne kadar kullanıcıların merak ettiği konuların başındadır. Telefon ekran tamiri fiyatları markaya ve modeline göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı telefonların ekran onarımı fiyatları da aynı oranda daha uygun olmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli ekran onarımı hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Telefon Tamircisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Akıllı telefonlar teknolojilerini ve beraberinde sunduğu hizmetleri de geliştirirken özellikle iPhone ve Samsung gibi markaların fiyatları da beraberinde artış gösteriyor. Ülkemizde kurun azizliğine uğradığımızı da hesaba kattığımızda telefon fiyatları cepleri yakacak düzeye çıkıyor.

Kullanıcıların yüksek fiyatlar ödeyerek satın aldıkları telefonlarının hasar alması ya da bozulması halinde vakit kaybetmeden uzman bir teknik servise götürmeleri gerekir. Elbette markaların kendi servislerine de gidebilirler. Ancak hem uzun süren prosedürler hem de daha pahalı olmaları sebebiyle özel teknik servisleri tercih etmeleri onların faydalarına olacaktır.

İyi ve güvenilir bir telefon tamircisi hakkında yönlendirebilecek biri yoksa öncelikle servisin referanslarına bakmak gerekir. Kaç yıllık bir firma olduğu, ne kadar tecrübeli olduğu ve ne kadar iyi iş yaptıkları hakkında fikir sahibi olmaya çalışmalılar.

Ayrıca servisin müşteri odaklı çalışıp çalışmadığına bakmak gerekir. Teknik servisin müşteri taleplerini dinlemesi ve bu doğrultuda çözüm odaklı yaklaşım sergilemesi gerekir. Kullanıcı fiyat konusunda da bilgi alabilmeli, böylece bütçesine uygun fiyat verip vermediklerini öğrenebilir.

Son olarak teknik servisin söyledikleri ile yaptıkları arasında uyuşmazlığın olmaması önemlidir. Bu yüzden servisin çalışma prosedürü öğrenilmeli ve buna ne kadar sadık kaldıkları araştırılmalıdır.

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!