iPhone 13 Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 13 Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 13 Ekran Değişimi

Apple model adlandırmadaki geleneğini sürdürüyor ve iPhone 13’ün ardından serinin diğer üyeleri de iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak karşımıza geliyor. iPhone 13 mini kadınlara veya daha küçük ekranı tercih edenlere hitap ederken, performansa yönelik iPhone 13 Pro ve yine en üstte konumlanan iPhone 13 Pro Max da özellikleri ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarıyor. Yazımızda iPhone 13 ekran değişimi konusunu ele alıyoruz.

Cep Market’e ulaşan iPhone 13 ekran değişimi öncesinde cihazınızdaki sorunla ilgili net bir cevap, uzman teknisyenlerimizin arıza tespit işlemi sonrasında verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli görülmesi halinde cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır. iPhone 13 ekran değişimi işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Ekran değişiminin ardından cihazınızın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında eskisine göre hiçbir farklılık olmayacağının özellikle altına çizmek isteriz.

iPhone 13 Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 13’te Apple’ın Super Retina XDR olarak adlandırdığı OLED ekran kullanılıyor. Diğer bir deyişler iPhone 13 ekran tamiri demek OLED ekran değişimi veya Super Retina XDR ekran değişimi demektir. iPhone 13 sağlam bir ekran ve gövdeyle gelse de düşmelere ve darbelere bağlı ekran hasarlarından kaçmak mümkün olmuyor. Bazı durumlarda ekran çatlaması, ekran kırılması veya sıvı teması sebebiyle ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması veya ekranda yeşil çizgi gibi birçok farklı sorunlar oluşabilir. Bu sorunların giderilmesi için de ekran değişimi ihtiyacı doğabilir. iPhone 13 ekranının orijinaliyle değişiminin şart olduğunu unutmayın. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlere sebep olabilirsiniz.

iPhone 13 Apple servisi ekran değişim fiyatı oldukça yüksek olmaktadır. Apple servislerinin artı tarafları orijinal ekran, yüksek kalitede işçilik ve cihazın garantili olarak onarılmasıdır. Fakat iPhone 13 ekran değişimi için yüksek meblağlar ödemek yerine Cep Market gibi güvenilir özel servislerde de mantıklı çözümlerle ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone 13’ü ilk günkü haline getirme mümkündür.

iPhone 13 Super XDR ekran değişimi OLED ekranlar ile yapılmalıdır. Cep Market’teki iPhone 13 orijinal ekran fiyatı çok daha uygundur. Ayrıca yine orijinal olan revize, çıkma, ikinci el ve kullanılmış ekranlar da en ucuz şekilde çözüm olabilir. Revize ekranlar profesyonelce tamir edilmiş ekranlardır ve iPhone 13’te güvenle kullanılabilir.

iPhone 13 ekran değişimi işleminiz aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone 13 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

İlginizi çekebilir: iPhone X Ekran Değişimi

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

iPhone 13 Ekran Değişimi Sonrası Face ID

iPhone 13 ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece Cep Market mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Face ID teknolojisi cihazın düşmesinden veya darbe aşmasından dolayı da zarar görebilir. Face ID sistemi ön kamera ile çalışıyor gibi görünse de farklı parçalara da bağlıdır.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi, bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmalısınız. iPhone 13 ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

iPhone 13 Onarım Fiyatları

iPhone 13 Ekran Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone 13 Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone 13 Arka Cam Değişimi FiyatıSorunuz

Bu gönderiyi paylaş